Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ja już nie chcę, żeby mi pokazywali rozgrywkę. Chcę żeby mnie nahajpowali na 200 %, bo na razie jestem tak gdzieś na 150, a do tego najlepiej nadają się trailery ;) Jeśli w rzeczywistości zwiastun urywa szczęki, zmiata kapcie ze stóp i powoduje mimowolny wytrzeszcz oczu, nie mogę się już doczekać. A przecież chyba nie dadzą byle czego na miesiąc przed premierą? :D To będzie prawdopodobnie ostateczny zwiastun, aż do 19 maja, gdy zapewne wypuszczą coś tam premierowo jeszcze. Spodziewam się po cichu drugiego SoD.
 
Dostaniemy pewnie masę spoilerów, kamerę taką jak na SOD (chociaż w grze będzie sporo dalej) i upiększoną na potrzeby zwiastuna grafikę :p
 
Dostaniemy pewnie masę spoilerów, kamerę taką jak na SOD (chociaż w grze będzie sporo dalej) i upiększoną na potrzeby zwiastuna grafikę :p
I co z tego? Ważne, że będzie się czym pojarać :p. Usłyszeć głos Ciri w polskiej wersji, zobaczyć Yennefer, posłuchać dobrej muzyki, pooglądać nowe lokacje i świetną grafikę (nawet jeśli nie będzie się tak prezentować podczas rozgrywki). O to w tym chodzi.
 
I co z tego? Ważne, że będzie się czym pojarać :p. Usłyszeć głos Ciri w polskiej wersji, zobaczyć Yennefer, posłuchać dobrej muzyki, pooglądać nowe lokacje i świetną grafikę (nawet jeśli nie będzie się tak prezentować podczas rozgrywki). O to w tym chodzi.

No tak, ale żebyśmy za dużo nie zobaczyli, by pózniej niespodzianka była :p Nowych lokacji też w sumie już bym nie chciał zbytnio oglądać za wielu :p A grafikę powinni pokazać taką, jaka będzie ostatecznie w grze ;)
 
Ciekawi ten fragment:
Pojawiła się także rozbudzająca ciekawość wzmianka o Cyberpunk 2077. Boiret i Monnier obiecali nam wszystkim, że dowiemy się czegoś od nich w temacie tej tajemniczej produkcji*w tym roku przed 27 lipca.
Choć to pewnie znów newsmani ppe dali ciała. Jak zawsze.
 
Przecież Redzi właśnie powiedzieli, że nie widzieliśmy nawet wierzchołka góry lodowej. I jakoś im wierzę.

Kiedy tak powiedzieli ? No niby masz racje, ale jakoś po W2 gdzie pokazali każdą lokację przed premierą i w sumie w zwiastunach tez sporo pokazali, to nie chce mi sie do końca wierzyć. No ale wiadomo że w porównaniu do W3 to W2 jest bardzo małą grą, więc zobaczymy ;)
 
Oj nie, on jest naprawdę taki. Zawsze wszystko, co nie jest związane bezpośrednio z Sony, jest obiektem jego drwin i nienawiści.
Ale on wypisuje rzeczy, które są po prostu niezgodne z prawdą.

Szczególnie rozbawił mnie fragment o zupełnym braku odniesień do słowiańskich klimatów w wywiadach i o Sapkowskim, który drwił z gry. Wyssane z palca argumenty przedstawia jako imperatyw.
 
Oj nie, on jest naprawdę taki. Zawsze wszystko, co nie jest związane bezpośrednio z Sony, jest obiektem jego drwin i nienawiści.
Większość użytkowników ppe jest takich, tylko czasami w drugą stronę (czyli wszystko co nie związane z MS jest obiektem kpin itd.). Ten serwis to jedno wielkie zbiorowisko fanbojów. Pod względem społeczności gorszy jest chyba tylko GOL.
 
Ale on wypisuje rzeczy, które są po prostu niezgodne z prawdą.
Szczególnie rozbawił mnie fragment o zupełnym braku odniesień do słowiańskich klimatów w wywiadach i o Sapkowskim, który drwił z gry. Wyssane z palca argumenty przedstawia jako imperatyw.
I robi tak z każdą produkcją. Zabawne na dłuższą metę. Nadal żałosne oczywiście.
 
Takich ludzi się powinno odsyłać do izolatki. Jak czytam tak napisane artykuły to mnie krew zalewa. Debil. Po prostu debil. Sory za słowo ale nie mogę inaczej tego określić. I cieszę się, że nigdy wcześniej nie czytałem żadnych jego artykułów.
PS. Dodatkowo wnerwił mnie fragment o bardzo słabej walce w W1, wiem że wiele osób na forum nie przepada za nią, ale dla mnie osobiście była mistrzostwem świata.
 
Last edited:
Takich ludzi się powinno odsyłać do izolatki. Jak czytam tak napisane artykuły to mnie krew zalewa. Debil. Po prostu debil. Sory za słowo ale nie mogę inaczej tego określić. I cieszę się, że nigdy wcześniej nie czytałem żadnych jego artykułów.
Chyba nie mówimy o tym samym.
 
A nie mówicie o tym angielskim artykule co się pojawił w zeszłym tygodniu "czy W3 nie jest przehajpowany"? Myślałem o tym pisząc o jego autorze :p Jeśli nie to wybaczcie, tak to jest jak się zgaduje temat rozmowy.
 
A nie mówicie o tym angielskim artykule co się pojawił w zeszłym tygodniu "czy W3 nie jest przehajpowany"? Myślałem o tym pisząc o jego autorze :p Jeśli nie to wybaczcie, tak to jest jak się zgaduje temat rozmowy.
Nie, mówimy o komentarzach z tego linku.
 
Top Bottom