Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Pewnie przez tego który rozmawia z Geraltem w scenie kąpieli i golenia. :)

No właśnie nie
W godzinnym materiale od Rosjanina jest pokazana ta scenka. Tamten nas goli i ogólnie lata w koło, a drugi spaceruje w kółko trzymając pióro i papier. On nas wypytuje :)
 
W którymś z materiałów było mówione, że nie wszystkie budynki mają okna lub dachy bo nie każdy właściciel mógłby sobie na takie udogodnienie pozwolić.

E: @Nars ninja`d.

O tym wcześniej nie słyszałem, bardzo fajne że coś takiego zrobili. Chociaż wydaje mi się że jeśli już byli w stanie zbudować sobie ściany to dach a'la szałas też byliby w stanie zrobić :p
 
Na neo-gafie znalazłem śmiesznego gifa z tego rosyjskiego godzinnego materiału:\
:p
Dodatkowo był jeszcze taki śliczny widoczek:
 
Ludzie zastanawiają się czemu W3 jest podzielone na regiony i tego nie rozumią a szczerze to wg mnie wyspy skelige mogły być spokojnie bez ekranu wczytywania z płynięciem łódką przez 10 min - dla mnie bomba:)
 
Ludzie zastanawiają się czemu W3 jest podzielone na regiony i tego nie rozumią a szczerze to wg mnie wyspy skelige mogły być spokojnie bez ekranu wczytywania z płynięciem łódką przez 10 min - dla mnie bomba:)

Namawiasz do pogwałcenia lore. pff.
 
Top Bottom