Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Materiał bardzo słabej jakości, a mimo to gra wygląda świetnie. Na filmie widać również deweloperską wersję Xboxa One więc możliwe, że gameplay pochodzi z konsoli. Ponadto jest to prawdopodobnie styczniowa wersja gry więc zauważalne jest wczytywanie się obiektów, szarpanie animacji i kilka innych bugów, ale liczę na to, że zostało to poprawione.

Rozgrywka grającego jest tak nędzna, że laik oglądając to może wyrobić sobie negatywną opinie na temat walki, która i tak już obecnie stanowi prawdopodobnie największy zarzut wobec tej serii.
 
Jak tak patrzę na pływającego Geralta to przypomina mi się pierwszy Gothic i nurkowanie do chat na dnie jeziorka w Nowym Obozie. :p

---------- Zaktualizowano 14:33 ----------

To była najbardziej żałosna walka jaką widziałem. Geralt kusznik
To jest właśnie zachodni styl grania: "szczelać, szczelać, szczelać!!!". Serie CoD i Battlefield bawią i uczą. :D

---------- Zaktualizowano 14:34 ----------

o nagranie wygląda tak jakby było zrobione z przyczajki Jak redzi mogli do tego dopuścić
Pewnie wsadzili kamerę do rozporka. :p
 
Jak tak patrzę na pływającego Geralta to przypomina mi się pierwszy Gothic i nurkowanie do chat na dnie jeziorka w Nowym Obozie.
Dyskusje o Gothiku
 
Wg mnie walka z tym gryfem wygląda naprawdę dobrze. Widać, że Gryf jest bardizej inteligentny niż ostatnio. Ciekawe jaki to poziom trudności. Problem, że walka z tymi latającymi stworzeniami czasami może być nieco irytująca. Swoją drogą ja bym inaczej tę walkę rozegrał. Nie dziwie się, że zginął :p Btw. Opóźniona animacja umierania.
No i te slalony między drzewami - cudo!
 
Jak były relacje z pokazów, to jakiś youtuber z pl, mówił że pokonał gryfa tylko i wyłącznie strzelając do niego z kuszy. :p
 
Jak były relacje z pokazów, to jakiś youtuber z pl, mówił że pokonał gryfa tylko i wyłącznie strzelając do niego z kuszy. :p

Po obejrzeniu tego materiału (tego hiszpańskiego włoskiego, parę postów wyżej) zmieniłem zdanie o kuszy. Do tej pory jej obecność mi nie przeszkadzała, ale teraz uważam, że powinno się przynajmniej usunąć z gry te nielimitowane bełty pozostawiając jedynie specjalne. Do tego uważam, że kusza powinna być urządzeniem wymagającym przeładowania zajmującego na przykład około pięciu sekund. Możliwość takiego spamowania bełtami jest karygodne.
 
Last edited:
Top Bottom