Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
1. Tekstura cegieł nadal brzydka
2. Iglaste krzaczki świecące się jak psu jajca nie naprawione
3. Koślawa animacja skoku

Powiedzmy sobie jasno - to powyżej to nic nie znaczące szczegóły a ja się perfidnie czepiam. Wszystko robi OGROMNIE pozytywne wrażenie, po tym materiale w końcu jestem już o tę produkcję spokojny. GOTY murowane. GG REDanio.
 
mnie rozwaliła animacja rozwalania łba z miecza, drzewa i ogólnie grafika. :) Wszystko wygląda przepięknie i gdybym miał teraz 7k to wydałbym bez kiwnięcia łbem na nowego kompa pod ultra i spoko rozdziałkę.
 
Teraz obejrzałem gameplay do końca i jestem pozamiatany. Wcześniej nie było aż tak dobrze, no może VGX - ten materiał zrobił na mnie wielkie wrażenie. Pogubiłem i skarpetki i łapcie :D Najlepszy prezent na Święta! :)
 
Świetna animacja :)
 
Jak miło ze strony bandyty że umierając i spadając zdążył jeszcze zostawić sakiewkę na krawędzi.
Niezłe rozwiązanie można spychać aardem i nie martwić się o utratę lootu.
 
Ktoś wie jak to jest z tym jedzeniem, bo na materiale Geralt wcina chlebek i chyba na kilka sekund poprawia mu się regeneracja - to tak ma działać?
 
Fantastycznie powiem krótko wiedziałem ze tak będzie i gdzie są wszyscy co mówili jak to bylo downgarde musicie teraz pochylić głowy i pogratulować Redani murowane GoY Gdzie tam Dragon Age Inkwizycja nie ta liga
Next Gen Rpg Is Comming ......
 
Oglądnąłem! Wahałem się czy odpalać gameplay, bałem się ewentualnych spojlerów, ale wiedziałem, że w końcu i tak się złamię i obejrzę ;)
Powiem jedno, było warto! Materiał jest w zasadzie wolny od spojlerów, gra jest piękna! Już teraz wiem, że spędzę dłuuugie godziny błądząc po tych lasach!Ponadto bardzo podobało mi się, że pod koniec walki wiedźmak był zachlapany juchą. Niby nic nowego, ale taki detal dodaje klimatu!
Scena pogawędki z Vesemirem - cud, miód i Biała Mewa! Bez zbędnych czułości i ckliwości, jednak troska starszego wiedźmina jest wyczuwalna.

Ehh, jestem pod wrażeniem, hype znowu krąży w mych żyłach!

Mam tylko jedno "ale" odnośnie tego wspomnianego jednorożca Yennefer. Czy przypadkiem Geralt nie wspominał w którymś z opowiadań, że owa wypchana kukła rozpadła się w drobny mak, podczas którejś z ich milszych nocy?
Czyżby drobna nieścisłość? :hmm:
 
Last edited:
Na mnie największe wrażenie zrobiło udźwiękowienie. Brak muzyki sprawił że przysłuchałem się uważniej i jest rewelacja. W grze będzie dało się to odczuć jeszcze lepiej ale potęguje to klimat niesamowicie.
 
Super materiał, początkowa rozmowa bardzo na plus, widać, że jest całkiem naturalna. No i ten smaczek z
jednorożcem
. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie super sprawa - taka rozmowa druhów w nocy przy ognisku, szkoda, że tak krótka.
Co do reszty, to finiszery bardzo fajne, jazda koniem też mega. Ehh, ale to jest dobre.
 
Mam tylko jedno "ale" odnośnie tego wspomnianego jednorożca Yennefer. Czy przypadkiem Geralt nie wspominał w którymś z opowiadań, że owa wypchana kukła rozpadła się w drobny mak, podczas którejś z ich milszych nocy?
Czyżby drobna nieścisłość?
Trochę popłynęli redzi z tym jednorogiem. Nie dość, że się rozpadł, ale to jeszcze mógł powiedzmy zostać naprawiony, to w dodatku samo miasto jak i dom Yennefer zostało ograbione i spalone.
 
Wielka prośba. Gdy (bo podejrzewam, że w końcu będzie) na youtobe'owym kanale ING znajdzie się poniższy filmik i inne - to proszę je umieścić w temacie z linkami. Jeżeli sam wcześniej to znajdę, również je zamieszczę.

Często nie mogę odtworzyć filmików innych niż tych na youtub'ie. Możliwe, że nie tylko ja mam z tym problemy. Do MODERACJI - proszę takich linków (niby z powtórzonym materiałem) ale odnoszących się do kanałów na youtub'ie, nie kasować. Bardzo proszę.

[video]http://widgets.ign.com/video/embed/content.html?url=http://www.ign.com/videos/2015/04/06/the-first-15-minutes-of-the-witcher-3-wild-hunt-ign-first[/video]


------------------

[...]
Z jakiej Ty przeglądarki korzystasz? Błędów nie podkreśla, Flasha nie obsługuje?

Odczep się i przestań być głupio złośliwy. Błędy podkreśla, aczkolwiek czasami mi jakiś umknie. Zazwyczaj sprawdzam dwa razy czy jeszcze jakieś słowo jest podkreślone. Niektórzy zawsze to olewają. Nie czepiaj się.

Jak będziesz miał materiał, to go wrzuć. Jak Ciebie to nie interesuje, to się nie udzielaj. Nie interesuj się moja przeglądarką. To nie jej wina, a internetu, z którego korzystam i przez jakiś czas będę jeszcze korzystał.

Z łaski swojej przestań się czepiać.
[Nie jest to twój pierwszy i za pewne nie ostatni post do mnie w sprawie ortografii. Jeśli zauważysz błąd, bardzo proszę na PW. Albo odpuść sobie i "zaopiekuj" się w końcu kimś innym OK :)
 
Last edited:
Trochę popłynęli redzi z tym jednorogiem. NIe dość, że się rozpadł, ale to jeszcze mógł powiedzmy zostać naprawiony, to w dodatku samo miasto jak i dom Yennefer zostało ograbione i spalone.
Nie bierzecie pod uwagę, że ona po prostu do czegoś nawiązuje?
A nie że dosłownie ma przy sobie jednorożca?
 
Top Bottom