Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ja nikogo nie bronię, po prostu te gorzkie żale uważam za absurdalne tak samo jak płacz, że trawa jest za mało zielona, albo nocne niebo za mało czarne.
Gorzkie żale biorą się z faktu, że REDania odmawia przyjęcia do wiadomości jak bardzo implementacja do gry fukncjonalności rolki w myszce wielu osobom usprawniła by rozgrywkę. To nie może być trudne do zrobienia, serio - brak wprowadzenia takiej opcji jest po prostu głupi i nie ma żadnego sensu.

Tym bardziej, że owa funkcjonalność to podstawa, do której każdy jest przyzwyczajony.
 
Last edited:
Czy są tu takowi, dla których (tak jak dla mnie) obecna kamera jest ok bądź obojętna?

Mi również jest obojętna. I jak widać nie tylko mi, tak więc twierdzenia, że większość chce zmiany były funta kłaków warte. Po prostu tym, którym obecny stan odpowiada nie zasypują forum żalami i tupnięciami obcasikiem. Znacznie ważniejszą kwestią na tym etapie produkcji jest optymalizacja i dotrzymanie terminów, i na tym właśnie powinni się skupić REDzi, co jak widać czynią.
 
Mi również jest obojętna. I jak widać nie tylko mi, tak więc twierdzenia, że większość chce zmiany były funta kłaków warte. Po prostu tym, którym obecny stan odpowiada nie zasypują forum żalami i tupnięciami obcasikiem.
Oczekujesz, żeby ludzie, którym się podoba zasypywali forum żalami? I nikt nie chce zmiany, chcemy tylko możliwość, opcję. I tak, większość chciałaby opcję, bo opcje zawsze są dobre.
 
Skoro jest wam obojętna, to chyba nie ma sensu się wypowiadać, bo dla mnie też jest obojętne, czy nilfgaardzki żołnierz będzie biegał w butach ze świńskiej czy może wolej skóry. Natomiast tym osobom, którym nie jest obojętna, byłoby milej i z większą przyjemnością grać, gdyby opcja regulacji kamery się pojawiła.
 
Oczekujesz, żeby ludzie, którym się podoba zasypywali forum żalami? I nikt nie chce zmiany, chcemy tylko możliwość, opcję. I tak, większość chciałaby opcję, bo opcje zawsze są dobre.

Udowodnij tę większość badaniami statystycznymi to przyznam Ci rację.
 
Nie wiem jak większość, ja nie panikuję z powodu kamery (ufam że rozwiązane jest to tak, żeby się dobrze grało, chociaż mam pewne obawy czy nie przesadzili), ale nie obraziłbym się jakby była możliwość dostosowania do własnych potrzeb.
 
Udowodnij tę większość badaniami statystycznymi to przyznam Ci rację.

Choćby i 10% graczy wolało taką opcję, to nie widzę przeciwwskazań. Opcja nie przeszkodzi przecież tym, którym obecna kamera się podoba. Nie jest też to jakaś dziwna fanaberia, a coś spotykanego prze graczy praktycznie wszędzie. Operacja dodania ustawień kamery trudna być nie może, gdyż takie rzeczy robią moderzy (nie żebym umniejszał ich umiejętnościom, jednak z pewnością jest im trudniej niż wielkiemu studiu pracującemu na SWOJEJ grze).
 
Jeśli chodzi o Batmany i Assasin Creedy to grało mi się wyśmienicie z takimi ustawieniami kamery. Dużo lepiej niż z manualną.
Mnie też, co nie zmienia faktu, że to nie ma nic wspólnego z możliwością wprowadzenia przybliżania kamery do trójki.
 
Oczekujesz, żeby ludzie, którym się podoba zasypywali forum żalami? I nikt nie chce zmiany, chcemy tylko możliwość, opcję. I tak, większość chciałaby opcję, bo opcje zawsze są dobre.

Nie prawda, opcje nie zawsze są dobre. Czasami aby mieć opcje trzeba pójść na kompromis. W związku z czym zamiast jednego świetnego rozwiązania, masz kilka średnich. Nie mówię akurat o kamerze, tylko co do zasady.
 
Last edited:
Nie prawda, opcje nie zawsze są dobre. Czasami aby mieć opcje trzeba pójść na kompromis. W związku z czym zamiast jednego świetnego rozwiązanie, masz kilka średnich. Nie mówię akurat o kamerze, tylko co do zasady.

Problem w tym, że mamy tylko jedną opcje, w dodatku do dupy, i żadnej średniej lub świetnej.
 
To nie może być trudne do zrobienia, serio - brak wprowadzenia takiej opcji jest po prostu głupi i nie ma żadnego sensu.

Czyli Redzi mogą to zrobić (w zasadzie bez wysiłku), ale tego nie robią. Bo tak. Ewentualnie motywowani są złośliwością.
 
Czyli Redzi mogą to zrobić (w zasadzie bez wysiłku), ale tego nie robią. Bo tak. Ewentualnie motywowani są złośliwością.
Raczej tym, że wersja PC to port z konsoli.

Nie wiem, co nimi kieruje - ale skoro dało się poprawić modami kamerę w W2, to sami deweloperzy powinni mieć wystarczające kwalifikacje, by taką opcję wprowadzić. I tak, na tą chwilę ich stanowisko wygląda tak, że "nie - bo nie".
 
Bo tak. Nad czym tu się roztrząsać?

Chciałem się tylko upewnić, czy dobrze rozumieniem sposób rozumowania osób narzekających na kamerę.

Zasadniczo wybito mi jakiekolwiek argumenty z rąk. Tak czy siak, powodzenia w krucjacie.
 
Problem w tym, że mamy tylko jedną opcje, w dodatku do dupy, i żadnej średniej lub świetnej.

Kwestia gustu, mnie się akurat podoba. Przy okazji to, że Tobie się nie podoba nie oznacza, że jest ona "do dupy". Ja mogę powiedzieć, że manualne ustawienia mnie się nie podobają, co nie znaczy, że wejdę na forum i będę wszędzie krzyczeć jak to żądacie wprowadzenia "do dupy" ustawień.
 
Top Bottom