Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Tak obserwuje to forum i czytam i niektórzy to chyba przeginają, mi w zupełności wystarczy sama opowiedziana historia oraz otwarty świat, grafiką chyba niestety nie będę mógł się do końca nacieszyć ze względu na słabszy komputer ale myśle że i tak nie będzie źle, ja chyba jestem z tej innej grupy fanów wiedźmina i po przeczytaniu sagi byłem wniebowzięty tym że będzie Ciri, Yennefer czy nawet Dijkstra i w zupełności nie będzie przeszkadzać mi to że "wiatr krzywo zawieje" albo mnie na ułamek sekundy przyblokuje jakieś drzewo bądź inna "nienaturalna" przeszkoda, sama otoczka do historii dodaje smaczku i z utęsknieniem czekam na moją Edycję Kolekcjonerską.
Pozdrawiam ;)
 
Wspomnieć muszę o czymś, co mi się wybitnie nie podoba. Walce, mianowicie. Zdecydowanie za bardzo przypomina system z W2, podobnie jak tam wydaje się czysto zręcznościowa. Na materiale udostępnionym przez Roja widać tez, że na poziomie normal sprawdza się stara "dobra" taktyka, lepszy rezultat daje panika i zaklikanie przeciwnika (tarczownik jest bierny niczym brzoza i nie ma nic przeciwko) niż spokojna, uważna gra, meh. Wrażenie prostej zręcznościówki pogłębia kamera rodem z gacków. Królestwo za taką, która nie zmienia sama odległości od bohatera i co równie ważne kąta. Za taką, co to będzie się trzymała "pleców" bohatera i zmieniała kąt wyłącznie wówczas, gdy sam wychyleniem drążka lub ruchem myszy uznam to za stosowne.
Chyba sam odpowiedziałeś sobie na problem i zwie sie on "normal"
Pozatym to początkowe levele. Zbójcy na ZN z tarczownikiem, już nie byli tacy łatwi
 
Last edited:
aha, Rojo sie tak jarał jak biegał w kółko i jak trawa reagowała a nie zauważył ze przechodził przez krzewokrzaki jak Harry przez peron 9 i 3/4 ?
 
to nie umbra, redzi sami tak ustawili zeby drzewa nie zaslanialy widoku

imo pomysl nietrafiony, niszczy imersje

Drzewa powinny znikać z pola widzenia, ale nie nagle. Rozpływać się, robić przezroczyste, cokolwiek, co wygląda lepiej. Oby to jeszcze dopracowali,
 
No cholera, żeby sie nie okazało znowu, że walka jest jednym z najsłabszych elementów (tej z Bloodborne do pięt nie dorasta, ale to już dawno się dało zauważyć, no i, to inna ,,bajka'')

Nie pokazali żadngo miasta? Może to i dobrze.

Walka w Bloodborne w pewnym momencie przestaje być wymagająca chyba ;p Przynajmniej ja teraz już nawet niespecjalnie muszę uniki robić w nowych rejonach.
 
Dziwi mnie trochę fakt, że w zasadzie bez przerwy drzewa, krzewy i trawa są miotane wiatrem jak w środku porządnej zawieruchy. Może to i robi wrażenie pod względem czystego "o jaaa ale to wszystko żywe!", ale w ogólnym rozrachunku zaczyna się robić trochę męczące, z racji, że występuje bez przerwy. Wcześniej liczyłem, że pokazywali nam tylko momenty w których był duży wiatr, ale teraz chyba czas porzucić tę nadzieję.

Ale to już jestem akurat szukanie dziury w całym. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę to wszystko w dużo lepszej jakości i ostrości na swoim monitorze <3
 
Czemu o 3 w nocy jest już tak jasno? Świt? Czy w tej grze noc będzie trwała 4 godziny?



Coś się REDom pomieszało z tymi godzinami i cyklem dobowym. Wschód na zachodzie, słońce wschodzące o 3...
 
Last edited:
Czemu o 3 w nocy jest już tak jasno? Świt? Czy w tej grze noc będzie trwała 4 godziny?



Coś się REDom pomieszało z tymi godzinami i cyklem dobowym. Wschód na zachodzie, słońce wschodzące o 3...

W sumie pod koniec czerwca to o tej porze może już robić się jasno zależnie od szerokości geograficznej.
Weź także poprawkę na to, że u nas przestawia się zegarki na czas letni...
 
Top Bottom