Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Toż to jakiś dzień fana Wiedźmina nam się jutro szykuje. Będzie materiału na miesiąc do komentowania. Prawie 30 min rozgrywki, screeny, artykuły i odpowiedzi na pytania.

Kolego 15 min rozgrywki jedno i to samo :) 30 min będzie jak sobie zapetlisz te 15 hehe. Była mowa że dziennikarze nie mogli nagrywać materiałów wiec cdpr im pewnie udostępniło co nieco
Chciałbym być mile zaskoczony i zobaczyć chociaż dwa różne filmiki z gry ale trzeba się przystosować do polityki rozpowszechniania materiałów przez cdpred :) i tak będzie miło zobaczyć coś nowego.
 
Fajna ta nowa muzyka, akurat taka do eksploracji na koniu
Konno to ja będę przemierzał świat gry. Do eksploracji aktywuje taki tryb:

 
@Marcin Momot to z mojej strony - te gameplaye co daliście prasie - to są one w zlokalizowanych językach tj. dla polskich dziennikarzy polski gameplay? Czy dla wszystkich angielski?
 
Ale na tym neogafie jest wylęgarnia trolli i hejterów co to im się nic nie podoba. Ta strona jest gorsza niż Twitch chat i co niektóre subreddity :)
 
Nie? Ja pamiętam rozkminianie każdego screena piksel po pikselu i narzekanie na wszystko co nie zostało pokazane wprost + narzekanie na większość tego co pokazano :p
 
@Marcin Momot pytanie co do tego gameplaya. Z jakiej platformy będzie pochodził? Jeśli PC to w jakich ustawieniach graficznych prowadzona będzie rozgrywka? Oraz z jakiej platformy gameplay dostali dzienniekarze
 
Top Bottom