Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
U mnie pewniakiem u którego obejrzę materiał jest Angry joe bo bardzo lubię jego materiały
Same here. Joe jest krytyczny i rzeczowy. Wytyka błędy, wady i nie daje sobie wciskać kitu, a to co dobre chwali.
Dlatego jego opinia jest dla mnie dość cenna i jego materiał na pewno obejrzę

---------- Zaktualizowano 13:37 ----------

Teaser tego co czeka nas dziś o 16 na kanałach YouTube z całego świata

Tutaj są już lekkie spoilery (chyba) znaczy są nowe fragmenty gameplayu z nowymi postaciami.
 
O rany... Na tym nowym rosyjskim teaserze jest scena z VGX... Wygląda o wiele gorzej niż na zwiastunie :( Chociaż można się było tego spodziewać.
No i scena z SoD (drzewo wisielców) za dnia... Minus 1000 do klimatu. Ale to zależy od gracza, kiedy zdecyduje się co zrobić, więc pół biedy.
No i Yennefer. Wreszcie pokazała pazura, choć błyskawice nadal wyglądają bardzo sztucznie.

Dość narzekania. Poza tym cała reszta świetna :)
 
Kurde, nie podoba mi się ta rosyjska zapowiedź tego co nasz czeka... Zapowiada się, że niektórzy z youtuberów naprawdę pokażą sporo spoiler`ów.
Przestrzegam przed przeczytaniem tego spoiler`u poniżej. Dotyczy tego co widać na tym rosyjskim teaserze.
Widać Yen uciekającą przed Gonem, widać jak Geralt dostaję kusze od Vesemira i mnóstwo innych rzeczy. Chyba ograniczę się tylko do Angry Joe, Rock Alone i Roco.
 
Przecież to było już na Elder Blood. Kontynuacja dokładnie tej samej sceny.
Ok, ale dalej uważam, że dzisiaj lepiej nadużywać spoiler`ów. Na forum z pewnością są osoby, którą nie chcą znać nawet "tylko" kontynuacji Elder Blood. Uszanujmy to.
 
Niektóre cut-sceny wyglądają naprawdę kiepsko.

Co do tych scen z zapowiedzi to wątpię, by były to fragmenty z gameplayów youtuberów. Mieli nie pokazywać głównego wątku,a są tam sceny z "Krwi Elderów". Gonitwa konna z Yennefer itd.
 
W najbliższym CD-Action plakat dwustronny z takimi oto grafikami. Jest na co czekać. Dawno już CDA nie kupowałem, ale się chyba skuszę tym razem. Jestem poza tym przekonany, że znajdziemy tam zapewne betatest W3.



 
W najbliższym CD-Action plakat dwustronny z takimi oto grafikami. Jest na co czekać. Dawno już CDA nie kupowałem, ale się chyba skuszę tym razem. Jestem poza tym przekonany, że znajdziemy tam zapewne betatest W3.

Najbliższy numer pojawi się jutro, czy też w pierwszy wtorek maja?
 
Niektóre cut-sceny wyglądają naprawdę kiepsko.

Co do tych scen z zapowiedzi to wątpię, by były to fragmenty z gameplayów youtuberów. Mieli nie pokazywać głównego wątku,a są tam sceny z "Krwi Elderów". Gonitwa konna z Yennefer itd.

Co mi się nie podoba to ogień. Co to do cholery ma być?! W porównaniu do VGX to jest po prostu ohydne.
 
Trudno. Trzeba się pogodzić z tym że niektóre cut-sceny będą kłuć trochę w oczy tekturowymi efektami. Ważne, że przez większość czasu (a już na pewno przy gameplay'u) wizualia będą stać na wysokim poziomie.
 
Ja tam jestem spokojny już dawno się pogodziłem ze stanem faktycznym jaki prezentuje wiedźmin a nie sennymi marzeniami
 
Top Bottom