Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Marcin słyszał, że podobno coś się ma pojawić, więc info też miał niepewne. Może ktoś mu powiedział, że jacyś dziennikarze wrzucą swoje materiały? Mam nadzieje, że nie, ale jest szansa :p
Jeśli będzie coś nowego to obstawiam, że kolejny duży wywiad w stylu tego z Milesem T.
 
Ja coś czuje, że niestety, ale to co się miało pojawić w poniedziałek to się pojawiło wczoraj - czyli ten kilkunastominutowy materiał z walką z gryfem oraz pływaniem.

E tam, w takiej formie oficjalny materiał ? Nie może być. Może bedą dziś po prostu jakieś szczegóły odnośnie alchemii, bo o ile pamiętam Damien na ćwierkaczu coś o tym wspominał.
 
Zapewniałem wam nowe info w temacie z linkami. Wzięte z intera gdzie zachęcono kolegę z Austalii by kupił tamtejszą wersję magazynu Playstation. Jest parę ciekawostek.
 
Post został edytowany, więc dopiszę jeszcze jedną kwestię:
Yennefer znajdujemy bardzo wcześnie. Bardzo szybko po pokonaniu Gryfa (prawdopodobnie koniec prologu).Yen szuka Ciri i nie bardzo rozumiem: and is supposedly very on edge about what is hunting her.

"On edge" to idiom, który oznacza "zmartwiony, zdenerwowany".
 
Chcielibyście to łyżwiarstwo w wykonaniu Ciri w DLC czy tylko ja się tym jaram? :)
W sumie też jestem tym zainteresowany, choć szczerze mówiąc dużo bardziej wolałbym, żeby to była jakaś długa cutscenka pokazująca retrospekcje do tego wydarzenia niż gameplay w którym zdaniem REDów sterowanie było zbyt trudne, by się móc do niego przyzwyczaić od razu. Dużo lepiej wyszłoby to na samej cutscence.
 
Przewidywany czas ukończenia Wiedźmina przez różne grupy graczy.


Z artykułu o długości gier rpg.
http://www.rockpapershotgun.com/2015/04/06/the-rpg-scrollbars-how-long-is-too-long/
 
Chcielibyście to łyżwiarstwo w wykonaniu Ciri w DLC czy tylko ja się tym jaram? :)

Jako zapalony łyżwiarz - TAK! W jakiejkolwiek formie... Ta walka z sagi to jedna z niewielu scen, którą chłonąłem wyobraźnią z potrójną mocą.
View attachment 12122

@szypek26 - My bad, zapamiętam na przyszłość :)
 

Attachments

  • 3821731+_eeba312a4e5a1744b68fda2dde4de20e.jpg
    3821731+_eeba312a4e5a1744b68fda2dde4de20e.jpg
    20.6 KB · Views: 36
Last edited:
Jako zapalony łyżwiarz - TAK!

Byłem w życiu 5 razy na łyżwach, 5 razy żałowałem. Po 1 rzuciła mnie dziewczyna. Nie wezmę takiego DLC choćby mnie łańcuchem okładali.

@raison d'etre powinna być jeszcze kategoria "Serek, Koreon i reszta biednych fanów" - 0 godzin przegranych i 200 dni jęczenia na forum.

A jakby się obraz rozmazał pod wodą, to nikt by nawet nie starał się specjalnie nurkować. Byłoby jak w Far Cry 3. Płyniesz w określony punkt po powierzchni i nurkujesz pionowo w dół. Howgh.
 
Byłem w życiu 5 razy na łyżwach, 5 razy żałowałem. Po 1 rzuciła mnie dziewczyna. Nie wezmę takiego DLC choćby mnie łańcuchem okładali.

Współczuję i rozumiem motywy... Niemniej jednak mam nadzieję, że REDów nie ściśnie współczucie i coś w tym temacie wypuszczą :) Z opcjonalną instalacją ;)
 
Last edited:
Spokojnie, w USA nie ma jeszcze południa.
Choć, szczerze mówiąc, zaczynam powątpiewać, że w ogóle coś dziś dostaniemy.
 
Top Bottom