Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
AngryJoe i walka z południcą...

Wow. Wow.
Jeśli każdy poważniejszy potwór jest tak ciekawy i tak wyróżnia się w walce... A podobno tak jest...

Fragment z podróży łodzią wgniótł mnie w ziemię.
Poważnie. To chyba najbardziej niesamowity gameplay jaki widziałem do tej pory.

AC: Black Flag się chowa.
 
Last edited:
Skoro jest z nami Marcin to szybkiepytanko czy będzie dostepny jakiś dynamiczny motyw z Wiedzmina 3 na ps4,ten z Destiny już mi znudził :troll: ,a pewnie wielu graczy dało by kilka złotych za takie coś!
 
Skoro jest z nami Marcin to szybkiepytanko czy będzie dostepny jakiś dynamiczny motyw z Wiedzmina 3 na ps4,ten z Destiny już mi znudził :troll: ,a pewnie wielu graczy dało by kilka złotych za takie coś!

Hmm. Z tego, co wiem to jest dostępne coś na PSNie. Muszę sprawdzić.
 
Tak. Z wyjątkiem jednej opcji.
Bez hairworks, prawda ?
Ta gra jest przepiękna... cudna.
Nie mówiąc już o tym, że yt dodatkowo robi swoje, a youtuberzy nie ogrywają złotego buildu.
 
Czy ktoś mógłby opisać słownie wrażenia youtuberów, bo nie oglądam (boję się spoilerów), natomiast interesują mnie wrażenia. Czy się podobało itd. Z góry dzięki.
 
Oglądałem wrażenia Angry Joe, Rock'a i Roja. Wszyscy pozytywnie oceniają to co dostali,
Cytując Roja, "Gra broni się sama"
a spoilerów nie ma zbytnio,
 
Ale się śmietnik zrobił w temacie z linkami... Normalnie wyścig szczurów kto pierwszy doda link a potem polowa postów "do usunięcia" :D
 
patrząc pobieżnie na te gameplaye zapowiada się kapitalna gra. Grafika jest piękna i żywa (nie licząc drobnych szczegółów). Będzie sukces.
 
Top Bottom