Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Wszędzie wieje tak jakby za Geraltem nieustannie podążało niewidzialne tornado.

Zmniejszcie ilość wiatru Redzi, dodajcie opcje zmiany kamery i przyciemnijcie/przedłużcie noc. Wszystko inne jest zaje... fajne :)
 
Last edited:
Nie oglądałem wszystkich materiałów, ale ten na Skellige strasznie mi się podobał. Bardzo fajnie ukazane tereny, poprzeplatane gęstymi drzewostanami i otwartymi powierzchniami, czuć, że jest ta różnorodność. Lubię skandynawskie klimaty, więc tym bardziej wywiera to na mnie wrażenie. W dodatku jest to wszystko z posypką świetnego soundtracku. Do detali się nie przyczepiam, bo nie oglądałem tego w zbyt dobrej jakości, ale mimo to widać to piękno i ogrom włożonej roboty.
Co do materiału Roja, to obejrzałem kawałek z dialogami, po czym odpuściłem, wiadomo czemu.
 
A ja właśnie bardzo się ucieszyłem, bo jedną ważną rzecz przeczytałem, niewiem może była wcześniej, a mi umknęła, Rzecz dotyczy skalowania broni, iż zwykłe owszem będą się skalować do Geralta, ale te rzadziej występujące już nie będą miały tej przypadłośći.
Z materiałów obejrzałem tylko 4 z czego tylko Gophera w całośći ,,, i ten na skellige, z dziennikarzem co był obyty z padem od razu wszystko lepsze wrażenie robiło AJ i drugi Joe położyli materiał nieudolnością,
 
Last edited:
Mnie się materiał AJ podobał, bo pokazał fajne mechaniki w grze.

Btw, detale takie jak wolne poruszanie się, gdy Geralt jest co najmniej do pasa zanurzony w wodzie są genialne... Zawsze mnie irytowało w grach jak bohater popitala przez głęboką wodę jakby była lżejsza od powietrza. Tutaj ktoś pomyślał, brawa.
 
Mnie się materiał AJ podobał, bo pokazał fajne mechaniki w grze.

Btw, detale takie jak wolne poruszanie się, gdy Geralt jest co najmniej do pasa zanurzony w wodzie są genialne... Zawsze mnie irytowało w grach jak bohater popitala przez głęboką wodę jakby była lżejsza od powietrza. Tutaj ktoś pomyślał, brawa.

Fajnie jest to zrobione w AC Black Flag ;)
 
Jeśli chodzi o noce to mi to aż tak nie przeszkadza. Fakt, może mogłyby być trochę dłuższe, ale w grach w których nie ma łóżek i nie można przyśpieszyć czasu często się wkurzałem, że nie muszę biegać po nocy. Tak było w Two Worldsach czy Arcanii. W Wiedźminach jest co prawda medytacja i w ten sposób można by noc przeczekać, a poza tym noc w W3 nie jest aż taka ciemna, więc w sumie to wszystko jedno czy biegamy w dzień czy w "nocy", bo i tak widoczność jest dobra.

Tak jak w Gothicu to już było to dlazcego nie w Wiedźminie?
Bo Gothic... Gothic jest grą ficzerów. :p
 
no właśnie .... Noc jest jasna jak w dzień no ale nic już z tym nie zrobimy gra już się wytłoczyła w tłoczni i pudełka już się rozjeżdżają po magazynach

to niech redzi zrobią w patchu suwak z ciemnością nocy dla wszystkich platform Domyślna - Ciemna - Mroczna :D
 
No i jeszcze jedno. Widać że w Wiedźminie 3 niezależnie od regionu będą huragany 24h na dobę.

To prawda. Wieje cały czas, mniej lub bardziej, ale cały czas.
Powinny być chwile kiedy jest kompletnie spokojnie bez wiaru i nawet bez muzyki. Tymbardziej w kontekście tego questa na gifie. Ci co znają jego przebieg powinno chyba wiedzieć o co chodzi.
 
Last edited:
To prawda. Wieje cały czas, mniej lub bardziej, ale cały czas.
Powinny być chwile kiedy jest kompletnie spokojnie bez wiaru i nawet bez muzyki. Tymbardziej w kontekście tego questa na gifie. Ci co znają jego przebieg powinno chyba wiedzieć o co chodzi.
Można powiedzieć, że to trochę jak w rzeczywistości. Ja oglądałem 2 gameplaye i nie było tam żadnej przesady, ten niemiecki z golemem w lesie i gophera.
 
Właśnie obejrzałem ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=mGv6YzoLEJ8

Na początku, gdy Geralt zaczyna w nocy mordować gęsi i krowy, leci bardzo ładna muzyka, znów nawiązująca do W1, bardzo spokojna i taka "nocna" własnie :)
No i bagna pod koniec. Perełka. To wygląda tak pięknie, że aż płakać się chce. I wcale nie są małe, choć na mapce takie się właśnie wydają. Jeśli wierzyć porównaniu adventusa (wielkość Białego Sadu w stosunku do reszty świata), to moczary na Ziemiach Niczyich są przynajmniej pięcio / sześciokrotnie większe. Jak dla mnie bomba :D
 
niemiecki z golemem w lesie i gophera.

A ja nie chcę widzieć żadnych Golemów w lesie. Wyprowadzę je w pole, jak bedę sam grał :)

---------- Zaktualizowano 10:37 ----------

No i bagna pod koniec. Perełka. To wygląda tak pięknie, że aż płakać się chce.
Hehe, dobre......

wielkość Białego Sadu w stosunku do reszty świata), to moczary na Ziemiach Niczyich są przynajmniej pięcio / sześciokrotnie większe.

Serio? Coś wierzyć mi się nie chce. Sam Biały Sad jest spory, te bagna musiałyby być ogromne........
 
Last edited:
Top Bottom