Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Idąc dalej tym tropem to zauważyłeś chłopaku, że WSZYSTKO w tej grze (która notabene nie doczekała się jeszcze premiery) Ci przeszkadza?

Wszystko powiadasz. Ponownie muszę zaprzeczyć, jakoś nie zauważyłem. Ale ty zrobiłeś to za mnie. Znowu. Nie sądziłem, że kamera kwalifikuje się pod "wszystko". Wymień mi proszę, to "wszystko" na co narzekam, bo jestem pewien, że na masę rzeczy nie narzekałem, a wprost przeciwnie. Dlatego jestem ciekaw, co też uważasz za "wszystko" w tym konkretnym wypadku. Bo to, co napisałeś stanowi wierutną bzdurę.

Aha. Ewidentnie prowokacyjne pytanie to nie to samo co wniosek, wiesz?
 
Last edited:
No, wiedziałem. Wiedziałem, że Damiena trzeba się spytać co najmniej 10 razy o tą kamerę żeby mieć 100% pewność. Eeech...

Jeśli po takim shitstormie REDzi nie wrzucą tej funkcjonalności do patcha premierowego, albo od razu do gry, to będę mocno zdziwiony. I zawiedziony.
 
Bo w każdej grze w której zastosowano podobny patent, z W2 włącznie tak właśnie jest. Wszyscy mają to samo. Wątpię, aby w tym wypadku miało być inaczej, bo to nie jest kwestia kontrolera. Automatycznie dopasowująca się kamera połączona z brakiem możliwości wyboru, to obecnie bardzo popularny patent.

Czyli nie wiadomo.

Tak przy okazji, to może ktoś by sprecyzował o co toczy się bój. O opcje dystansu kamery, o auto adjust (który w takiej czy innej formie musi istnieć) czy może o to, że kamera sama zmienia kąt, bo i takie twierdzenia w tym wątku widziałem.
 
No, wiedziałem. Wiedziałem, że Damiena trzeba się spytać co najmniej 10 razy o tą kamerę żeby mieć 100% pewność. Eeech...
Zadałem ogółem pięć pytań o kamerę, jeśli liczyć także te poza Q&A. Dlatego nie mogę uwierzyć, że miał jakieś stare informacje. Jako gameplay designer...
 
Tak przy okazji, to może ktoś by sprecyzował o co toczy się bój. O opcje dystansu kamery, o auto adjust (który w takiej czy innej formie musi istnieć) czy może o to, że kamera sama zmienia kąt, bo i takie twierdzenia w tym wątku widziałem.
O wszystko naraz, a jednym słowem - wybór, którego z jakiegoś powodu mieć nie będziemy.
 
No, wiedziałem. Wiedziałem, że Damiena trzeba się spytać co najmniej 10 razy o tą kamerę żeby mieć 100% pewność. Eeech...

Też chciałem doprecyzować, to się dowiedziałem, że marudzę, bo przecież mówił. E tam. Damien chciał dobrze, miał tylko nieaktualne informacje. Trudno.

Tak przy okazji, to może ktoś by sprecyzował o co toczy się bój. O opcje dystansu kamery, o auto adjust (który w takiej czy innej formie musi istnieć) czy może o to, że kamera sama zmienia kąt, bo i takie twierdzenia w tym wątku widziałem.

W zasadzie o wszystko, najlepiej o pełną konfigurowalność tego aspektu. To jest gdyby dało się dostosować odległość, wysokość i kąt zawieszenia kamery i zalockować ją wedle uznania.

Coś takiego byłoby super.

[video=youtube;y4iqTC4-4Yg]https://www.youtube.com/watch?v=y4iqTC4-4Yg[/video]

Ale sama opcja wyłączenia automatycznych odjazdów, najazdów i zmiany kąta, gdy dochodzi do walki w zasadzie by mi wystarczyła. Generalnie chodzi o to by mieć wybór między automatem, a spokojniejszą, statyczną wersją.
 
Chodzi o możliwość zablokowania maksymalnego oddalenia kamery. Wiadomo, że miejscowo kamera musi być dynamiczna, bo inaczej znajdzie się w ścianie, drzewie czy skale, ale jednocześnie nie musi oddalać się na kilka metrów podczas walki.
 
Aboslutnie nie. Chciałem tylko zaznaczyć, że kamera jest dynamiczna i zmienia swoje położenie w zależności od sytuacji:)
I się bardzo cieszę, kamera jest świetna i oby taka została, to nie hack`n`slash ;) Typowe TPP Mega robota! oby to była gra na 11/10 ana taką się zapowiada! :)
 
to nie hack`n`slash Typowe TPP

Eeeeee... Troll?
Widok TPP prezentuje się mniej więcej tak


Tutaj masz dla odróżnienia H&S

 
I się bardzo cieszę, kamera jest świetna i oby taka została, to nie hack`n`slash ;) Typowe TPP Mega robota! oby to była gra na 11/10 ana taką się zapowiada! :)
To nie jest kamera typowe TPP, nie wiem w co ty grasz.

Coś mi się wydaję że jeżeli CDPR tego nie skoryguje to dopiero moderzy się za to wezmą.
 
Pax moi drodzy, pax! Naprawdę, skończcie już z shitstormem w tym temacie. Naprawdę myślicie, że jak przedstawicie swoje argumenty po 20 razy zamiast 1 to REDzi was lepiej usłyszą, albo będziecie bardziej przekonujący? Raz wystarczy, obiecuję.:facepalm:
 
Kamera bardzo mi się podoba i jestem zachwycony jej działaniem, to jak ma działać w 100% mi pasuje i jestem chętny się jej nauczyć, jak na moje jest pomocna i daje duże opcje taktyczne oraz pozwala cały czas wiedzieć co się dzieje.

Marcin przekaż moje gratulacje, udało się wziąć patent z innych gier i go fajnie rozwinąć, pozdrawiam. :peace:
 
Kamera z rts-ów daje jeszcze więcej opcji taktycznych, pozwala również więcej wiedzieć. Przekaż Marcinie mój postulat o wprowadzenie jeszcze wyżej zawieszonej kamery. Myślę, że widok kilku ulic Novigradu powinien się dobrze sprawdzić i zapewnić odpowiednio rozległy przegląd sytuacji. I jakie widowiskowe taktyki będzie można dzięki temu zaplanować.

ed
Popieram i również wnoszę o taką kamerę. Bo taka może mi się podoba. Może ja też chcę taką opcję wyboru? Chcecie odebrać mi prawo do takiej kamery?
Ależ w żadnym wypadku, miej sobie na zdrowie. Bylem ja nie musiał jej widzieć.
 
Last edited:
Top Bottom