Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Oczywiście, że nie. Wyglądają znacznie gorzej. Pan Iwiński trafił w ręce stylisty przed pokazaniem się światu i dlatego większość dziennikarzy nie musi wykonywać testu na grozę. Tamci nieszczęśnicy nie mają dostępu do takich luksusów. Jak już się wyłonią ze swoich gawr, to będzie niczym nowa część Walking Dead.
 
Marcin Iwiński chyba spędza w studiu za dużo czasu. Wygląda jakby tam mieszkał i robił wypady tylko na targi. Ciekawe czy wszyscy REDzi tak wyglądają :)
Damien Monniere wyglądał i zachowywał się normalnie. Marcin Iwiński ma po prostu mnóstwo pracy i problemów na głowie. Szczerze mówiąc, trochę mu współczuję, jeśli to prawda.
 
rzuć im coś konkretnego do analizowania bo niedługa zaczną wasze zdjęcia w fotoshopach i innych przeglądać żeby jakieś info o grze wyciągnąć;)
Już to zrobiłem ;). Po zdjęciach Adama Badowskiego, Jose Teixeiry oraz Marcina Iwińskiego wywnioskowałem, że w grze będzie 10 różnych minigierek (w tym kościany poker), gnomy oraz, że w starciu z magiem-dowódcą Gonu będzie można tak go zauroczyć znakiem Aksji, żeby tańczył makarenę z pozostałymi Jeźdźcami.
 
Nadal liczę, że w trakcie napisów końcowych wyskoczą jeźdźcy tańczący makarenę...

I cała immersja poszłaby się kochać :p Chociaż nie powiem, kuszące..... ;)
Mi za to marzą się napisy końcowe a'la Powrót Króla, szkice głównych i drugoplanowych postaci "rysowane" niewidzialnym węgielkiem na pergaminie. I do tego jakaś wzruszająca muzyka... Byłoby cudownie.
 
I cała immersja poszłaby się kochać :p Chociaż nie powiem, kuszące..... ;)
Mi za to marzą się napisy końcowe a'la Powrót Króla, szkice głównych i drugoplanowych postaci "rysowane" niewidzialnym węgielkiem na pergaminie. I do tego jakaś wzruszająca muzyka... Byłoby cudownie.
No dobra, może nie w trakcie, ale po długich i łzawych napisach mogłoby się to włączyć na koniec!
 
Z programu ZTG w Poznaniu:
15:00 Sobota 2.1 60 min. Muzyka, Nowe,Wiedźmin
Wiedźmin 3: Narracja w muzyce
Marcin Przybyłowicz CDProjekt RED
Przedstawienie problematyki projektowania i implementacji oprawy muzycznej w nieliniowej grze fabularnej Witcher 3. Wystąpienie będzie ilustrowane fragmentami muzycznymi z gry, dotychczas nie dostępnymi publicznie.

Nowa muzyka. :)
Mam nadzieję, że ten wykład będzie nagrywany i trafi do sieci. :)
Marcin Przybyłowicz potrafi świetnie opowiadać.
 

Guest 3669645

Guest
Kurczę, pojechałbym... Ale Poznań daleko i kasy szkoda. Niech ktoś jedzie i weźmie se sobą dobry mikrofon :p
 
Ano. To, że bishoptl go potwierdził nie znaczy jeszcze, że ten ktoś pracuje w CDPR. To znaczy, że w ogóle pracuje w branży.

Gościu sprzątał niedopałki i zamiatał liście przy Jagiellońskiej, a płacił mu CD-Projekt. Nie dość, że nie awansowali go na dozorcę, to jeszcze w CDP zdecydowali się nie przedłużać zawartej na czas określony umowy o dzieło, bo kupili zamiatarkę i odśnieżarkę, których gotowość obsługi zadeklarował dotychczasowy cieć.
Facet obmyślił więc chytry plan zemsty i próbuje go realizować licząc na wizę i pełnoetatową robotę na zmywaku w BioWare.
 
Właśnie obejrzałem ten ruski wywiad z Damianem... Zaintrygował mnie szczególnie jeden fragment. Ten o zależnościach międzygatunkowych, gdzie jest mowa, że jeśli wybijemy drapieżniki na danym obszarze, wkrótce pojawi się tam więcej zwierzyny łownej. A z kolei gdy zabraknie pożywienia, drapieżniki przeniosą się w inne miejsce. Co prawda było już mówione o "migracjach" zwierząt i potworów, ale jak dotąd bez szczegółów. Brzmi to super :D Oby tylko mechanizm działał sprawnie w grze...
 
Wygląda to na taki element "taktyczny". Chcemy armii sarenek/owiec? Wybijamy wilki. Potrzebujemy mózgów utopca? Zabijamy np.bandytów i wracamy za jakiś czas, aby ubić maszkary. Świetny ficzer :).
 
Potrzebujemy mózgów utopca? Zabijamy np.bandytów i wracamy za jakiś czas, aby ubić maszkary.

Dość osobliwa strategia na pozyskanie tych mózgów :) Pewnie żeby upolować jelenia to spalimy cala zieleń w okolicy tak żeby rogacz nie miał co jeść i padnie z głodu
 
Dość osobliwa strategia na pozyskanie tych mózgów :) Pewnie żeby upolować jelenia to spalimy cala zieleń w okolicy tak żeby rogacz nie miał co jeść i padnie z głodu
Ale widok jaki by był!
PS. Przykłady były oczywiście z czapy i wymyślane na szybko, więc nie zastanawiałem się zbytnio nad ich sensem.
 
Wiecie że na Brazil Game Show był pokazywany fragment Wiedźmina 3 po portugalsku>? czy tylko ja nie wiedziałem :D

A u nas to niet, po angielskiemu tak, po portugalsku owszem, a dla nas to nic :/
 
Wiecie że na Brazil Game Show był pokazywany fragment Wiedźmina 3 po portugalsku>? czy tylko ja nie wiedziałem :D

A u nas to niet, po angielskiemu tak, po portugalsku owszem, a dla nas to nic :/
O, a to nowość. Czyli była już pokazywana wersja angielska, rosyjska i portugalska. No, REDzi - PGA is coming.
 
Top Bottom