Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Świetny materiał i oprócz początkowych scen nie ma spoilerów, głównie walka i jazda na koniu po lokacjach które już wcześniej widzieliśmy ;)
 
Obejrzałem w całości. Spojlerów jako takich w zasadzie nie ma. Można śmiało oglądać.
+Słońce i wiatr robią niewiarygodną robotę (+1000 do klimatu).
+Mgła
+Płotka, chyba pierwszy koń, którego polubię w grach (nie grałem w RDR)
+Odgłos kopyt na mostku (drewnianym) jest inny niż na ziemi
+Walka jest efektowna
-Przeciwnik na mostku pojawił się trochę za późno
-Walka na budynku wyglądała bardziej na solówki 1:1, trochę szkoda, ale może to tylko niski stopień trudności - oby
 
Pierwsze primo player IGN'u jest tragiczny, po drugie materiał świetny. Fajnie się słucha gadaniny z Vesemirem, przyjemne są nawiązania do sagi. Pan grający średnio ogarnia, ale dramatu nie ma. Nie wiem jaki to poziom trudności, ale ludzie nie stanowią wyzwania. Gwiazdami gameplay'a są wiatr i światło.

P.S. Już któraś strona z kolei i nikt nie narzeka na trawę? Co z Wami? :p
 
Niski poziom trudności i Geralt ginie po kilku ciosach ghuli? Nie ma opcji.
W sumie racja. Chyba, że później zmienił i nie pokazał ;P

Na 35 minutowym materiale przeciwnicy byli chyba bardziej skorzy do pomocy sobie nawzajem. Póki co jakoś trudno to rzetelnie ocenić.
 
Pierwsze primo player IGN'u jest tragiczny, po drugie materiał świetny. Fajnie się słucha gadaniny z Vesemirem, przyjemne są nawiązania do sagi. Pan grający średnio ogarnia, ale dramatu nie ma. Nie wiem jaki to poziom trudności, ale ludzie nie stanowią wyzwania. Gwiazdami gameplay'a są wiatr i światło.

P.S. Już któraś strona z kolei i nikt nie narzeka na trawę? Co z Wami? :p

Forumowi hejterzy nigdy się nie wypowiadają zaraz po wypuszczeniu nowych materiałów. Zresztą trawa to jedyny słaby element graficzny Wiedźmina IMO, ja na taki kompromis bardzo chętnie się zgadzam :).
 
aj waj nie ma co narzekać na grafę i na imersję, wiatr dodaje na prawdę bardzo dużo. klimatu i realizmu aż prawie go czuć na twarzy, jest świetnie udźwiękowione wszystko . Vesemir wygląda w porządku. Dużo roślinności i świetnie to wygląda, chciałoby się obejrzeć kolejne 15 minut.. Nie mogę się doczekać gry.

PS: Angielski głos Geralta dla mnie jest zupełnie nijaki.
 
Top Bottom