Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ciekawi mnie, jak dużo wrażeń z gry można napisać i jeszcze stwierdzić, że to nie jest recenzja, bo przecież się nie dało oceny.


Dokładnie, też tego nie rozumiem. Recenzja to recenzja, jaka różnica czy opubliką ją bez oceny, czy z oceną - embargo przypuszczam że jest na całość. Coś ściemnia ten CD Action, oj coś ściemnia...
 
Trza będzie, zaraza, ogarnąć tą recenzję, która nie jest recenzją - czyli kupić CDA i samemu się przekonać. Nie ma innego wyjścia... :coffee:
 
Haha i dobrze mu tak. Wrzuca beznadziejny materiał to niech się liczy z konsekwencjami. Myślał, że jak jego gimb widownia będą wszyscy go całować po rękach ale się przeliczył.

Moje zdanie co do polskich youtuberów już znacie...

PS. Miałem kupić CDA pierwszy raz od 3 lat dla plakatów ale pełniaki jak zwykle słabe, więc mojej kasy nie powąchają. Czy jakiś dobroduszny forumowicz byłby skłonny wrzucić skan tej "recenzji" na forum albo chociaż streścić ją?

Co do recenzji to ja czekam tylko na dwie - AngryJoe i polski NRGeek :) Mam nadzieję, że nie zasypią zbytnio spoilerami
 
Last edited:
Trza będzie, zaraza, ogarnąć tą recenzję, która nie jest recenzją - czyli kupić CDA i samemu się przekonać. Nie ma innego wyjścia... :coffee:

Średnio mi się podoba to podejście CiDiAkszyn. Wygląda na mało profesjonalną próbę ominięcia embarga.

Czy jakiś dobroduszny forumowicz byłby skłonny wrzucić skan tej "recenzji" na forum albo chociaż streścić ją?

Wrzucanie na forum skanów z czasopisma, bez zgody tegoż czasopisma jest zakazane.
 
Wrzucanie na forum skanów z czasopisma, bez zgody tegoż czasopisma jest zakazane.

Ale zawsze można, swoimi słowami, opisać co cię autorom nie podobało, a nad czym się rozpływali.

P.S. Co ma CDA zrobić gdy Wiedźmin się tak niefortunnie wstrzelił z terminem wydania?
 
Właśnie patrzę na ten profil i... Dobrze zrozumiałem, że młody youtuber strzela focha, bo ludziom nie spodobał się jego materiał o wiedźminie i chce kończyć "karierę"?

Skoro obejrzałem fragment jak Niemka biega Geraltem w bieliźnie to i ten bym obejrzał, no ale jak foch to foch... Teraz tylko widzę na tym profilu wpisy zrozpaczonych nastolatek, żeby wrócił :O

Faktycznie można było trochę lepiej wyselekcjonować youtuberów pod względem dojrzałości.
 
Ale zawsze można, swoimi słowami, opisać co cię autorom nie podobało, a nad czym się rozpływali.

Pewnie.

P.S. Co ma CDA zrobić gdy Wiedźmin się tak niefortunnie wstrzelił z terminem wydania?

Wrzucić reckę na swoją stronę internetową (po upływie embarga rzecz jasna). Magazyn istnieje tyle lat, że autorzy muszą być świadomi, że ta forma growego dziennikarstwa jest przestarzała.
 
Jest niewątpliwie jedna zaleta wybrania przez Redów tak zróżnicowanych youtuberów - można dostrzec jak różny jest odbiór gry w zależności od podejścia do rozgrywki osoby grającej. Przejrzałem różne materiały i wniosek mam jeden: na pewno Wiedźmin nie ma porównywalnego potencjału w abstrakcyjnej rozgrywce, pełnej wygłupów, jak chociażby GTA V. Gra dla targetu youtubera "Stu" czy kolorowowłosej Niemki szybko się znudzi. Dla mnie głównym atutem Wiedźmina jest fabuła i poważne potraktowanie świata, imersja z zachowaniem powagi i respektu dla rządzących nim zasad. Dlatego świetnie w nim odnajdą się gracze pokroju Rocka, Sargea, czy zachwalanego przez forumowiczów - Gophera. Przynajmniej ja, gdybym nie mógł zagrać, z ogromną przyjemnością potowarzyszyłbym im w przygodzie. Bardzo pozytywnie odebrałem materiał Melonie Mac, bo choć średnio ogarniała rozgrywkę, to widać było nieudawany fan i wczucie się w klimat gry.
Uroku jej materiałowi dodała mokra pogoda i noc, dzięki czemu można było trochę odpocząć od kolorystyki pogodnego dnia. No i przede wszystkim po raz pierwszy zobaczyłem wymagającą walkę z przeciwnikami, a nie trzy ciosy i dekapitacja. Szkoda tylko, że walczyła chyba złym mieczem...
 
Dlaczego nie mozna wrócić do starej wersji robienia screenów logo obrazek koniec :).... ?
View attachment 13237
 

Attachments

  • the-witcher-3-wild-hunt-seems-downright-bucolic-not-necessarily.jpg
    the-witcher-3-wild-hunt-seems-downright-bucolic-not-necessarily.jpg
    365.9 KB · Views: 46
Dlaczego nie mozna wrócić do starej wersji robienia screenów logo obrazek koniec

To są tak zwane bullshoty. Downsampling z 4K/5K/24K (wstaw dowolną liczbę), perfekcyjna ekspozycja i kąty kamery itd. - takiej jakości z pewnością nie uświadczysz w grze. Może jakiś czas po premierze, gdy pojawią się mody na debugowanie kamery, choć i tak wątpię, żeby sprzęt pozwolił na uchwycenie aż tak wymagających scen.
 
Właśnie patrzę na ten profil i... Dobrze zrozumiałem, że młody youtuber strzela focha, bo ludziom nie spodobał się jego materiał o wiedźminie i chce kończyć "karierę"?

Skoro obejrzałem fragment jak Niemka biega Geraltem w bieliźnie to i ten bym obejrzał, no ale jak foch to foch... Teraz tylko widzę na tym profilu wpisy zrozpaczonych nastolatek, żeby wrócił :O

Faktycznie można było trochę lepiej wyselekcjonować youtuberów pod względem dojrzałości.
Jak widać prowadzenie kanału na yt nie jest dla każdego. Mając tak duży kanał z taką widownią wieku 13 14 lat powinien się liczyć z tym, że będą się zdarzać takie akcje jak miała miejsce pod filmikiem z wiedźmina, a usuwanie filmiku czy wyzywanie się z widzami i obrzucanie błotem na facebooku jak on to lubi robić też nie prowadzi do niczego i może faktycznie lepiej będzie jak zakończy swoją działalność na yt.

A to czy dobrze redzi zrobili zapraszając go do ogrania wiedźmina nie mnie oceniać, wszystko wyjdzie z czasem :)
 
Last edited:
Spieszmy się oglądać filmiki Stuuu ... tak szybko odchodzą :p

Swoją drogą powoli nadrabiam wszystko co wrzucone do sieci i coraz bardziej cieszę się, że mam urlop od 18 maja :D
 
Top Bottom