Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Materiału tego Stuu już nie ma na internetach

Mam nadzieję, że skruszony sam usunął ten materiał. Gdybym pracował w CDPR i widział to w jaki sposób nowy Wiedźmin został potraktowany przez tego i innych youtuberów (kobieta z Niemiec) naprawdę straciłbym ostatnie pokłady wiary w ludzkość. Ci ludzie, pogrążeni w marazmie, nie nadają się do niczego innego jak nagrywania Minecrafta dla swoich małoletnich odbiorców.
 
Jednak obcowanie z Wiedźminem 50+ godzin w zupełności wystarczy
50h przy tak dużym świecie byłoby niesmacznym żartem. Już pierwsza część więcej oferowała.

No chyba, że będzie to bardzo intensywne 50 godzin bez żadnego zbieractwa i tanich questów. Osobiście liczę na drugie tyle.
 
Last edited:
Takich ludzi zapraszają Redzi na pokazy

To prawda ? Wydaje mi się, że CDPR powinno zareagować i natychmiastowo odciąć się od tego człowieka, ponieważ bez wątpienia szkodzi on wizerunkowi firmy publikując przedpremierowe materiały z gry.

Nie jestem w stanie określić poziomu swojego zniesmaczenia po przeczytaniu tych postów na FB.

@Marcin Momot
 
Last edited:
Dotarcie do widza swoją drogą ale wystarczy spojrzeć pod 1 lepszy jego filmik i zejść w sekcje komentarzy, po minucie czytania co tam piszą oczy mało nie eksplodują wątpię aby ci ludzie byli targetem co do potencjalnego kupna Wiedźmina...
 
Rany... ale ból **** mają co po niektórzy tutaj, mi też się ten materiał nie podobał.... jeśli ktoś tu jest winny to redzi. Wiedzieli kogo zapraszali. Więc nie hejtujcie tak tego gościa i niech sobie robi materiały dla dzieci i tych mniej "rozgarniętych" ludzi.
 
Last edited:
Jedno trzeba chłopakowi przyznać. Dzięki niemu zobaczyliśmy konsekwencje kradzieży i parowanie w praniu. Większość youtuberów ciągle turlała się lub odskakiwała. W końcu Geralt nauczył się chodzić podczas trzymania gardy.
 
Last edited:
"Miały byc 2 filmy dziś a za to nie bedzie ani jednego. Pozdrawiam ludzi ktorzy mnie wyzywaja oceniaja i mnie nawet nie znaja. Co sie stało z szacunkiem i normalnym zachowaniem? Polska mlodziez schodzi na psy. 0 kultury i 0 logicznego myslenia. W tej chwili serio mam ochote wrocić do angli i miec wylane na ten caly polski "JUTUP"

Z faceboka Stuu, to juz wiadomo dlaczego usunął filmik:)
 
"Miały byc 2 filmy dziś a za to nie bedzie ani jednego. Pozdrawiam ludzi ktorzy mnie wyzywaja oceniaja i mnie nawet nie znaja. Co sie stało z szacunkiem i normalnym zachowaniem? Polska mlodziez schodzi na psy. 0 kultury i 0 logicznego myslenia. W tej chwili serio mam ochote wrocić do angli i miec wylane na ten caly polski "JUTUP"

Z faceboka Stuu, to juz wiadomo dlaczego usunął filmik:)

Nie używam facebooka, więc możesz mu ode mnie przekazać TO
 
"Miały byc 2 filmy dziś a za to nie bedzie ani jednego. Pozdrawiam ludzi ktorzy mnie wyzywaja oceniaja i mnie nawet nie znaja. Co sie stało z szacunkiem i normalnym zachowaniem? Polska mlodziez schodzi na psy. 0 kultury i 0 logicznego myslenia. W tej chwili serio mam ochote wrocić do angli i miec wylane na ten caly polski "JUTUP"

Z faceboka Stuu, to juz wiadomo dlaczego usunął filmik:)

Mógłbyś podać linka do jego facebooka?
 
@kaczor112

Jednym zdaniem - spakował swoje zabawki i poszedł do innej piaskownicy?

Skrajnie niedojrzała i emocjonalna reakcja. "Osoba publiczna" powinna być przygotowana na krytykę (również tą niekonstruktywną) i z tej sensownej wyciągać wnioski, a nie obrażać się.
Cóż, nie mnie oceniać tą sytuację - bo nie znam jej od podszewki, ale zastanawiam się jak wówczas ma się ta "umowa" z RED''ami?
Bo przecież "ludzie z interneta" nie przyjechali po to aby tylko sobie pograć.
 
"Miały byc 2 filmy dziś a za to nie bedzie ani jednego. Pozdrawiam ludzi ktorzy mnie wyzywaja oceniaja i mnie nawet nie znaja. Co sie stało z szacunkiem i normalnym zachowaniem? Polska mlodziez schodzi na psy. 0 kultury i 0 logicznego myslenia. W tej chwili serio mam ochote wrocić do angli i miec wylane na ten caly polski "JUTUP"
Takie komentarze świadczą o poziomie inteligencji równej tym wszystkim którzy go hejtują. (nie mylić z KRYTYKUJĄ)
 
50h przy tak dużym świecie byłoby niesmacznym żartem. Już pierwsza część więcej oferowała.

Dokładnie, skoro jedynka miała do zaoferowania więcej byłby to wynik wyjątkowo kiepski. Tutaj mamy wielokrotnie większy obszar plus masę czasu spędzoną w siodle, więc coś takiego świadczyłoby nomen omen o tym, że ów świat choć wielki, to jednak jest nudny, bo do roboty nie ma w nim za wiele. Oczywiście na pewno da się grę w tym czasie skończyć na jakimś niższym poziomie trudności i spiesząc, ale tak duży projekt spokojnie powinien wystarczyć i na 200+ godzin (skoro mniejszy Skyrim z raczej krótkim wątkiem fabularnym potrafi przebić 300 godzin) pod warunkiem, że będzie się robić absolutnie wszystko, co w grze do roboty jest i nie będzie się przy tym spieszyć. W3 to zwieńczenie cyklu, a takie zasługuje na naprawdę spory, obszerny finał.

Po prostu cały obóz rzucił się na Geralta, wszyscy żołnierze będący w obozie. Jak na sławnego orka z Gothica 2 całe miasto.

Lepiej tak niż, gdyby mieli stać i nie robić nic. Jak się trafia wiedźmin wybitnie aspołeczny, to się musi liczyć z ewentualnością linczu ;)
Mimo, że materiał, jak mówicie był słaby, to to akurat z chęcią bym zobaczył.
 
Last edited:
Ciekawi mnie, jak dużo wrażeń z gry można napisać i jeszcze stwierdzić, że to nie jest recenzja, bo przecież się nie dało oceny.
Trzeba zobaczyć zakończenie, żeby ocenić czy jest wujowe
czy niepowtarzalne
 
Top Bottom