Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Fajnie wygląda to jak Geralt ześlizguje się ze skarpy. Kreska tych ekranów wczytywania na których prezentowany jest aktualny postęp w fabule też mi się podoba.
 
Fajnie wygląda to jak Geralt ześlizguje się ze skarpy. Kreska tych ekranów wczytywania na których prezentowany jest aktualny postęp w fabule też mi się podoba.

Nie zwróciłem na to uwagi albo nie widziałem tego materiału, jest coś takiego jak prezentowanie postępu w fabule w samej grze? :| Kurde wolałbym sam się domyślić poprzez wydarzenia, a tak to będę widział że mam 83% postępu w fabule i pewnie to co robię już będzie finałem gry.
 
Nie zwróciłem na to uwagi albo nie widziałem tego materiału, jest coś takiego jak prezentowanie postępu w fabule w samej grze? :| Kurde wolałbym sam się domyślić poprzez wydarzenia, a tak to będę widział że mam 83% postępu w fabule i pewnie to co robię już będzie finałem gry.

Jemu chodzi o styl tego rysunku do którego wypowiada się Jaskier.
 
Nie zwróciłem na to uwagi albo nie widziałem tego materiału, jest coś takiego jak prezentowanie postępu w fabule w samej grze? :| Kurde wolałbym sam się domyślić poprzez wydarzenia, a tak to będę widział że mam 83% postępu w fabule i pewnie to co robię już będzie finałem gry.
To jest ekran wczytywania. Zresztą już od dawna wiadomo, że coś takiego będzie. Po prostu krótkie streszczenie tego co Geralt ma aktualnie zrobić.
 
Jemu chodzi o styl tego rysunku do którego wypowiada się Jaskier.

A to ja tego gameplaya nie oglądałem, widziałem tylko twarz Rocka, niemiecki gameplay i gophera :p Ale to znaczy że nie ma niczego co przedstawia postęp w fabule? Typu obrazek z napisem postęp w fabule x% albo linia która pokazuje ile już fabuły mamy za sobą?

Nie widziałem tego, ale to nie jest fajne.

W materiałach zdaje się nie ma jednej rzeczy. Nic pod ziemią. Kanały, krypta?

Pewnie znaleźć taką kryptę to nie jest takie hop siup :p No i jeszcze sobie większość pozostawiała 30 minut grania :p
 
A to ja tego gameplaya nie oglądałem, widziałem tylko twarz Rocka, niemiecki gameplay i gophera :p Ale to znaczy że nie ma niczego co przedstawia postęp w fabule? Typu obrazek z napisem postęp w fabule x% albo linia która pokazuje ile już fabuły mamy za sobą?

Nie, po wczytaniu gry, np. w prologu w Białym Sadzie, jest krótka (10sek?) scenka że Geralt przybył tu w poszukiwaniu Yen i w sumie tyle. To raczej forma zwrócenia uwagi na główny wątek fabularny, żeby niedzielny casual, jak wróci w piątek z pracy to pamiętał co robił w W3 w zeszły weekend ;p
 
@Swooneb Tu masz screena (nie jest to żaden spoiler, nic, czego byśmy wcześniej nie wiedzieli):
 
Świetnie to wszystko wygląda. Wiadomo, że są tam jakieś detale do których można się przyczepić, ale ja zawsze mam na uwadze to, że mamy do czynienia z ogromnym, otwartym światem, w którym poruszamy się BEZ ekranów ładowania. Kiedy sobie o tym przypomnę to np. draw distance oraz doczytywanie tekstur nie wydają mi się już tak uciążliwe ;) Boje się o mojego GTX 970 jak patrze na wygląd tej gry. Trzeba będzie trochę poeksperymentować z ustawieniami graficznymi, żeby stosunek jakości do płynności był zadowalający.
 
Ściągam wszystkie dzisiejsze gameplay'e i zrobię kompilację z najlepszych fragmentów, wycinając spoilery, dialogi i zamazując nazwy questów. Jest w czym przebierać.

Jakby co, to wklej tę składankę do linków, bo potem jak wklejasz do byle jakiego tematu, to trudno znaleźć.
 
Koniec końców rozczarował mnie trochę materiał Angry Joe. Może to dlatego, że grali we dwóch. Niby dostaliśmy coś, co zwykle on serwuje, ale myślałem, że podejdzie trochę bardziej na poważnie i bardziej profesjonalnie. Tymczasem oglądając sam początek i zmagania OtherJoe aż chciałem przewinąć, bo autentycznie się frustrowałem. Stracili ładnych kilka minut :p . Bo np. Gopher, którego wcześniej nie znałem to pełna profeska. No i Rocka miło się słuchało jak zwykle w sumie.
 
Boje się o mojego GTX 970 jak patrze na wygląd tej gry. Trzeba będzie trochę poeksperymentować z ustawieniami graficznymi, żeby stosunek jakości do płynności był zadowalający.

Boisz się o GTX 970? A co ja mam powiedzieć z R9 280X? Modle się, że będę mógł zagrać przynajmniej na wysokich w rozdzielczości ekranu 1 680 x 1 050...
 
Tymczasem oglądając sam początek i zmagania OtherJoe aż chciałem przewinąć, bo autentycznie się frustrowałem. Stracili ładnych kilka minut :p

Faktycznie ten drugi Joe zupełnie nie ogarniał kuwety. Ogólnie obydwaj sprawiali wrażenie jakby byli na kacu ;) Chcieli walczyć z południcą o północy :D

@dunio Ja celuję w ultra. Chociaż pewnie dla płynności jakieś opcje będzie trzeba ustawić na high. Ogólnie mam nadzieje, że te wersje dla recenzentów trafią nie tylko do portali zajmujących się grami komputerowymi, ale również do portali zajmujących się sprzętem komputerowym. Wtedy powinniśmy poznać RZECZYWISTE wymagania W3 no i po cichu liczę na poradnik opisujący jakie opcje graficzne pochłaniają najwięcej zasobów, a nie są zbyt widoczne w trakcie gry ;)
 
Last edited:
Top Bottom