Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
@Jonek52
Na interze możecie przeczytać bardzo, bardzo streszczoną opinię Francuzów z poniższego artykułu:
http://www.rpgfrance.com/dossier-103...traque-sauvage

Ich opinia nie jest raczej najbardziej pozytywna i nie dotyczy tylko i wyłącznie grafiki:
Poniżej link do intera:

I kolejni po Rosjanach ogrywają stary build ze stycznia. Ciekawe czy koleś z Gamespotu załapał się na tą super, hiper wydajną i dopracowaną wersję.
 
Znowu build styczniowy, nic nam teraz z niego.
W sumie to wystarczy, żeby podsumować dziwny gust redaktora

Tak, masz całkowitą racje, ale napisałem tez przed chwilą na interze, że to z lekka dziwne, ze pozostały 2 miesiące do premiery ( niecałe dwa miesiące), a CDP pokazuje w dalszym ciągu styczniowy build.
Skoro gra już teraz jest tak wspaniała i płynna, to powinni udostępnić nowy build, ewentualnie zabronić uruchamiania ultra ( żeby nie spoilerować piękna grafiki). Tymczasem Redzi robią sobie troszkę taką nieuzasadnioną reklamę... raz na wozie, raz pod wozem. Wydaję mi się, że do 19 maja już za mało czasu na takie zabawy.
 
Skoro gra już teraz tak wspaniale i płynnie, to powinni udostępnić nowy build, ewentualnie zabronić uruchamiania ultra ( żeby nie spoilerować piękna grafiki). Tymczasem Redzi robią sobie troszkę taką nieuzasadnioną reklamę... raz na wozie, raz pod wozem. Wydaję mi się, że do 19 maja już za mało czasu na takie zabawy.
Cóż, gra jest taka sama, jedynie bugi i optymalizacja się zmieniły. Myślę, że po prostu pokazują pozostałym redakcjom tę wersję, którą mieli wszyscy.
Gamestar miał ekskluzywny materiał, mam nadzieję, że Gamespot również. W sumie pewnie tak, bo to będzie ich druga relacja i upubliczniona będzie za kilka tygodni. Jeśli nie, to cóż, pozostaje nam podrapać się po głowach i czekać na premierę.
 
Cóż, gra jest taka sama, jedynie bugi i optymalizacja się zmieniły. Myślę, że po prostu pokazują pozostałym redakcjom tę wersję, którą mieli wszyscy.
Gamestar miał ekskluzywny materiał, mam nadzieję, że Gamespot również. W sumie pewnie tak, bo to będzie ich druga relacja i upubliczniona będzie za kilka tygodni. Jeśli nie, to cóż, pozostaje nam podrapać się po głowach i czekać na premierę.
Obyś miał racje :)
 
Francuzi w swojej recenzji nie zapomnieli też dodać, że polowanie na potwory wydaję się być monotonne i szybko im się znudziło. Głównie przez zmysły wiedźmińskie.
Z tego co pamiętam, dużo osób na tym forum właśnie tego się obawiało. Ułatwień spowodowanych tymi zmysłami.
Wiemy, że HUD można wyłączyć. Ktoś wie, jak jest z polowaniem na potwory ? Czy da się polować bez żadnych "pomocy" w postaci witcher senses ?
 
Przetłumaczy ktoś w skrócie co ten francuz takiego napisał o grze?
Jonek52 said:
Czy da się polować bez żadnych "pomocy" w postaci witcher senses ?
Powinno się dać, bo widziałem ślady stóp na ziemi zanim zmysły zostały włączone. Pytanie tylko czy wtedy można kliknąć "examine", ale pewnie tak.
 
Bardzo bym chciał i zastanawiam się, czy np CD - Action dostanie możliwość zagrania tak jak Gamestar i prawdopodobnie Gamespot. Lubie to czasopismo. Umie zarówno pochwalić jak i jasno pokazać wady danej produkcji.
 
I znowu te niepotrzebne uszczypliwości odnośnie rzekomego powiązania pochodzenia z umiejętnością grania w gry wideo.
 
Nie mam pojęcia jak oni grają w gry wideo..., by najmniej nie do tego się to odnosi, takie żartobliwe przekonanie wyrosło w oparciu o odrobinę ważniejsze wydarzenia niż skuteczność w counterstrika.
 
Super, że się połapałem, że będą intery wypytywać dewa o alchemię i rozwój postaci jak wątek już został zamknięty :sad:
 
Top Bottom