Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Jesteś moim zbawcą :D @Marcin Momot wcześniej się pytałem czy skoro Geraltowi rośnie zarost to będzie można wychodować sobie krzaczastą brodę ?

---------- Zaktualizowano 18:04 ----------

I co z tym dziennikiem :D będzie coś ?
 
Jesteś moim zbawcą :D @Marcin Momot wcześniej się pytałem czy skoro Geraltowi rośnie zarost to będzie można wychodować sobie krzaczastą brodę ?

---------- Zaktualizowano 18:04 ----------

I co z tym dziennikiem :D będzie coś ?

Broda nie będzie mogła osiągnąć długości brody Gandalfa ale nie będzie jakaś super krótka:)

A co do dziennika, to niestety plany lekko się zmieniły i nie będzie go w tym tygodniu. Za to w kwietniu - w kwietniu nie będziecie narzekać na nudę;)
 
@Marcin Momot No wiesz żadna to sensacja że w kwietniu będzie niemal spam materiałów, w końcu to ostatnia prosta, gra pojedzie do tłoczni, do redakcji zostaną rozesłane kopie recenzenckie, a nie przekonani będą bombardowani materiałami.
 
Broda nie będzie mogła osiągnąć długości brody Gandalfa ale nie będzie jakaś super krótka:)

Ta broda z gameplayu z PAX gdy Geralt walczy z Wiwerną to już max czy jeszcze nie?

EDIT: Ja bym chciał taką brodę i fryzurę jak ma ten kolo w 1:02 w tym trailerze https://www.youtube.com/watch?v=h93ezXUz_iU

EDIT2: Dorzućcie jeszcze czarne okulary w którymś DLC. Zróbcie jakieś DLC z motywem heavy metalowym!!!!!!!!! Alternatywny metalowy soundtrack + czarna skórzana zbroja dla Geralta + okulary = klimat!!!
 
Last edited:
EDIT2: Dorzućcie jeszcze czarne okulary w którymś DLC. Zróbcie jakieś DLC z motywem heavy metalowym!!!!!!!!! Alternatywny metalowy soundtrack + czarna skórzana zbroja dla Geralta + okulary = klimat!!!

I motocykl i papierosa w gębie.
Dziękuję, postoję.
 
Geralt tam wszedł po bełty do kuszy. Ewentualnie by się pośmiać z żartów opowiadanych przez sprzedawcę.
"Odwiedzin u płatnerza, jak się okazało, można było równie dobrze zaniechać. Geraltowi wystarczył rzut oka na oferowane miecze. Gdy zaś dowiedział się ich cen, wzruszył ramionami i bez słowa opuścił sklep.
- Myślałem - Jaskier dołączył na ulicy - że się rozumiemy. Miałeś kupić cokolwiek, byle nie wyglądać na bezbronnego!
- Nie będę trwonił pieniędzy na cokolwiek. Nawet jeśli to twoje pieniądze. To był chłam, Jaskier. Prymitywne miecze masowej produkcji. I paradne mieczyki dworskie, nadające się na bal maskowy, gdybyś zapragnął przebrać się za szermierza. Wycenione zaś tak, że tylko śmiech pusty porywa.
- Znajdźmy inny sklep! Albo warsztat!
- Wszędzie będzie to samo. Jest zbyt na broń byle jaką i tanią, która ma posłużyć w jednej porządnej bitce. I nie posłużyć tym, co zwyciężą, bo zebrana z pola boju nie nadaje się już do użycia. I jest zbyt na połyskujące ozdóbki, z którymi paradują eleganci. A którymi nawet kiełbasy nie da się ukroić. Chyba że pasztetowej."
Sezon Burz
Przynajmniej taka jest moja interpretacja tej scenki. Błędna zapewne. W rzeczywistości Geralt chce się upewnić, czy już mu wróciła umiejętność machania mieczami z odpowiedniego poziomu. Będzie brał je po kolei do ręki i sprawdzał.
 
Czekałem właśnie na moment udostępnienia grafik w wysokiej jakości, żeby je w pełni ocenić. Cóż mi wypada rzec, screeny (o ile to są skriny z gry a nie poprawiane w photoshopie) zrywają to i owo. Jest naprawdę ładnie i widać progres w stosunku do choćby do 35-minutowego gameplaya. Co mnie najbardziej jednak zachwyca to wykonanie postaci nie tylko Geralta, ale i NPC-ów. Klasa mistrzowska przy takiej ogromnej skali gry. Jest to prawdziwy Next-Gen. Zapewnienia Jose, że będzie coraz lepiej wydają się szczerą prawdą. Oby tak dalej. Czekam tak jak i chyba większość na dziennik z systemu dynamicznej pogody i cyklu dobowego i jestem kontent.
 
Broda nie będzie mogła osiągnąć długości brody Gandalfa ale nie będzie jakaś super krótka:)
No i, jak to Siara mawia, cały misterny plan... . A już planowałem te wszystkie owijki wokół torsu, co by stworzyć taką naturalną zbroję dla Geralta. :)
 
Bez przesady, Geralt nie ma chyba gruzińskich korzeni, żeby mu przez tak krótki czas wyrosła broda do pasa :p
 
Top Bottom