Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Gdyby nie pewność siebie REDów i brak jakichkolwiek negatywnych wrażeń (z wyjątkiem jednej - ale ona się nie liczy :p) z ogrywania gry też bym tak pisał.
No a potem w recenzjach że masa bugow, grafika nie taka, zakończenie nie spelniajace oczekiwań i teraz czekać na wersje rozszerzona :p
 
@Master_Dandelion
Jak czytałam książkę Geralt zawsze kojarzył mi się z mym ojczulkiem ... może właśnie dlatego smutno mi patrzeć na jego dupę xD
A jak rysuje jego portret ( nawet z plakatu ) to i tak zmieniam mu kształt twarzy, oczu i ust na mojego ojca badum tsss takie skrzywienie xD
 
@_Saskia_ wczuła się po prostu w rolę Ciri :p

Dokładnie tak xD
Każdy ma jakieś skrzywienie, wydaje mi się, że większość " ojczulków" to tacy ala Geralt poskramiacze potworów swojej córki haha
Tym bardziej, że stary zaczynał czytać Wiedźmina razem ze mną, rysował go razem ze mną ..
Papa Geralt :wub:
 
No a potem w recenzjach że masa bugow, grafika nie taka, zakończenie nie spelniajace oczekiwań i teraz czekać na wersje rozszerzona
Bugów ponoć nie ma tak dużo (a gra jest bardziej dopracowana niż poprzednie części na starcie), większość dziennikarzy na grafikę nie narzeka, wręcz przeciwnie, a zakończeniem i ogólnie fabułą zajmują się zaufani ludzie, więc chyba nie ma się o co martwić.

Jeśli chodzi o wady W3, to już znamy ich kilka. Np. małe problemy z systemem walki (celowanie kuszą, hard to learn itd.). Nie jest to na pewno coś, co przekreśla Wiedźmina jako grę na 10.

No ale wiadomo - Jimy Sterlingi zawsze się znajdą i Dzikiemu Gonowi się pewnie dostanie za niepoprawność polityczną i traktowanie kobiet jako narzędzia do seksu (a to, czy zarzuty rzeczywiście są uzasadnione to inna sprawa) :p.
 
Kuboniusz jak idę do sklepu Game-a to też tam są pudełka z grami wystawione już 2- tygodnie przed premiera na półce
Ale chodzi ci o zwykłe pudełka, w których jest gra czy pre-order? (kupujesz taki, dajmy na to, za 5 funtów i w dniu premiery masz zapewnioną kopię ze zniżką na te 5 funtów, co pewnie doskonale wiesz :p).
 
Mi to nie do końca przypomina pudełko z grą od PS4, bardziej jak jakis ofoliowany plakat/reklama
Ale kto ich tam wie tych szejków ;)
 
Top Bottom