Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Obejrzane. Spoilerów nie ma zbyt dużo (na szczęście pominięto scenkę w KM), lokacja BARDZO klimatyczna, wizualnie jest zaje*iśćie (chociaż iglaste krzaczki trochę psują odbiór całości), a grający walczy bardzo chaotycznie i zginął podczas potyczki z grupką ghuli. Amator... :)troll:).
 


Jednorożec - hehehehehhehe.
 
Nie ma co panikować dzióbki, poza samym początkiem to zwykły gameplay bez żadnych spoilerów. Powiem tak: zakochałem się. Nie wiem czy zachodni odbiorca wychwyci te smaczki, ale ja poczułem się jak w moim, polskim lesie (te ptasie trele!). Klimat jest obezwładniający, cała reszta też wygląda bardzo dobrze.
 
Wcale nie ma tak wiele spoilerów.
Oprócz początkowej rozmowy z Vesemirem prawie nic. Zresztą wszystko już i tak wiemy.
Oglądajcie śmiało.
 
Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Już na początku nawiązania do sagii :). Dobrze się zapowiada. Jeśli ktoś czytał relacje ze stycznia i śledził informacje z okolic "The Trail" to nie natknie się chyba na żaden spojler.
 
Obejrzałem 4 minuty i mogę powiedzieć, że wygląda to świetnie. O takiej grze marzyłem czekając na Obliviona, oba Two Worldsy, Gothica 3, dwa pierwsze Wiedźminy i dopiero teraz Wiedźmin 3 mi to zapewni. Żywy, świetnie wyrzeźbiony, otwarty, spójny świat oraz nacisk na fabułę, klimat, eksplorację... Każdej z wyżej wymienionych gier czegoś brakowało. Ech, jest pięknie. Wreszcie po dwóch pierwszych Gothicach doczekałem się gry przewyższającej je w każdym calu. Idę oglądać dalej.
 
Last edited:
PC z podpiętym padem? Chyba za dużo detali jak na XOne, co? Przede wszystkim ta mgiełka i zagęszczenie traw...
 
Top Bottom