Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Tak, ale chodzi bardziej o to, że na zmianę podawane są sprzeczne informację. Ty wypowiadałeś się o kamerze w momencie, kiedy było mowa o tym, że "część rzeczy może ulec zmianie", więc temat kamery tak naprawdę nie ucichł. Poza tym, nie wiadomo, co ocenić bardziej wiarygodnym źródłem informacji: tweeter czy to forum, ale jednak to wypowiedzi Damiena, z twitta kilka godzin później obiegły świat jak uznane za bardzo oficjalne...


Od miesięcy na tym forum pojawiały się prośby o implementacje paru opcji kamery czy scrollowania.. Z Damiena bym zszedł, pomylić się rzeczą ludzką i tak ma chłop już wystarczająco ciśnięte od fanbojów microszoftu pfuuu. Poza tym wiele stron i tak nie podchwyciło tej informacji, ja się osobiście z żadną nie spotkałem.


Chociaż żebyśmy patcha dostali jakiegoś po premierze która umożliwiłaby taką możliwość? Może nawet patch premierowy, teoretycznie Redzi wciąż mają półtora miesiąca.
 
Last edited:
Od miesięcy na tym forum pojawiały się prośby o implementacje paru opcji kamery czy scrollowania.. Z Damiena bym zszedł, pomylić się rzeczą ludzką i tak ma chłop już wystarczająco ciśnięte od fanbojów microszoftu pfuuu. Poza tym wiele stron i tak nie podchwyciło tej informacji, ja się osobiście z żadną nie spotkałem.


Chociaż żebyśmy patcha dostali jakiegoś po premierze która umożliwiłaby taką możliwość? Może nawet patch premierowy, teoretycznie Redzi wciąż mają półtora miesiąca.

Akurat pisałem to na korzyść Damiena, jak mesjasza dobrych informacji :)
 
-100 do klimatu i wczuwki.

To to jeszcze ujdzie, przynajmniej jest tpp i stała pozycja. Ale podczas walki robi się dramat, odjeżdża, podjeżdża, zmienia kąt, w rezultacie chwilami mamy rzut izometryczny jak w Diablo. Tak czy inaczej pograne. Automatyczna kamera, to dla mnie gigantyczna wada, jest przefatalna i dla mnie grać się z tym nie da. Trzeba będzie czekać na mody.
 
Ciekawe ile jeszcze informacji z tweetów jest nieprawdziwa.:mean:

Potwierdzenie daty premiery

 
To to jeszcze ujdzie, przynajmniej jest tpp i stała pozycja. Ale podczas walki robi się dramat, odjeżdża, podjeżdża, zmienia kąt, w rezultacie chwilami mamy rzut izometryczny jak w Diablo. Tak czy inaczej pograne. Automatyczna kamera, to dla mnie gigantyczna wada, jest przefatalna i dla mnie grać się z tym nie da. Trzeba będzie czekać na mody.

Przecież podczas walki automatyczną kamerą jest MYSZKA grając na K/M, myśle że Redzi sobie zdają również z tego sprawe, przynajmniej powinni. Pad to inna sprawa bo jest niedokładny więc musieli zaimplementować jakąś pomoc w postaci inteligentnej kamery. Ale myszką można z łatwością kontrolować cały obszar walki. Więc osobiście myśle że grając na K/M zmiany kamery będą mieć miejsce tylko podczas eksploracji (zamknięte, otwarte pomieszczenia, zmysły, jazda na koniu). Nie wyobrażam sobie innej sytuacji niż pełna kontrola w starciach grając na K/M.
 
Shitstorm o kamerę uważam za rozpoczęty. Już nawet przebolałbym automatyczną w walce, bo i tak jest pewnie bardziej dostosowana pod pada od konsoli, ale żeby nie dało sie jej regulować np podczas swobodnej eksploracji... No come on REDzi.
 
Musimy grać z takim ustawieniem kamery jakim oni chcą bo ich racja jest najichsza. Dobrze, że chociaż da się zmieniać rozdzielczość na PC i nie uznali, że w rozdzielczości niższej niż 1080p gra wygląda nie tak jak sobie zaplanowali.
 
Przecież podczas walki automatyczną kamerą jest MYSZKA grając na K/M, myśle że Redzi sobie zdają również z tego sprawe, przynajmniej powinni. Pad to inna sprawa bo jest niedokładny więc musieli zaimplementować jakąś pomoc w postaci inteligentnej kamery.

W W2 grałem na myszy i klawie, a także padzie, również z modem od Rustina. Zero problemów na jednym i drugim*. Lockuję kamerę w stałej odległości, takiej jaka mi pasuje i gram. I chcę mieć taką możliwość również w W3. Albo przynajmniej opcję dezaktywacji inteligentnej kamery i w rezultacie taka samą odległość i kąt podczas walki, jak w trakcie eksploracji. Ale tej automatycznej mówię nie i tyle.

*Kontroler naprawdę nie ma tu nic do rzeczy, to bardziej kwestia tego na czym komu wygodniej grać.
 
Szczerzę to nie wyobrażam sobie, aby podczas grania na K+M kamera mi się sama ruszała. To nie do pomyślenia.
 
Dobrze, że chociaż da się zmieniać rozdzielczość na PC i nie uznali, że w rozdzielczości niższej niż 1080p gra wygląda nie tak jak sobie zaplanowali.

Tego nigdzie nie napisali a minimalne wymagania są pod 1080p więc jeszcze nie wiadomo czy najniższą rozdzielczością w jakiej uruchomisz Wieśka nie będzie 1920x1080
 
Szczerzę to nie wyobrażam sobie, aby podczas grania na K+M kamera mi się sama ruszała. To nie do pomyślenia.

I tak nie będzie jeżeli sterowanie zostanie zrobione dobrze. Trzeba czekać na jakieś informacje na ten temat, bo póki co nie mamy nic.
 
I pomyśleć, że W1 przeszedłem wielokrotnie w trybie izometrycznym i jakoś z odbiorem świata nie miałem najmniejszych problemów
Po prostu nie wiedziałeś, że może być jeszcze większa wczówka :)

---------- Zaktualizowano 15:06 ----------

Szczerzę to nie wyobrażam sobie, aby podczas grania na K+M kamera mi się sama ruszała. To nie do pomyślenia.
To przeczy idei i funkcji samej myszki
 
Szczerzę to nie wyobrażam sobie, aby podczas grania na K+M kamera mi się sama ruszała. To nie do pomyślenia.

Tu nie chodzi o to, że kamera będzie się sama ruszała. "Jedynie" odjedzie odpowiednio do tyłu.
Nawet, jeśli ta mechanika będzie wykonana fajnie, to w żaden sposób nie usprawiedliwia braku możliwości personalizacji tego ustawienia. Jest to czysty absurd, ponieważ implementacja ustawień kamery wymaga to BARDZO MAŁO PRACY, a jej brak to po prostu wciskanie nam pomysłu jakiegoś wizjonera, który myśli, że wie, co jest dla wszystkich lepsze.
 
W W1 była możliwość wyboru i w rezultacie problemu nie było. Komuś bardziej pasuje rzut izometryczny? Proszę bardzo. W W3 wyboru już nie ma, podobnie jak nie było go w dwójce. Są trzy waluty, ale całkowicie podstawową funkcjonalność zlekceważono. Nie rozumiem tego.
 
Top Bottom