Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Raczej Rojo pozachwyca się światem, jego otwartością i interakcjami, a Rock będzie grzebać w statystykach i ekwipunku, gdzieniegdzie gawędząc o tym, jak to przeklinają swojsko ("ojej, ale brzydkie słowo! hoho!") niektóre nicponie w Białosadowej karczmie ;)
 
Tak, ale to było jeszcze przed tymi wszystkimi gameplayami, które nam zaspoilerują okropnie calutki prolog i jakąś część późniejszej gry :p

I tak oglądniesz te gameplaye bo nie wytrzymasz do 19.05.2015r. tak jak każdy ;-)

Wiedzminowi się trzeba oddać i poddać i ogladać i grać a potem jeszcze raz grać i jeszcze raz i jeszcze i jeszcze... mrrrr

Trzymamy Redów za wierzchołek góry lodowej :p
 
U mnie pewniakiem u którego obejrzę materiał jest Angry joe bo bardzo lubię jego materiały :D choć zazwyczaj spojlery posiadają takie czy inne
 
Ja tam włączę pewnie na chwile, żeby zobaczyć mniej więcej mechanikę i takie tam różne aspekty. Przy wyłączonych głośnikach. :p
 
Obecnie mamy tutaj listę deklaracji (kto kogo obejrzy, a czasem dlaczego) ale już niedługo powyższy temat zmieni się w morze spoilerów, których będzie trzeba unikać niczym ognia.

U mnie z siłą woli bywa różnie, ale od przecieków czy materiału z "15 pierwszych minut" jak dotąd trzymałem się z daleka.
Wierzę, że wytrwam i teraz.
 
hahah :D ciekawe :) ale serio coś z konsol chciałbym zobaczyć przynajmniej playstation nie zawiedzie bo już materiał za niedługo udostepnią :D
 
Ja to bym się Marcina pytał, gdzie jest pierwszy dziennik developerski. Bo wiecie, od jutra do premiery zostają równe 3 tygodnie, a jego nadal nie ma :p
 
Top Bottom