Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Gopher i Rock powinni mieć dożywotni zakaz uczestniczenia w pokazach przedpremierowych jakichkolwiek gier. Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie dosadnie określić ich postępowanie.

(chodzi o spoilery)
Nie rozumiem po co wy to w ogóle oglądacie. Grę już zobaczyliście jak wygląda i mniej więcej działa. Wiadome, że coraz nowsze materiały będą zdradzały coraz więcej odnośnie fabuły.
 
@materius1994 Moim zdaniem nie ma co porównywać.
VGX już nie zobaczymy, lecz gra i tak wygląda bardzo dobrze, jeszcze tylko żeby dobrze śmigała na słabszych sprzętach i mi już nic więcej do szczęścia nie potrzeba.

Jeszcze 19 dni, ale ten czas wolno płynie:(
 
Nie rozumiem po co wy to w ogóle oglądacie. Grę już zobaczyliście jak wygląda i mniej więcej działa. Wiadome, że coraz nowsze materiały będą zdradzały coraz więcej odnośnie fabuły.

Dokładnie !
Tym bardziej że już w pierwszym filmiku ten cały Rock czy jak mu tam, Rojo ?
Powiedział że zrobi nawet kilkanaście filmików, kto normalny 20 dni przed premierą będzie siedział i to oglądał ;/
Nie opłaca się psuć sobie zabawy

@I_w_a_N

Dla ciebie !

***
 
Last edited by a moderator:
W materiale Rocka nic strasznego przecież nie ma. Geralt gada z Yen, przy czym nie zostaje wyświetlona żadna z wypowiadanych kwestii oraz przez moment widzimy Ciri walczącą z wilkami. Czyli Geralt spotka Yen i będzie możliwość gry Ciri! Faktycznie, spoilery, że nie wiem. Jak ktoś jest aż tak wrażliwy, że nawet brak spoila jako takowy traktuje, to lepiej zaszyć się w jakimś bunkrze do 19 maja.
 
Ech... tylko te paskudne iglaki :( ...

Te krzaczorki są tam niepotrzebne. Nie dość, że ich model jest średni (a może to wina kompresji niszczącej szczegóły), to jeszcze psują łąkę. Lepiej by to wyglądało, gdyby te krzaczory były skupione w jednym, trochę bardziej niedostępnym dla zwierząt i rolników z kosami miejscu, natomiast reszta powinna być łąką. Teraz te krzaczory są tak rozstrzelone po całym terenie.
 
Last edited:
Obejrzałem dopiero nieskompresowany "Precious Cargo" i zdałem sobie sprawę jak źle jest z YouTube'ową kompresją (znaczy się, wiedziałem, że dużo zabiera, ale nie wiedziałem, że aż tyle). Przecież to wygląda co najmniej kilka razy lepiej niż to, co zobaczyć można na YT! "Kilka" screenów, żeby nie być gołosłownym:
BTW.Zauważyliście, że to te same miejsca?:
 
Pomyśl sobie, że ta "nieskompresowana" wersja i tak jest skompresowana :s i na ekranie wygląda jeszcze lepiej.
 
Kompresja video ma to do siebie, że niszczy szczegóły o podobnych tonacjach i kolorach. Wychodzą z tego takie plamy. A zieleń w W3 nie jest tak bardzo sztucznie tonowana. W wielu grach drzewa z daleka wyglądają jak ohydna, plastikowa mozaika, ponieważ zamiast normalnego światłocienia mają narzucony w teksturze. Na przykład liść, który w naturze powinien mieć dość jednolitą zieleń w niektórych grach w połowie jest jasnozielony, a w połowie ciemnozielony.
 
Muzyka, modlę się, żeby to nie była muzyka z tego momentu gry. Tragedia po prostu. Kawałek, który pasuje do karczmy albo wiejskiego festynu.........
Nie oglądam, ale IGN do każdego materiału do tej pory wstawiało swoją muzykę. Oprócz pierwszych piętnastu minut, gdzie muzyki w ogóle nie było.
 
http://uk.ign.com/articles/2015/04/30/new-footage-of-ciri-the-witcher-3s-awesome-heroine-ign-first

Skusiłem się i obejrzałem ten gameplay z Ciri, ale nie chodzi o nią, ani o gameplay.
Muzyka, modlę się, żeby to nie była muzyka z tego momentu gry. Tragedia po prostu. Kawałek, który pasuje do karczmy albo wiejskiego festynu.........
Tak, niestety to prawda, aczkolwiek wydaje mi się, że to nie REDzi, tylko IGN po prostu znowu schrzanił dobór muzyki. A co do samego gameplay'a to te
uniki wyglądają dziwnie na tle wolniejszego machania mieczem. Bardzo rwane to wszystko.

Rustine said:
Nie oglądam, ale IGN do każdego materiału do tej pory wstawiało swoją muzykę. Oprócz pierwszych piętnastu minut, gdzie muzyki w ogóle nie było.
Muzyka jest RED'owa - ta z trailera do styczniowego hands on'u, ale nie wiadomo czy z tego momentu gry (raczej nie).
 
Last edited:
Bardzo rwane to wszystko.

Moim zdaniem duża w tym wina tradycyjnie już kamery, gdzie bez lupy da się stwierdzić najwyżej tyle, że osoba, która tam walczy jest płci żeńskiej. W części materiałów walka w wykonaniu Geralta przedstawia się równie biednie, ale na przykład u Gophera, gdzie przeważnie kamera ulokowana była powiedzmy, że prawie normalnie odbiór jest lepszy.
 
Top Bottom