Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
 
Last edited:
Trudno. Trzeba się pogodzić z tym że niektóre cut-sceny będą kłuć trochę w oczy tekturowymi efektami. Ważne, że przez większość czasu (a już na pewno przy gameplay'u) wizualia będą stać na wysokim poziomie.

No trochę kłuje w oczy że niektóre efekty nie rozchodzą się równomiernie między podłożem a powietrzem tylko jest zelazna granica przez co bardzo zaczyna kłuć w oczy grafika, no ale trudno może patch pomoże


Ps: Żeby chociaż odrobina światła przy podłożu dla zamaskowania
 
Last edited:
@Kyniek Spojlery, spojlery, a może nie chciałem widzieć kontrolek przed premierą - niee :Doczywiście żartuję ale apeluję jako któryś z kolei za 2 godzin pamiętajcie o spojlerach i upominajcie innych od razu :)
 
Właśnie zrobiłem deal w temacie o prośbę opisywaniu spoilerów. Od teraz się zastosuję do wytycznych. Sorki.

---------- Updated at 02:53 PM ----------

17:15 stream z gameplaya chyba z tego co zrozumiałem.

http://www.twitch.tv/rocketbeanstv

 
Szfargolisz po ichniemu :D Respect ja nigdy jakoś w ogóle we mnie patriotyczna krew płynie i odrzuca cokolwiek z c by nie było z tego języka
 
Nie. W w tym tweecie jest tłumaczenie po angielsku, więc nie ma problemu. Nie wiem czy jest to stream tylko stricte gampelayowy czy też może będą go odtwarzać i komentować na bieżąco. Wtedy to już nic nie zrozumiem :)
 
A ja myślę że
że to i tak nic nie da, bo zawsze znajdzie się jeden, który wszystko wygada :p
 
Z najnowszego linku od Daniego:
"Lighting bounces off puddles created by your trotting horse (aptly named after Roach from the previous game)"
Serio?
:facepalm:
 
Top Bottom