Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Jutro piątek, tak zwany hajpu początek. I to do tego pierwszy dzień miesiąca premiery W3. Na pewno wyjdzie coś większego :p

Dziennik...?
 
Z tego co napisałeś, a także z dotychczasowych materiałów właśnie wynika, że zawsze tak jest. Burze przechodzą bokiem. Może jest tak zrobione dla oszczędności zasobów?

A czy w życiu burze zawsze walą Ci w okno? :p
Mieszkam w łódzkim, na podstawie ostatnich wydarzeń w Brzezinach (Łódzkie) mogę powiedzieć, że u mnie się błyskało, wiał silny wiatr i lało. Burzy jako takie mocnej i oberwania chmury nie było. Brzeziny zostały bardzo mocne zalane, woda do wysokości 1 piętra. Życie. Gameplay'e pokazywały 40 minut, wyrywkowo. Nie wiemy jak będzie 19 maja. Może, gdybyśmy tam pojechali wjechalibyśmy w samo centrum rozpierduchy?

@adventus.991 : Do tego święto pracy...kumulacja :D
 
Jeszcze jakieś materiały chcecie ? Macie zamiar poznać cala mapke przed zagraniem ? Juz widzieliśmy za duzo :p
@Michaxx serio myślisz ze burza przechodzi w grze gdzieś obok ? :p na wszystkich materiałach wygląda tak samo. I raczej inngo wariantu deszczu juz nie będzie ;)
 
Jeszcze jakieś materiały chcecie ? Macie zamiar poznać cala mapke przed zagraniem ? Juz widzieliśmy za duzo :p
@Michaxx serio myślisz ze burza przechodzi w grze gdzieś obok ? :p na wszystkich materiałach wygląda tak samo. I raczej inngo wariantu deszczu juz nie będzie ;)

Nawet, jeśli burza zawsze przechodzi obok (nie wiemy) to i tak jest super :p
 
Raczej obok nie przechodzi :p po prostu deszcz bedzie lichy, ale blyskac sie bedzie co sekundę ;P

Bo krople deszczu dość wolno spadają, może da rady w trakcie burzy to przyspieszyć? (retoryczne)
Tak samo jest ze śniegiem pada wolno i rzadko.. i nie reaguje na wiatr. Nie to że się czepiam, ale drzewa się bardzo mocno uginają i śnieżek nadal pada wolno i prosto.. Gdzie zamiecie? :p
 
Komentarz na facebookowym profilu PS Polska mnie zniszczył.
"-Czy gra będzie dostępna w UK i czy będzie po polsku?
- Paweł, to już pytanie dla wydawcy gry
- OK, dzięki za odpowiedz atakuje cenege ?"
xD
 
Nawet, jeśli burza zawsze przechodzi obok (nie wiemy) to i tak jest super :p

Bo krople deszczu dość wolno spadają, może da rady w trakcie burzy to przyspieszyć? (retoryczne)
Tak samo jest ze śniegiem pada wolno i rzadko.. i nie reaguje na wiatr. Nie to że się czepiam, ale drzewa się bardzo mocno uginają i śnieżek nadal pada wolno i prosto.. Gdzie zamiecie? :p

A no właśnie, gdyby drzewa tak mocno sie nie uginaly, to by tak nie razilo :p A może tak malo tego deszczu, bo Redzi uznali że za duży spadek wydajności byłby podczas takiej ulewy ? ;)
 
no też nie napotkałem właśnie dlatego się pytam :/

Reklama Wiedźmina nie jest jeszcze emitowana na tych najpopularniejszych w Polsce kanałach telewizyjnych (TVP, Polsat itp.) Z tego co wiem pojawia się np. na HISTORY, którego jednak regularnie nie oglądam. Myślę, że w maju reklamy telewizyjne pójdą pełną parą i na pewno ich nie przegapimy ;)
 
Wersje recenzenckie najwidoczniej mają być rozsyłane od przyszłego tygodnia, przynajmniej jeden z rosyjskich dziennikarzy twierdzi, że otrzyma swoją wersję na PS4 w tym terminie.

http://tinyurl.com/p9w9hqo

Ciekawe czy na twitterach będą jakieś reakcje na bieżąco podczas ogrywania gry, czy nawet na takie komentarze będzie szlaban.
 
Last edited:
Czyli w zasadzie mają 2 tygodnie na ogranie i napisanie recenzji. Skoro embargo na recki kończy się w tygodniu przed premierą. Trochę mało czasu, ale da się to zrobić.
 
Ależ świetna jest scena z filmu Gophera. Rozmowa Geralta z Emhyrem jak żywcem wyjęta z książek. Oj świetny jest Charles Dance. Jestem w rozterce jaką wersję językową wybrać. Ale chyba najpierw przejdę po polsku, a przy drugim podejściu w angielską.

Edit. No i https://www.youtube.com/watch?v=du13xlfi6ps#t=04m17s w tym samym filmie. Kowal z Podgrodzia odchodzi w niepamięć. Teraz będzie Kowal z Białego Sadu :)
 
Last edited:
Top Bottom