Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
U mnie pójdzie Rojo. Można mu sporo zarzucić, że niepotrzebnie drze mordkę, że trochę pod gimbów, ale gość erpegi kocha i jak chce to potrafi się o nich rzeczowo i z sensem wypowiedzieć.
 
Mi tam takie drobne spoilery nie przeszkadzają. Mało tego, dużo przyjemniej było mi przechodzić np. questa z zapasami nad rzeką z Wiedźmina Pierwszego po tym, jak przeczytałem jego opis w kilku zapowiedziach. To uczucie: "ooo! To jest ta scena, o której tyle opowiadali!" :D

Co do zapowiedzi z niemieckiego Gamestara:

Als weltweit erste Website haben wir ohne Einschränkungen The Witcher 3 gespielt – am Ende mussten wir weinen. Klingt nach billigem Boulevard-Journalismus, ist aber die nackte Wahrheit.(...) The Witcher 3 so virtuos mit unseren Gefühlen spielt wie Mozart auf dem Klavier. So etwas haben wir schlichtweg noch nie in einem Rollenspiel erlebt.

Słowem NIEMIEC PŁAKAŁ JAK GRAŁ - to swoją drogą powinno stać się oficjalnym hasłem reklamowym Wiedźmina TrzeciegoP

"Jako pierwsi na świecie zagraliśmy w pełną wersję Wiedźmina (...) i w końcu poryczeliśmy się. Tak, brzmi to jak tanie bulwarowe dziennikarstwo, ale taka jest naga prawda. Wiedźmin 3 gra na naszych uczuciach jak Mozart na pianinie. Czegoś takiego jeszcze w grach RPG nie przeżyliśmy" :D
 
Ktoś tam pisał, że Rojo będzie miał materiał bez spoilerów. Chyba mam inną wizję spoilera niż rojo :D. Na szczęście szybko sobie przewinąłem :DD
 
Tak sypnęło, że nie wiem od czego zacząć... Chyba jednak pierwszy będzie AJ ;)

edit: AJ ma w swoim opisie, że to nie jest FINAL BUILD
 
Last edited:
Gameplaye zdają się potwierdzać brak cyklu dobowego. 5 rano, 6 rano - nieważne, postacie w wioskach stoją w tym samym miejscu i wykonują te same czynności.
 
Top Bottom