Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ciekawe czy CDPRED wyda jakieś oświadczenie w tej sprawie czy nadal będą milczeć?

Jeden z REDów wyraził już swoje zdanie na forum i wydaje mi się że tyle wystarczy. Podsumowując, będą z tym walczyć i nie przesuną premiery.

It is unfortunate that a store someplace looks to have accidentally sold a few copies early. Mistakes do happen and we hope to have taken care of the problem. Our team has been in contact with retailers in the area as well as the fine folks at Twitch to help us rectify the problem. Currently there is nothing being shown on Twitch and we will continue to keep the content off Twitch until the game officially releases. We also hope that fans do not discuss the content or try to spoil it for others if they know (or think they know) any details until the game launches. Anyone deliberately trying to spoil the game for others may be spoken to by staff or moderators

If anyone sees a new Twitch stream, we appreciate you letting us know about it ASAP. Please send Marcin Momot or me a message if you spot any Twitch streaming. Together we'll work to keep spoilers to a minimum until the game truly launches for everybody. Thanks all :)

Because it is not yet in all stores. While some people may be able to play it if we released it now, not everyone could. And, since you (and many) are upset that they can't play while others can, imagine how those who would not be able to play would feel if you were part of the group who couldn't play yet.

Good enough?
 
A tak z ciekawości, co z grubsza piszą? Nie mam zamiaru wchodzić na te twitche, wczoraj wszedłem, żeby zraportować i na szczęście był moment, który już widziałem...
Przeważnie brzydkie rasistowskie sformułowania na temat trzody chlewnej i grup etnicznych;)
 
Jedna rzecz mnie zastanawia. Skoro boicie się spoilerów, to po kiego czorta wchodzicie i raportujecie, a potem co zobaczone nie da się odpatrzeć :p Ja tam nie wchodzę i jestem spokojny. Spoilerów z poprzedniego wycieku też udało mi się uniknąć ... Tylko spokój może nas uratować.
 
Internet jest nieograniczony. Spoilerem można dostać w twarz w wielu miejscach. Jeszcze dzień nie minął od wycieku więc nie ma pewnie co spoilrować jeszcze. Ale do premiery jeszcze dużo czasu. Przez tydzień można główny wątek fabularny przejść a to zwiększa szanse spoileru. Ja chyba ograniczę internet tylko do niezbędnej aktywności do premiery.
 
Jedna rzecz mnie zastanawia. Skoro boicie się spoilerów, to po kiego czorta wchodzicie i raportujecie, a potem co zobaczone nie da się odpatrzeć :p Ja tam nie wchodzę i jestem spokojny. Spoilerów z poprzedniego wycieku też udało mi się uniknąć ... Tylko spokój może nas uratować.
Dziwna logika. Im szybciej streamy będą zdjęte, tym mniej gry wycieknie.
 
Sam dostałem kiedyś po twarzy spoilerem dotyczącym zakończenia Batmana AC. Spoiler znalazłem w najmniej oczekiwanym miejscu, bo w komentarzach pod filmem opisującym działanie Physx w grze. Od tego czasu nie czytam już komentarzy i nie łażę po dziwnych stronach. Życie robi się wtedy łatwiejsze, a i stresu mniej :p

@Rustine niech inni się tym martwią. Ja nie che spoilerów nie oglądam twitchy ... proste :p
 
Ktoś tu pisał że to może być zaplanowana akcja.I teraz sam zaczynam się utwierdzać w tym przekonaniu że może tak być.

Każdy stream pokazuje prolog i trochę Białego Sadu i potem znika. Następnie pojawiają się nowe, które pokazują mniej więcej to samo. Możliwe że to rzeczywiście zaplanowana akcja aby pokazać że wersje konsolowe na prawdę wyglądają ładnie
 
A z drugiej strony patrzac to dobra reklama bo ludzie zobacza ze gra dobrze wyglada na xboxie i ps 4 i poleca zakupic bo moze byli do tej pory nie przekonani z racji braku gameplayji na te platformy :)
Pomijam spolierwoanie które jest nagane przed premiera bo juz po premierze to wiadomo wszyscy beda grac i powino byc przed premiera karane banami :)
 
Last edited:
Taka mała refleksja. Piszecie, że boicie się spoilerów, a to tylko niewielki sklep na terytorium niewielkiego growego rynku sprzedał x pudełek z grą 11 za wcześnie.
A wiecie co będzie po premierze, jak do gry usiądą miliony osób? Jedni będą grać po 16 godzin na dobę, a inni jak wygospodarują sobie 5 godzin tygodniowo, to będzie sukces.
A internet jak sami piszecie jest pełen ćwoków lubiących psuć innym zabawę :p.
 
Taka mała refleksja. Piszecie, że boicie się spoilerów, a to tylko niewielki sklep na terytorium niewielkiego growego rynku sprzedał x pudełek z grą 11 za wcześnie.
A wiecie co będzie po premierze, jak do gry usiądą miliony osób? Jedni będą grać po 16 godzin na dobę, a inni jak wygospodarują sobie 5 godzin tygodniowo, to będzie sukces.
A internet jak sami piszecie jest pełen ćwoków lubiących psuć innym zabawę :p.

Słuszne spostrzeżenie, w końcu nie każdy zagra od razu po premierze ;)
Tak czy siak trzeba się trzymać na baczności.
 
Top Bottom