Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Czy ja dobrze zrozumiałem z tego wywiadu, że KAŻDY potwór potrafi przekształcać się w silniejszą wersję (jak wilkołak lub ghulopodobny alien czy syrena) ??
Czy może raczej chodziło o to, że w obrębie każdego gatunku potworów można wytypować osobniki odznaczające się masywniejszą posturą, większą siłą, sprawnością itp. ?

On to tak chyba niefortunnie powiedział że z tego zdania na to wychodzi że każdy może morfować, ale z drugiej strony kto wie, być może faktycznie tak będzie że każdy...chociaż ciężko mi to sobie wyobrazić w przypadku "nie magicznych" stworów bo by to raczej mało logiczne było, natomiast mogły by one mieć różne wariacje w zależności od miejsca pochodzenia i to by się wtedy bardziej kupy trzymało.
 
Teraz z kolei nasuwa się pytanie czy owe słynne "ponad 80 gatunków potworów" dotyczy również podgatunków? Coś w stylu: 1. Wilkołak, 2. Śnieżny wilkołak, 3. Bagienny wilkołak itd.... Jeśli tak to kiepsko :( Z drugiej strony jeśli te podgatunki są traktowane jako 1, to może się okazać że "rodzajów" potworów w grze będzie ponad 100 :D
 
Teraz z kolei nasuwa się pytanie czy owe słynne "ponad 80 gatunków potworów" dotyczy również podgatunków? Coś w stylu: 1. Wilkołak, 2. Śnieżny wilkołak, 3. Bagienny wilkołak itd.... Jeśli tak to kiepsko :( Z drugiej strony jeśli te podgatunki są traktowane jako 1, to może się okazać że "rodzajów" potworów w grze będzie ponad 100 :D
Podczas czytania twojego posta przypomniał mi się Skyrim, w którym wyglądało to mniej więcej tak:
-Drugr
-Niespokojny Draugr
-Draugr Suwerer
-Draugr Upiór
...
-Smok
-Krwawy Smok
-Stary Smok
-Legendarny Smok
-Prastary Smok
...
-Troll
-Opancerzony Troll
-Śnieżny Troll
...
Mógłbym wymieniać.Trochę smutne, że w Skyrim właściwe gatunki, a nie podgatunki, stanowiły około 1/4 bestiariusza, który okazuje się wtedy dość biedny.
 
Teraz z kolei nasuwa się pytanie czy owe słynne "ponad 80 gatunków potworów" dotyczy również podgatunków? Coś w stylu: 1. Wilkołak, 2. Śnieżny wilkołak, 3. Bagienny wilkołak itd.... Jeśli tak to kiepsko :( Z drugiej strony jeśli te podgatunki są traktowane jako 1, to może się okazać że "rodzajów" potworów w grze będzie ponad 100 :D

Na 99% dotyczy to także podgatunków, ale dla porównania kilka liczb: w W1 było 30 podstawowych i 44 licząc wariacje tych podstawowych, w W2 natomiast miałeś 18 podstawowych i 30 z wariacjami, więc jeśli będzie ponad 80 potworów to i tak jest to spora liczba
 
Ja to zrozumiałem, że jest 80 gatunków potworów, a każdy (albo prawie) będzie miał swoją odmianę na innym terenie, więc będzie z 200. Jakby było tak, że liczą podgatunki to wyszłoby, że z nazwy już znamy prawie wszystkie potwory, które wystąpią w W3, a nie sądzę, by aż tyle mieli nam ujawniać.
 

Guest 2686910

Guest
@solan7 W wywiadzie z Angry Joe mówili, że to liczba rodzin potworów, czyli jeśli tak jest naprawdę, wszystkie podgatunki liczą się jako jeden.
Zanim narobimy sobie nadziei proponuję wziąć poprawkę na angielski pana Konrada.
 
@Shavod Chłopie, jego wypowiedz to żart odnoszący się do pomyłki Joe, kiedy z zdziwieniem się pyta (bo źle usłyszał) czy będzie 8 potworów? to mu odpowiedział z sarkazmem że tak 8, że to będzie rodzina potworów z mamą tatą itd.
 

Guest 2686910

Guest
@mikomakjenkins Nie mówię o tym starym wywiadzie z Konradem, tylko o tym nowszym, z Jose i Jonasem.
Przewiń do 1:16.
Nie brałbym tego dosłownie, jak już wspomniał kolega wyżej to był raczej żart niż faktyczna interpretacja.
Swoją drogą zupełnie zapomniałem, że w tym roku było E3 :p
 
@Shavod Chłopie, jego wypowiedz to żart odnoszący się do pomyłki Joe, kiedy z zdziwieniem się pyta (bo źle usłyszał) czy będzie 8 potworów? to mu odpowiedział z sarkazmem że tak 8, że to będzie rodzina potworów z mamą tatą itd.

Jeśli tak to przepraszam, coś źle usłyszałem.
 
Może nie bezpośrednio o Wiedźminie 3.
"Studio Sound Tropez będzie współodpowiedzialne za polską wersję Zaginięcia Ethana Cartera. W główną rolę, detektywa Prospero, wcieli się Miłogost Reczek, którego będzie można również usłyszeć jako narratora w Wiedźminie 3"
Czyli wynika z tego, że narratorem będzie Vesemir. Chyba, że autor artykułu opiera się jedynie na tym, iż Miłogost Reczek był narratorem pierwszego trailera W3.
 
Cześć. Ze wszystkich działów ten chyba mi najbardziej pasował. Jeśli ktoś byłby w stanie udzielić mi odpowiedzi na pytania, to byłbym wdzięczny.
Natknąłem się na stwierdzenie, że za Preorder nie płacimy przy odbiorze, tego wcześniej nie wiedziałem. Czy to prawda? Jeśli tak, to w jaki sposób za to zapłacić?
Nie chcę stracić okazji na kupno tej edycji. A na cdp.pl albo nie ma opcji kupna, albo słabo szukam. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Top Bottom