Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Swoją drogą strasznie dziwne, że te najlepsze i najbardziej klimatyczne momenty możemy zobaczyć na jakichś nędznych, cudem wydartych fragmentach.
Ja myślę, iż jest to działanie celowe. W pewnym sensie delikatny ukłon w stronę graczy, forumowiczów i zwolenników sagi (gdyż szczerze wątpię, iż osoby sagi nieznające takie niuanse wychwycą). Pisałam wielokrotnie, że nie chcę za dużo wiedzieć przed zagraniem w grę. Uważam, że wiemy wystarczająco dużo. Jednak te nowe materiały sprawiają powoli, iż łezka kręci mi się w oku. I tak jakoś mi na duszy lżej, mimo tego nieznośnego uczucia oczekiwania ;)
 
Last edited:
Strzelam ze , tak jak w przypadku Johny'ego/Jaska, dubbing ENG młodej Ciri zostawi w tyle PL. Jakoś nie mamy zdolnych "młodych" glosów :)
 
Strzelam ze , tak jak w przypadku Johny'ego/Jaska, dubbing ENG młodej Ciri zostawi w tyle PL. Jakoś nie mamy zdolnych "młodych" glosów
Czemu janek był to troche zbyt młody głos ale był odegrany fenomenalnie wg mnie tylko co to barwa głosu zła niestety
 
E tam, zbyt aktorsko i czytanie, ale oczywiście szanuje opinie. Barwa głosu pasująca bardziej do ulizanego chłoptasia typu Alwin a nie do brudnego i zadziornego pucybuta mieszkającego w norze i wychwalającego sranie przy wschodzie słońca.
 
Nie potrzeba młodych aktorów do grania dzieci (zwłaszcza w przypadku dziewczyn). Przykłady? Clementine w The Walking Dead grała trzydziestosiedmioletnia aktorka, a Ellie z The Last of Us trzydziestoletnia. Obie wypadły dobrze i naturalnie ;)
 
Ano, całkiem amatorska przeróbka. Doklejone stare sceny, w ogóle niedopasowane i jeszcze nie pasujące do efektów dźwiękowych. W tle syk meicza i ryk wiwerny, a na trailerze Geralt podchodzący do Leszego. Pfff.

Najzabawniejsze jest to, że wstawili nawet fragment z XBOX ONE. W trailerze i kanale Playstation :wat:

---------- Zaktualizowano 12:36 ----------



Ciekawe od kiedy gabriel został "wiedźmińską" kuszą :p
 
Top Bottom