Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Nowe screeny bardzo ładne i klimatyczne. Szczególnie ten z jakimś przywódcą, czy kim tam on jest. Ten w nocy jest... zwyczajnie śliczny. Taka noc jest realistyczna, sam znam takie z własnego podwórka. Wszystko byłoby ok, gdyby nie każda noc tak wyglądała. Ja wiem, że to temat rzeka, ale po cichu liczę, że na ciemniejsze też trafimy. A co do tego ze śniegiem- wszystko fajnie. Mam tylko nadzieję, że odśnieżenie Skellige (downgrade!) nie dotknęło wszystkich lokacji. Uwielbiam śnieg, zimę i zamiecie- to jedyne co przykuło mnie do Skyrima na długie godziny. W W1 mieliśmy jedną taką lokację, w W2 brak. Bardzo się nakręciłem na Skellige w W3 i mam nadzieję, że mimo wspomnianego downgrade'u przyjdzie nam jeszcze zatopić się w białym puchu po pachy.
 
Idiotom nigdy nie dogodzisz ;) Tak mają z kamerą i tak mają z nocą, a obie sprawy są świetnie zrobione i nie zostaną zmienione ;)
 
Co ciekawe wydaje mi się, że poszczególne filmy "youtuberów" znacznie różnią się poziomem kompresji. Trochę to dla mnie zagadkowe, jakby we wszystkim był element losowości;)

Bo pewnie rozwodzi się o to jak ostatecznie ci "youtuberzy" wyrenderują (w jakiej jakości oraz jakimi kodekami) swój materiał zanim wrzucą go do YT. Przecież te materiały są przez nich montowane oraz przetwarzane.
I jeden zapewne robi to w Adobe Premiere czy Sony Vegas, a inny w Windows Movie Maker :evil: ...
 
Ta Wiedźmińska noc przypomina mi nocne plenery w starych polskich filmach - gdzie wszystko kręcili w dzień, a później lekko przyciemniali obraz i dawali jakiś filtr redukujący ostrość kolorów.

@Koreon

Tylko bez nerwów...

Wiem, że jak ktoś jest zdolny to prawdziwe graficzne dzieła może stworzyć i w MS Paint.
 
Last edited:
Na gameplayach noc jest w porządku. Trawa jednak wygląda jak za dnia, noc jakby jej nie obejmowała . Gdyby przyciemnili okolicę, zmniejszyli troszkę poziom widoczności to byłoby świetnie, oby to poprawili w nadchodzącym patchu.
 
Dokładnie, w ogóle mam pytanie. Wiadomo, w W3 chmury mogą zasłonić słońce. Rozumiem, że tak samo jest z księżycem?
 
Trochę mnie denerwuje że Redzi nie dość ze zrobili jasne noce, to księżyc jest ogromny... Klimatycznej po mojemu byłoby, gdyby wyglądał jak w naszym świecie :p
 
Po obejrzeniu rozgrywki z PS4 doszedłem do wniosku, że trzeba poczekać z graniem w W3 do czasu, aż moderzy odblokują te wszystkie opcje graficzne, które zostały wyłączone po to, by gra na konsolach nie wyglądała w porównaniu do PC jak kupa.
 
Pozwolę sobie zacytować HED'a z GOL'a

Pewnie już słyszeliście, że zdałngrejdowali Wiedźmina 3? Przykładowy obrazek porównawczy mówi sam za siebie... Żałosne.
Mam nadzieję, że pre-ordery wycofane, bo erpeg bez ambient occlusion, high poly models i zajebiście gęstych particle effects to nie erpeg. Akurat CD Projekt RED powinien to wiedzieć.

Weźcie się uspokójcie ta gra wygląda bardzo dobrze a wy oczekujecie jakiś cudów
 
Top Bottom