Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Bardzo efektowne finiszery :D. Ten gejmlpej to właściwie głownie walka. Tylko trochę ciasnawo jakby :p. Wszystkie miejsca blisko siebie.
@Marcin Momot
To spowolnienie przy ataku z konia występuje zawsze?

---------- Zaktualizowano 18:29 ----------

@Kuboniusz

Po czasie to może zacząć irytować. Szczególnie gdy będziemy ciąć przy wolniejszej jeździe.
 
Nie ma żadnych spoilerów, głównie zwiedzanie okolic Białego Sadu. Ale wygląda to przepięknie, poranek jak żywcem wydarty z naszego świata, jak z mojej wsi, aż poczułem na gębie powiew świeżego powietrza :p

Woda wyglada juz na poprawioną, jest tam jakiś staw -Który wygląda jak staw, a nie wzburzone morze. Super.
 
Parę luźnych uwag.

Grający wtopił z ghulami i dzięki temu można sobie obejrzeć ten sam widoczek koło punktu fast travel chwile później. Nawet drobna zmiana oświetlenia robi olbrzymią różnicę w odbiorze. To samo dotyczy sceny z gryfem.

Mgiełka między chatami rozproszona podmuchem wiatru.

Wiatr w ogóle robi niesamowite wrażenie.
 
Ja jestem zachwycony:
Spowolnieniem na koniu
Samą walką, bardzo mi sie podoba
Kamera jest fajna, nic do nie mam
Klimat bardzo fajny, te ciała wiszące przy drodze
Roślinność też na plus :>
 
Bardzo efektowne finiszery :D. Ten gejmlpej to właściwie głownie walka. Tylko trochę ciasnawo jakby :p. Wszystkie miejsca blisko siebie.
@Marcin Momot
To spowolnienie przy ataku z konia występuje zawsze?

---------- Zaktualizowano 18:29 ----------

@Kuboniusz

Po czasie to może zacząć irytować. Szczególnie gdy będziemy ciąć przy wolniejszej jeździe.

Występuje gdy przytrzymasz przycisk ataku podjeżdzając do przeciwnika. Jeśli tylko tapniesz, to slo-mo nie ma.
 
Lepiej nie czytajcie komentarzy na IGN jeśli nie chcecie utwierdzać negatywnych stereotypów o graczach z zachodu. Nie wiem co to za dysfunkcja mózgowa, że człowiek nie może żyć bez porównywania, ale stwierdzenie "Read Dead Redemption w średniowieczu" powoduje u mnie opad rąk. Zresztą ignorancja aż się tam wylewa z postów.
 
@Kuboniusz grałeś w mount and blade warband? Dla mnie to jest właśnie wyznacznik jak powinna wyglądać walka na koniu, bez sensu ten bullettime... I jeszcze słabo to wygląda, widać jak zmienia się przecięta postać...

E: @Marcin Momot uff dobrze wiedzieć! Dzięki! :D
 
Spowolnienie przy ataku z konia.

No właśnie nie wiem, czy to dlatego, że są to ciosy kończące (takie samo występuje przy finisherach), czy też tak ma być zawsze (obstawiam to pierwsze). Walka wygląda bardzo dobrze, tylko czemu te cholerne Ghule tak świecą (a może to ja przedawkowałem świąteczne spirytualia). AI pojedynczych przeciwników wydaje się być ok, ale grupowe coś kuleje.

Edit.
Teraz już wiem jak to z tym atakiem z konia.
 

Pierdoła, a cieszy :D.
 
Lepiej nie czytajcie komentarzy na IGN jeśli nie chcecie utwierdzać negatywnych stereotypów o graczach z zachodu. Nie wiem co to za dysfunkcja mózgowa, że człowiek nie może żyć bez porównywania, ale stwierdzenie "Read Dead Redemption w średniowieczu" powoduje u mnie opad rąk. Zresztą ignorancja aż się tam wylewa z postów.

Toż to komplement. RDR to jedna z lepszych gier w całej historii gamingu.
 
Top Bottom