Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
W wysokiej rozdziałce:
No Man's Land version
Front:

Back:
Skellige version
Front:

Back:
Novigrad version
Front:

Back:
 
@wisielec, osobny temat o steelbookach jest zbędny zwłaszcza, że w temacie o artykułach toczy się już stosowna dyskusja, a Marcin częściowo odpowiedział na zadane pytanie.
 
Tak jak wspomniałem wyżej, trzeba sprawdzać bezpośrednio ze sklepami, który steelbook jest oferowany przez danego retailera.
 
Aha, ano dzięki za odpowiedź.
Tylko, że to trochę lipa, jak kolekcjonowanie zabawek z serii Kinder Niespodzianka :/
 
Najgorszy jest wg mnie ten z cdp.pl z ES. Poradnikowa Yen i Geralt z brązową brodą. Ja bym zapragnął ten z Eredinem, Skellige version, jest prześliczny. Jest w jakimś greckim sklepie dostępny z preorderem.

A tak poza tym, Eredin miał być na odwrocie tego z EK.
 
Last edited:
Tak jak wspomniałem wyżej, trzeba sprawdzać bezpośrednio ze sklepami, który steelbook jest oferowany przez danego retailera.
A do wersji PS4 EK która wersja steelbooka będzie dodawana w cdp.pl? Dobrze zrozumiałem, że No Man's Land, bo znalezienie na forum nowych informacji jest strasznie męczące w tym całym clusterfuck-u.
 
A do wersji PS4 EK która wersja steelbooka będzie dodawana w cdp.pl? Dobrze zrozumiałem, że No Man's Land, bo znalezienie na forum nowych informacji jest strasznie męczące w tym całym clusterfuck-u.
We wszystkich EK będzie wersja NML. W cdp.pl (ES) jest Novigrad, a w [tu wstaw nazwę sklepu] (ES) - Skellige.
 
We wszystkich EK będzie wersja NML. W cdp.pl (ES) jest Novigrad, a w [tu wstaw nazwę sklepu] (ES) - Skellige.

Zaje..ykhm mi najlepszy toż to skandal xD
Ja kce ten z Skellige, kce cokolwiek.. a najlepiej to wszystko, a co się będę :p Zaraz sobie zrobię tapetę na ścianie z Ciri ( chyba by mnie za włosy powiesili, ale warto )
Ślina już mi kapie mmmm *.*
 
Mnie również podoba się ten steelbook Skellige, z chęcią zamienię się- aktualnie posiadam zamówienie EK, więc steelbook NML.
 
@*Saskia* Zawsze możesz kupić później na Alle(czasem)drogo.
pytam na poważnie: Piłaś? :p

No jeszcze czego aż tak mnie nie pogięło, mam też inne wydatki (ambitne dosyć). Domyślam się, że ceny będą zajeEXTRA duże ... tak więc z moim szczęściem się nie nastawiam.
Nie piłam o_O ja zawsze tak piszę żadna nowość, musisz przywyknąć ew. polecam zablokowanie :p
 
Kurcze tu dyskusja od paru godzin o steelbokach a ja szczęśliwy temat zakładam, żeby się z ta informacją podzielić, jak zawsze parę godzin do tyłu jestem, ale cóż nieważne ;)
Cieszę się bardzo, że właśnie NML będzie w kolekcjonerce! I tak jak napisałem z moim temacie, zerknijcie sobie na unboxing - steelbook jest inny, chyba muszą na nowo odpakować kolekcjonerską zawartość ^^
 
Ja myślę, że te nowsze grafiki prezentują obecny stan rzeczy. A szkoda, bo przód z ZN i tył ze Skellige najbardziej mi się podobają, więc mnie nie cieszy, że tył zmienili :p
 
Mi najbardziej się podoba przód Skellige i tył Novigradu. Przydałby się "kreator steelbooka", w którym każdy mógłby sobie dobrać wzory, ale z tym by było w cholerę roboty :p.
 
Widzę, że rozgorzała dyskusja o steelbookach. :p Wszystkie wg mnie trzymają podobny poziom, w tej edycji którą zamówiłem (standardowa na CDP.pl) będzie ta novigradzka wersja, i jak dla mnie ok. Z przodu Geralt, z tyłu Triss i Yennefer, czyli miłosny trójkąt w pełnej okazałości. :D
 
Top Bottom