Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Tak, zdecydowanie mój top1 ujęć po sami wiecie czym.

Ogólnie też wszystkie sceny ze Skellige wymiatały +2;57 gdy geralt używa igni
 
Last edited:
Tak sobie to oglądam, oglądam i jakoś mi się nie nudzi. Mam tylko nadzieję, że finalnie możliwość dostosowania ustawień kamery wedle potrzeb będzie, bo tam, gdzie jest ona usytuowana bliżej bohatera, jak na przykład w scenie, w której Geralt sprzedaje jakiemuś łobuziakowi gonga, wygląda to wyjątkowo dobrze. Strasznie mi na tym zależy, bardzo proszę. Dobra, odpalę zwiastun jeszcze raz, tym razem w świeżo zassanej wersji pl. Może tam jakieś mankamenty znajdę, bo aż głupio tak czegoś nie wytknąć ;)
 
Genialny trailer, niesamowita różnorodność, humor, piękne widoki. Wreszcie dokładniej pokazali elfy. Najgorsze jest to, że jak już przejdę tę grę to nie będę miał przyjemności grać w inne bo wszystkie będą po prostu o wiele gorsze i aż będzie odechciewało się w nie grać jak sobie przypomnę Wiedźmina 3 :(
 
@Rockman90, W pełni to popieram dlatego ja będę jak najdłużej rozkoszował się w świecie Wiedźmina 3. I o ile w innych grach RPG nie wykonywałem zadań pobocznych o tyle w Wiedźminie 3 postanowiłem wykonać każde możliwe zadanie jakie się napatoczy. Tak aby jak najlepiej zapamiętać tę serię z Geraltem na czele :D
 
Ktoś wie dlaczego tylko my mamy lektora mężczyznę?
Redzi pojechali z trailerem iście w stylu Rockstar. Ładnie.

Kim jednak jest osóbka przy Tajemniczym Panie na łódce?

To najpewniej niewolnica wysłana w ostatnią podróż razem ze swym panem.
Wikingowie mieli takie zwyczaje.
 
Last edited:
Właśnie oglądałem to porównanie starych ujęć z nowymi. Dlaczego wszyscy w komentarzach są tak pewni że wersja wyżej jest z ps4 czy też xboxa, przecież to jakaś wierutna bzdura. Pory dnia są inne, zasięgi rysowania trochę podrasowane (ale tamten build był styczniowy), różnica jest duża fakt, ale nie dam sobie wmówić, że taka będzie przepaść między wersją konsolową i pctową. Bo taka była w przypadku wieśka drugiego na konsoli i PC, tylko że wtedy xbox miał już 7 lat. Pasowałoby żeby Redzi wkońcu rzucili światło na to jak ma się wersja z konsol do wersji z komputerów, nie wiem z czym zwlekać. Chyba, że strach do premiery pokazać, że faktycznie różnice nie będą minimalne.
 
Przecież gameplay z PAX był z PC, i ten też jest z PC. Jedyny materiał z konsoli to był gamepay z konferencji MS z wersji XBO, nie wiem kto rozpuścił plote że w tym prównaniu są wersje PS4 i PC ale to nie prawda.... a niektórzy łykaja jak pelikany,
 
XBOX 360 miał wtedy 7 lat, ale był potworem w momencie wypuszczenia na rynek, a nowe konsole były na premierę trzykrotnie słabsze od najlepszych gamingowych PC. PAX był ogrywany na high, i zdaje się, że na high nie ma obecnej teselacji terenu, bo to ona zapewne daje taki efekt jak widzimy. PS4 ma być odpowiednikiem high/medium z PC. Porównanie z tyłka, ale trafić mogli.
 
Cudo, majstersztyk, dzieło sztuki... Opad szczeny. Myślałem, że już żaden trailer nie wywoła u mnie takiego zachwytu, jak SoD. A jednak. Brak słów.
A może powiem - Yennefer jest prześliczna! Prawie 100% zgodna z moim wyobrażeniem!
 
Ktoś wie dlaczego tylko my mamy lektora mężczyznę?

Może i mężczyznę, ale nie byle jakiego - po głosie poznaję, że to musi być jeden z (prawdziwych, polskich) Redów, a konkretnie Arkadiusz Borowik :p

[video=youtube;ge-EQUaDNSs]https://www.youtube.com/watch?v=ge-EQUaDNSs[/video]
Ten pierwszy pan, ma taki sam głos :p
 
Last edited:


Uwielbiam ten fragment. Widać jaki postęp został dokonany w stosunku do poprzednich części, jeżeli mowa o wyrażaniu emocji i ogólnej mimice, choć wciąż daleka droga do ideału to CDPR jest na dobrej drodze :)
 
Top Bottom