Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
No dobra, ale gdy pod koniec gry Geralt na 4 poziomie stanie naprzeciwko Eredina, będąc w lnianej koszuli i ściskając w dłoni klepkę, to ewidentne game over.
Aczkolwiek tak jak mówi @Dalhi poniżej, te liczby i tak kompletnie niczego nie mówią. Trza samemu zagrać.
No to wtedy i na to może znajdzie się sposób jak pisałem wykorzystanie glitchy i błędów gry na swoja korzyć, lub być może gra umożliwia powiedzmy nie bitewne zakończenie gry.
 
Z serii wyliczenia z dupy: wielkość świata - porównując czas w jakim Płotka pokonała most z nowego gameplaya z Gamespotu (Crow's Perch) galopem z niedawno opublikowaną mapą, można wyliczyć z dużym przymrużeniem oka, że pokonanie Novigradu + No Man's Land w linii prostej z jednego końca na drugi (galopem właśnie) zajmie z 30-40 minut. Chyba nieźle. Pytanie na ile ta mapa jest dokładna...
Nudziło mi się.
 
Last edited:
Czyli o speedrun chodzi. Bo ktoś tu pisal że ktoś przeszedł grę w tyle godzin na tych pokazach.. No to ta informacja byla podana juz dawno i byla mowa o 25 godzinach. To jak na speedrun to i tak calkiem niezle ;)
 
Brawo :p przeklikiwanie dialogów i korzystanie z glitchy musi być pasjonujące.

Pozwól że cię oświecę, nie wszystkie speedruny tak wyglądają niektore są czysto-"skillowe" (jak np 57minut w pierwszym Devil May Cry u mnie .. do rekordu i tak daleko, ale wynik dobry)
Drugi raz jak coś napiszesz pomysl dwa razy, speedrun to czasem taki test na sprawdzenie swoich umiejętności a nie naginanie gry, choć często tak bywa, a czasem po prostu zakład.
 
Pozwól że cię oświecę, nie wszystkie speedruny tak wyglądają niektore są czysto-"skillowe" (jak np 57minut w pierwszym Devil May Cry u mnie .. do rekordu i tak daleko, ale wynik dobry)
Drugi raz jak coś napiszesz pomysl dwa razy, speedrun to czasem taki test na sprawdzenie swoich umiejętności a nie naginanie gry, choć często tak bywa, a czasem po prostu zakład.

Tu może trochę przegiąłem, ale przytoczony przykład to trochę inny rodzaj gry.
Nie wszędzie takie coś będzie miało zastosowanie i do tych gier nie należy raczej Wiedźmin 3. Mniejsza o to.
W gatunku crpg, action-rpg większość tego typu zabaw o jakich słyszałem polegała właśnie na wykorzystaniu luk w grze, stąd pewnie moje przeświadczenie bo własnie w takie tytuły przeważnie gram. W slasherach i tym podobnych może i ma to sens, jednak w grach fabularnych już niekoniecznie.
 
Last edited:
Grali na PS4, więc... ;)

Nie moge sie doczekac, oby dzialalo i wygladalo w miare ok. Niech jeszcze tylko wroci krew na ziemi po uderzeniu wroga i bede w niebie, doslownie.

 
http://www.gamespot.com/videos/murdering-humans-in-witcher-3-wild-hunt-new-1080p-/2300-6424543/

Przewiń sobie do około 35 sekundy i spójrz w lewy dolny róg. Może nie widać śladów krwi na ziemi po każdym ciosie, ale całkiem "ładnie" rozlewa się pod trupem :p

Kaluze krwi sa, dobre i to, ale troche dziwnie to moim zdaniem wyglada jak tniesz wrogow i na ziemi absolutnie nic nie laduje, dziwniejsze tym bardziej ze kiedys ten efekt byl:



lub to: https://www.youtube.com/watch?v=dlq2t91ZUGw&feature=youtu.be&t=7m56s

A tutaj nowy build: https://www.youtube.com/watch?v=KrXxdy9Qgpk&feature=youtu.be&t=3m18s

Nawet w Wiedzminie 1 i 2 byly te efekty :p
 
Last edited:
Kaluze krwi sa, dobre i to, ale troche dziwnie to moim zdaniem wyglada jak tniesz wrogow i na ziemi absolutnie nic nie laduje, dziwniejsze tym bardziej ze kiedys ten efekt byl:

Sporo tej krwi :s
Fakt, przydałoby się to choć sam nie jestem fanem zbytniej przesady z takimi efektami w to wliczają się latające głowy. Mam nadzieję że to jedna z możliwych opcji, choć o tym się przekonamy po premierze.
W innym wypadku ---> downgrade :troll:
 
Mnie strasznie razi to, że teraz przeciwnicy są zrobieni z masła. Geralt co trzeciego przeciwnika przekraja na pół, na różne sposoby, i to nawet nie wkładając w cięcia specjalnego wysiłku. Ot, akurat ktoś podszedł kiedy się Geralt zamachiwał, ciach, nogi oddzielone od tułowia.

No błagam. Kto to zaakceptował? Rozumiem, że musi być od czasu do czasu efektownie, ale bez przesady. Na mnie większe wrażenie by zrobiła sytuacja, w której koniuszek klingi przeżyna przeciwnikowi gardło, rozcina brzuch itd. a nie że Geralt macha sobie mieczem a dookoła w powietrzu co chwila latają głowy, ręce i inne kończyny.

Przy takiej walce żadne finiszery nie będą robiły wrażenia -No bo po co one, skoro tuż przed chwilą Geralt poćwiartował i pozbawił głowy 5 innych wrogów?
 
Last edited:
Chyba, że Geralt do gameplayów specjalnie podrasowany jest

---------- Zaktualizowano 22:38 ----------

Dopiero teraz obejrzałem video z zadaniem pobocznym. O mamo, ale to jest dobre.
 
Ech, i Geralt będzie miał w każdej retrospekcji tą pseudofryzurę, brodę i zbroję trailerową. Tego się obawiałem :(
 
Komiksowe retrospekcje, meham. Oczywiście na każdym takim filmiku Geralt będzie wyglądał jak Święty Mikołaj, bo broda musi być. Z ciekawego ficzera zrobili ikonę tej gry, zmienili wizerunek Geralta -Wszędzie z miesięcznym zarostem i w zbroi a'la power rangers.

No dobra, z tą zbroja przesadzam, ale mogliby go chociaż ogolić. I to jeszcze przy Yennefer... Aż dziw, że go tam siłą magicznie nie ogoliła.
 
Last edited:
Z krótkiego filmiku Nvidii zapamiętam głównie to, że jest około 90 postaci głównych i 2000 pobocznych
 
Last edited:
Top Bottom