Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Zawsze można było nie oglądać żadnych materiałów i nie mieć do sb pretensji :D
Jasna sprawa,ale myślałem że nagra to w jakiś rozsądnym sposób. On mówi nie mogliśmy nagrać prologu,aby nie spoilerować, a w tym samym czasie tak prowadzi rozmowę że prolog jest wytłumaczony
 
http://i.imgur.com/nHSAeS0.gif

Nie no wiedziałem, że poziom trudności będzie wysoki ale one shot :O

To golem - ten cios w ziemię od niego był taki wolny, że dało się go uniknąć, więc to pewnie był ten "super wolny, ale super mocny" atak, którego trzeba uniknąć przed dalszym nacieraniem. Tymczasem ogrywający zamiast to zauważyć młócił Golema, który dawał parę widocznych znaków, że zaraz będzie źle z Geraltem. To nie jest wysoki poziom trudności, tylko nieuwaga grającego.
 
Bez hairworks, prawda ?
Z tego co usłyszałem, grali bez Hairworks głównie dlatego, że sprzęt nie dawał rady nagrywać i grać jednocześnie.
Samo granie (bez nagrywania) z Hairworksem działało płynnie, ponadto opcja ma być jeszcze optymalizowana do premiery.

Grali na pojedynczym GTX 980 - zatem optymalizacja wydaje się być dość porządna.

engessa.841 said:
Czy ktoś mógłby opisać słownie wrażenia youtuberów, bo nie oglądam (boję się spoilerów), natomiast interesują mnie wrażenia. Czy się podobało itd. Z góry dzięki.
Wszyscy byli raczej pod dużym wrażeniem. AngryJoe zachwycał się różnorodnością potworów i walką z nimi oraz pływaniem łódką (i starciem z potworami na morzu, które uszkodziły łódź i strąciły Geralta do wody, po czym zanurkowały za nim).
Oprócz tego efekty pogodowe są świetne.

Jedną z istotniejszych rzeczy, było pokazanie ustawień i tego co można wyłączyć w HUD/mapie.
M.in.
- zmienić rozmiar HUD
- Wyłączyć dziennik walki
- wyłączyć minimapę
- zablokować obracanie się minimapy
- wyłączyć wskazówki na minimapie płynące z używania zmysłów wiedźmińskich
- wyłączyć wskazywanie drogi na minimapie
- wyłączyć przypominajkę o aktywnym zadaniu
- wyłączyć HP przeciwników i/lub HP bossa (dwie osobne opcje)
- wyłączyć zaznaczanie na mapie nieodkrytych lokacji/POI
- wyłączyć różne informacje pojawiające się na ekranie
- wyłączyć dowolne inne paski/medalion
- wyłączenie podpowiedzi
- wyłączenie informacji o uszkodzonym ekwipunku (tego a'la Diablo)
- wyłączenie wskazówek

Czyli w zasadzie można wyregulować wszystko. Cudownie.
Widać słuszną inspirację Thief'em.
 
Z tego co mówił Rock, grali z wyłączonym Hairworks, bo soft do nagrywania (chyba Shadowplay) za dużo zabierał mocy karty. Więc to jest prawie ULTRA (a jak wiemy, prawie robi wielką różnicę) ;)

btw, bardzo podoba mi się wygląd materiałów po wyjściu z wody lub w deszczu (np. tu: https://youtu.be/ySdxx0GmpFc?t=559 - gameplay Rocka).
 
Last edited:
patrząc pobieżnie na te gameplaye zapowiada się kapitalna gra. Grafika jest piękna i żywa (nie licząc drobnych szczegółów). Będzie sukces.

Mnie w oczy kole animacja powiewających jak na wietrze włosów i sznurków od kubraka w zamkniętych pomieszczeniach
 
Rojo strasznie słabo - nie dał się wsłuchać w dialogi, cały czas nawijał i sypał tanimi żartami. Rock natomiast bardzo profesjonalnie i ze szczegółami. AJ zostawiam sobie na deser :)
 
Rojo strasznie słabo - nie dał się wsłuchać w dialogi, cały czas nawijał i sypał tanimi żartami. Rock natomiast bardzo profesjonalnie i ze szczegółami.
Wykrywam niespójność - Rock też nie udostępnił chyba ani jednego słowa z dialogów (były bardzo ściszone) za co bardzo sobie chwalę jego materiał. W mojej opinii można go spokojnie oglądnąć - nie ma spoilerów, nawet w dialogach. Dodam, że Rojo nie oglądałem, bo jakoś mnie nie przekonuje swoją nawijką i sposobem mówienia.
 
Wykrywam niespójność - Rock też nie udostępnił chyba ani jednego słowa z dialogów (były bardzo ściszone) za co bardzo sobie chwalę jego materiał. W mojej opinii można go spokojnie oglądnąć - nie ma spoilerów, nawet w dialogach. Dodam, że Rojo nie oglądałem, bo jakoś mnie nie przekonuje swoją nawijką i sposobem mówienia.
Po za tym u ROJA na początku jest dość spory spoiler
 
Na razie oglądam Angry Joe i mam wrażenie, że sterowanie postacią jest tak samo niezgrabne jak we wcześniejszych Wiedźminach, a może nawet bardziej. Co chwilę wpadają na coś, o coś zahaczają.
 
Top Bottom