Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Moja reakcja podczas oglądania walki z gryfem:

 
Last edited:
Walka z gryfem .. to materiał pt. "Jak nie powinno się grać w Wiedźmina, grający myślał że w shootera gra i ustrzeli tego gryfa?
 
Wystarczyłoby inteligencji szympansa, żeby po 3-4 razie bez skutku się domyślić, iż już raczej nie zadziała.

Może koleś po prostu coś testował. Albo developerzy zabronili mu używać miecza, jeśli chcieli by ten filmik dalej publikować :D
Istnieje też szansa, że po prostu różnica leveli była tak duża, iż z mieczem nie miałby czego przy tym Gryfie szukać ;)


Swoją drogą wiatr jest wprost nieprawdopodobny... Zobaczcie, jak strumienie powietrza spod skrzydeł gryfa wzniecają kurz i przechylają rośliny. Orgazm...
 
Last edited:
Myślę że po prostu trolował nie chce mi się wierzyć że nie widział że nic gryfowi nie robi. Najprawdopodobniej sprawdzał czy możliwe jest zabicie gryfa z dystansu.
 
Przypomina mi się jak jakiś niemiecki dziennikarz grał w wersję wiedźmina 2 dla prasy i nawalał wszystkich srebrnym mieczem i potem był zdziwiony ze tak mało im życia zabiera :D
 
Wg mnie walka z tym gryfem wygląda naprawdę dobrze. Widać, że Gryf jest bardziej inteligentny niż ostatnio. Ciekawe jaki to poziom trudności. Problem, że walka z tymi latającymi stworzeniami czasami może być nieco irytująca. Swoją drogą ja bym inaczej tę walkę rozegrał. Nie dziwie się, że zginął :p Btw. Opóźniona animacja umierania.
No i te slalony między drzewami - cudo!

Dla mnie wygląda aż za dobrze... Mam nadzieję, że nie było to poziom łatwy, bo przy moich umiejętnościach walecznych już widzę, że czeka mnie niezły ból głowy :).

Druga rzecz po owcy, która rzuca się w oczy. Nie wygląda to zbyt fajnie
View attachment 12104

Co tu niby się rzuca w oczy i wygląda niefajnie, bo jakoś nie mogę dociec?

Po obejrzeniu tego materiału (tego hiszpańskiego włoskiego, parę postów wyżej) zmieniłem zdanie o kuszy. Do tej pory jej obecność mi nie przeszkadzała, ale teraz uważam, że powinno się przynajmniej usunąć z gry te nielimitowane bełty pozostawiając jedynie specjalne. Do tego uważam, że kusza powinna być urządzeniem wymagającym przeładowania zajmującego na przykład około pięciu sekund. Możliwość takiego spamowania bełtami jest karygodne.

W pełni się zgadzam. Mi sama kusza nigdy nie przeszkadzała, ale możliwość sposobu jej użycia zaprezentowana w tym materiale jest z lekka absurdalna nawet dla mnie. Już niech nawet będą sobie te nielimitowane bełty, ale niech po trzech-pięciu strzałach, trzeba będzie tą kuszę przeładować...

Prawdziwe zagrożenie dla przeciwników mają stanowić bełty specjalne. Zaczynam się martwić ile ich będzie można mieć na raz wpakowane do kuszy, jeżeli od trzech do pięciu, to spoko - może być - jeśli więcej, nie bardzo. Oczywiście nie wiadomo jak duży dmg będą zadawać i jak sprawdzi się balans, ale taka forma tej broni na tą chwilę to mega ułatwienie.

Mam też nadzieję, że gra będzie zaprojektowana w taki sposób, by ten element uzbrojenia nie był niezbędny, i by jego brak nie czynił rozgrywki uciążliwą - na który temat odbyła się tu zresztą już kiedyś dyskusja.

Ja mam nadzieję, że bełty specjalne będą mocno ograniczone przez co i balans będzie odpowiedni. Gdyby użycie kuszy nie było niezbędne, to też bym nie płakał. Tym bardziej, że system celowania chyba nie jest idealny :).

W fragmencie nurkowania widać, że to szkoła REDów. Widoczność pod wodą jest absurdalna. Tak jakby Geralt nie pływał w wodzie, tylko fruwał w czyściutkim powietrzu. Noc ze 100% widocznością, teraz nurkowanie ze 100% widocznością pod wodą, co Ci REDzi odprawiają :rly?:

Nurkowałem w jeziorach (w Polsce), żeby nie było wątpliwości, o takiej przezroczystości wody jak ta na gameplayu i nie widzę w tym nic dziwnego, że w krainie nie skażonej przemysłem i sztucznymi nawozami, takie właśnie wody się znajdują.

Swoją drogą wiatr jest wprost nieprawdopodobny... Zobaczcie, jak strumienie powietrza spod skrzydeł gryfa wzniecają kurz i przechylają rośliny.

Efekty fizyczne są fantastyczne, ciekaw jestem na jakim sprzęcie to było uruchomione.
 
Nurkowałem w jeziorach (w Polsce), żeby nie było wątpliwości, o takiej przezroczystości wody jak ta na gameplayu i nie widzę w tym nic dziwnego, że w krainie nie skażonej przemysłem i sztucznymi nawozami, takie właśnie wody się znajdują.
Skoro tak mówisz. Dla mnie to jest woda czystsza albo równie czysta co w basenach :p Czyli są jeziora z wodą czystszą i bardziej klarowną niż w takim basenie :eek:
 
Jak byłem nad Jeziorami Plitvickimi w Chorwacji to było widać wyraźnie dno jeziora które znajdowało się w najgłębszym miejscu ponoć 8 metrów pod powierzchnią :p

PS. I to ZNAD tafli. Jak się zanurkuje to zawsze widać jeszcze więcej.

Koty generalnie nie lubią wody.
Geralta też nie :p
 
Last edited:
Ja coś czuje, że niestety, ale to co się miało pojawić w poniedziałek to się pojawiło wczoraj - czyli ten kilkunastominutowy materiał z walką z gryfem oraz pływaniem.
 
Ja coś czuje, że niestety, ale to co się miało pojawić w poniedziałek to się pojawiło wczoraj - czyli ten kilkunastominutowy materiał z walką z gryfem oraz pływaniem.
Czyli nieoficjalny, włoski materiał nagrany off-screen, który został zdjęty? Nie sądzę, na 90% dostaniemy coś od IGNu.
 
Top Bottom