Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
@Marcin Momot Czy w grze znajdą się mocno zaśnieżone lokacje, czy raczej uświadczymy na Skellige tylko trochę śniegu charakteryzującego odwilż? Z góry dzięki za odpowiedź. A i super sprawa z tymi trzema walutami. :D
 
To było napisane przez kogoś (chyba) z CDPR na FB jako coś, co ludzie by chcieli zobaczyć. Wydaje mi się, że nigdy nie było oficjalnej informacji że będzie niedługo gameplay z PS4
 
Albo mnie oczy mylą, albo Damien właśnie napisał na Twitterze, że gra jest podzielona na akty....:huh:
 
Albo mnie oczy mylą, albo Damien właśnie napisał na Twitterze, że gra jest podzielona na akty....:huh:

Jest to wewnętrzny podział w dziale story. Gracz nie wie w jakim "akcie" fabuły się znajduje.

we have acts,we don't specifically show which one you're in (just internal use for writers) & yes quests will spam between them.
 
Co byście powiedzieli na taką noc? Mniej-więcej od 10-ej minuty:

[video=youtube;zXLL-zejVHE]https://www.youtube.com/watch?v=zXLL-zejVHE[/video]

A ten przyciemniony screen z pochodnią i ciałem nawleczonym na kołek byłby idealny, gdyby zmienić kolor nieba na granatowy. Powinno ono być ciemniejsze od drzew, a gdyby na jego tle dorzucić jeszcze kilka gwiazd, to byłoby bosko.
 
Czuje się jakbym przestał być jednym z członków naszego Community, bo kompletnie odechciało mi się marudzić na poszczególne elementy... :whistle:
 
Top Bottom