Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
To była jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie w życiu widziałem :D
Nie wytrzymam do 19 maja, no nie wytrzymam. Jedyne czego jeszcze pragnę, to ten sam materiał bez kompresji... @Marcin Momot czy planujecie to udostępnić w wersji nieskompresowanej ?
 
Nie ma co panikować dzióbki, poza samym początkiem to zwykły gameplay bez żadnych spoilerów. Powiem tak: zakochałem się. Nie wiem czy zachodni odbiorca wychwyci te smaczki, ale ja poczułem się jak w moim, polskim lesie (te ptasie trele!). Klimat jest obezwładniający, cała reszta też wygląda bardzo dobrze.

Na zachodzie europy występują dokładnie takie same lasy więc co ma nie wychwycić ? :D
 
Dobra, kilka screenów :D.









@adventus
Koniecznie zrób gifa z dekapitacją :).
 
Ktoś zwrócił uwagę na sam dialog?
O emocje? Geralt jest wyraźnie poruszony swoim snem, Vesemir to zauważa, uspokaja go.
Wiem, że to jest mikroskopijny fragment całej gry, ale mam jakiś dowód że REDania zadbała o odpowiedni ładunek emocjonalny w trzecim wiedźminie, a dla mnie to olbrzymi plus, szczególnie po dwójce.
 
stwierdzenie "Read Dead Redemption w średniowieczu" powoduje u mnie opad rąk
Książkowa opowieść o Geralcie jest bardzo westernowa, więc nie bardzo rozumiem oburzenie. Poza tym, to komplement. Oraz ocenianie dosyć sporej grupy osób (bliżej nie sprecyzowani "zachodni gracze") na podstawie komentarzy na portalu internetowym jest cokolwiek nieuzasadnione.
 
Wiem, że to jest mikroskopijny fragment całej gry, ale mam jakiś dowód że REDania zadbała o odpowiedni ładunek emocjonalny w trzecim wiedźminie, a dla mnie to olbrzymi plus, szczególnie po dwójce.
Niebywale się cieszę, że Vesemir zachowuje się jak prawdziwy ojciec. Że Geralt wyraża całym sobą emocje i widać na jego twarzy zdenerwowanie. Nareszcie czuć chemię.
 
Niebywale się cieszę, że Vesemir zachowuje się jak prawdziwy ojciec. Że Geralt wyraża całym sobą emocje i widać na jego twarzy zdenerwowanie. Nareszcie czuć chemię.
Otóż to. Geralt zachowuje się tak, jak wskazywałaby na to sytuacja.
Otrzymał przecież wiadomość od samej Yennefer, niedługo po odzyskaniu pamięci. Pędzi na złamanie karku żeby ją odnaleźć przez tereny, na których trwa wojenna zawierucha. Czyli martwi się i niecierpliwi. Do tego dręczą go koszmary.

I tego nie trzeba sobie dopowiadać, bo to widać i słychać. I czuć.
Jest moc. To na mnie zrobiło największe wrażenie w tym urywku gry.
 
GENIALNIE, GENIUSZ, KAPITALNIE, FENOMALNIE. Najlepszy materiał jak do tej pory. Począwszy od grafiki, dźwięków, animacji, systemu walki czy ogólnej płynności rozgrywki. Jest bardzo dobrze.
 
Jedyne co mnie zdziwiło w tym 15 minutowym nagraniu to sytuacja kiedy Geralt używa Ardu w ------2.25----- najpierw jest uderzenie i potem z dosyć dużym opóźnieniem Ard odrzuca przeciwnika ;-)

Zauważyliście to ??
 
Na Warowni jeden z modów napisał że muzyka została wyłączona na potrzeby gameplayów, a w normalnej wersji jest muzyka i to nawet dużo.
 
Niesamowicie odzwzorowanie, imitacja lasu. Nie potrzeba masy drzew, wystarczy kompilacja wiatru, kilku drzew, gęstszej roślinności, wspaniałej gry światłocienia i udało uzyskać się coś takiego. Jestem pod ogromnym wrażeniem
 
Top Bottom