Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Dziennikarze na PC grali na padach, niestety nie wiemy, jak się sprawuje M+K.
Pewnie był wybór. Zagraniczni dziennikarze na wszystkim grają na padzie, ale myślę, że ktoś z naszych rodaków grał na PC za pomocą myszy i klawiatury, myślę, że to nie było jakimś problemem. Może Marcin potwierdzi, zaprzeczy?
 
Na gramie pojawił się filmik, ale niestety nie po polsku :/
Za to pojawiła się grafika, której akurat chyba jeszcze nie widziałem :)
 
Ten screen wyszedł gdzieś w okolicach ujawnienia tego, że będzie młoda Ciri w Kaer Morhen - razem ze screenem Zoltana:
 

Attachments

  • comment_vRuYPX1CJLQnVTrQrof1PrUOLUC7FYDP.jpg
    comment_vRuYPX1CJLQnVTrQrof1PrUOLUC7FYDP.jpg
    250.8 KB · Views: 53
W wiedźmina zawsze grałem klaw+mysz. Mam nadzieje ze nie będzie to tak jak w fifie ze na klawie nie da sie zrobic polowy tego co na padzie (chyba ze masz 4 ręce). Powiem więcej - nigdy nie grałem na padzie w nic :)
 
Ja też nie grałem. Jak na razie, to dla mnie czarna magia.

A ja przeciwnie. Od czasu Wiedźmina 2 Edycji Rozszerzonej we wszystko co można gram na padzie. Jestem leworęczny i myszkę obsługuję lewą ręką. Jak gram na klawiaturze to zawsze, ale to zawsze muszę zmieniać klawiszologię, bo ona nigdy nie jest dostosowana do grania po prawej stronie klawiatury. Na padzie tych problemów nie mam i jestem zadowolony i nawet utrata precyzji mnie aż tak nie boli.
 
Uwierzcie mi, idzie się dać na padzie. Mówię to ja, zagorzały PeCetOwiec :p
Kiedyś ze znajomą grałem w jakieś fpp na Xboxie i sam się zdziwiłem jak szybko można się nauczyć grać w ten sposób.
Jedynie kiedyś na rocznicowo-forumowym evencie dostawałem ostre baty nawet od tych co nigdy wcześniej nie grali na padach. Ale jakby co, to nikomu tego nie mówcie ;)
 
Jak gram na klawiaturze to zawsze, ale to zawsze muszę zmieniać klawiszologię, bo ona nigdy nie jest dostosowana do grania po prawej stronie klawiatury. Na padzie tych problemów nie mam i jestem zadowolony i nawet utrata precyzji mnie aż tak nie boli.
Pierwsze słyszę. Musisz mieć chyba za krótkie palce, żeby sięgnąć do niektórych klawiszy. Nigdy jeszcze nie zmieniałem więcej niż kilku przycisków, a nie miało to nic wspólnego z moją ręką. Od zawsze gram z prawą dłonią na klawiaturze.
 
Top Bottom