Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Dziennikarze dostają wersję PS4, a gracze nie widzieli jeszcze ANI JEDNEGO zapisu rozgrywki z tej platformy, patologia...
 
Szczucie cycem klatką piersiową:
 
W sumie jakby posłali kody recenzenckie do PCtowej wersji teraz to gra mogłaby już latać po torrentach.

Przecież redakcje by tego do sieci nie powrzucały. Przy zachowaniu minimum ostrożności i rozsądku, czyli ogrywaniu W3 na blaszaku nie podpiętym do neta nie ma ryzyka wycieku. Wieść o braku kopii recenzenckich ma PC mówiąc szczerze mnie zmartwiła. Bo niby jaki mógł być tego powód?
 
A propo recenzji na PC. Jutro dostaniemy świeżutkie CD-Action. Grali na gold buildzie ,tak więc jest na co czekać. Nareszcie dostaniemy recenzje z tej wersji gry, w którą sami będziemy grali. Jestem bardzo ciekaw ich zdania na temat W3...
 
Przecież redakcje by tego do sieci nie powrzucały. Przy zachowaniu minimum ostrożności i rozsądku, czyli ogrywaniu W3 na blaszaku nie podpiętym do neta nie ma ryzyka wycieku. Wieść o braku kopii recenzenckich ma PC mówiąc szczerze mnie zmartwiła. Bo niby jaki mógł być tego powód?

Wyobraź sobie sytuację...
Redaktor poczytnego magazynu ogrywa sobie Wiedźmina, pisze recenzję w której zachwyca się nad grą. Następnego dnia dostaje na biurko jakiegoś kupiastego indyka z którym się meczy kolejny tydzień. Zachęcony wrażeniami z rozgrywki czyta w przerwie na kawę newsa o możliwości pre-loadu Wieśka z gog.
Mamy 12 maja, zadowolony redaktor dokonuje zakupu z wyżej wymienionej platformie i ściągę grę. Nagle zapala mu się lampka w głowie... zaraz przecież mam w redakcji brakujący plik. Następnego dnia wraca do domu z pendrivem, wgrywa plik i cały wieczór spędza przed monitorem. W tym samym czasie jego 14 letni syn cierpi z powodu gorączki i nie idzie do szkoły. Z nudów zasiada przed komputerem taty żeby pograć w Minecrafta, jakie jest jego zdziwienie kiedy widzi na pulpicie ikonkę z Wiedźminem 3
-łooo, nowy wiesiek, muszę to wrzucić na chomika i pokazać kumplom.
13 maj godzina 15 gra znajduje się się już w sieci, po dwóch godzinach pełno torrentów bo nikt w porę się nie zorientował że był wyciek.
Godzina 16 redaktor wraca z pracy i po obiedzie zasiada niczego nie świadomy do gry...
Taki hipotetyczny scenariusz który wcale nie jest tak nierealny. W ten sposób na kilka dni przed premierą the Witcher 3 króluje na torrentach a Ty dalej siedzisz i czekasz na kuriera a CDP zaczyna liczyć potencjalne straty.
 
Taki hipotetyczny scenariusz który wcale nie jest tak nierealny.

To jest tak wydumane, że w zasadzie podpada już pod fantasy i za to redpoint. Nie widzę żadnych przesłanek ku nie rozsyłaniu kopii recenzenckich w wersji na PC poza jedną. I nie jest nią ewentualny wyciek.
 
Ale jest jakieś pewne info, że nikt na świecie nie dostał kopii recenzenckiej na PC czy tylko tak sobie dywagujemy na podstawie kilku - polskich - redakcji?
 
Nie widzę żadnych przesłanek ku nie rozsyłaniu kopii recenzenckich w wersji na PC poza jedną. I nie jest nią ewentualny wyciek.

No bo przecież prawie wszyscy "jutuberzy" grali na PC własnie dlatego, że coś z tą wersją jest nie tak...
 
Top Bottom