Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
To mój pierwszy post, więc witam wszystkich serdecznie.
Na twitchu znowu leci Wiedźmin 3... Masakra co się porobiło. :(
Tyle dni do premiery zostało, a oni już grają.
 
Dziwi mnie bezmyślne podejście ludzi komentujących na tym twitch.
Nie uważają by to było coś złego... Co się dzieje z ludźmi w tych czasach?
Piszą, że jak ktoś nie chce to niech nie ogląda.
Tylko, że do tych opóźnionych baniaków nie dociera, że jak będą mogli sobie streamować do woli,
to znajdzie się jeden z drugim co wrzuci spoiler w sieć i rozejdzie się z prędkością światła.
Tylko czekać, aż Ci streamerzy dojdą do jakiejś kluczowej lokacji/bossa czy questu.
 
REDzi powinni na konsolach, zrobić taki myk że jak ktos dorwie kopie aby zagrac przed premierą, właczy normalnie, ale poziom trudnośc dostępny będzie tylko NAJWYŻSZY, a hard normal i easy odblokuje sobie w dzień premiery.
 
REDzi powinni na konsolach, zrobić taki myk że jak ktos dorwie kopie aby zagrac przed premierą, właczy normalnie, ale poziom trudnośc dostępny będzie tylko NAJWYŻSZY, a hard normal i easy odblokuje sobie w dzień premiery.
To już lepiej zabrać jakiś plik, czy go zablokować i dać go/odblokować w D1Patchu :p.
 
Ale taki mechaniżm, czyli dostepny tylko najwyższy poziom trudności przed premierą, nie byl by zły.
Gra nie jest zablokowana, a poziom trudności przychamował by spoilery ewentualne, chyba że ktoś by mechanike gry przyswoił w palcu.
 
@froget67 , jak dla mnie to powinno być jak na pc - pobierasz pliczek po północy i po problemie.
Jak można było do takiej sytuacji dopuścić to mi się w pale nie mieści!
Firma z takim doświadczeniem i taki fail na finishu.
Jak teraz się maja czuć osoby, które przed paczkomatem o północy będą czekać na piep....go koda, mają w świadomości fakt, że inni już dawno ograli grę.
To jest teraz po prostu śmiech na sali.
 
Gra powinna się łączyć z netem i sprawdzać czy jest już dobra data.
W ogóle to najlepiej żeby tam była jakaś akcja jak przy W2
Coś w stylu że Geralta gonią nieśmiertelne kurczaki itp. pamiętacie ?
Byłaby beka no i goście by nie ogarniali co jest grane hyhy
 
@promulgacja Ale to nie jest wina REDów tylko tego sklepu z Dubaju. Ty myślisz, że CDPR tak po prostu wysyła kopie do sprzedawców i mówi "róbta z nimi co chceta"? Nie, z pewnością podpisują z nimi umowę zabraniającą sprzedaży W3 przed premierą, a że sklep tego nie dotrzymał to już nie jest wina REDów i braku zabezpieczeń na konsolach (bo te są niepotrzebne).
 
@froget67 , jak dla mnie to powinno być jak na pc - pobierasz pliczek po północy i po problemie.
Jak można było do takiej sytuacji dopuścić to mi się w pale nie mieści!
Firma z takim doświadczeniem i taki fail na finishu.
Jak teraz się maja czuć osoby, które przed paczkomatem o północy będą czekać na piep....go koda, mają w świadomości fakt, że inni już dawno ograli grę.
To jest teraz po prostu śmiech na sali.
Z tego co czytam na neogafie, to każda gra na konsole tak wycieka.
Zabezpieczeń po prostu nie ma, a zawsze nawet jeśli jakiś sklep nie złamie umowy i nie zacznie sprzedawać wcześniej, to jakieś pudełko wyniesie pracownik/da koledze etc.
 
Nie znam się na zabezpieczeniach gier, ale na chłopski rozum - jak byłaby wymagana aktualizacja tak jak w przypadku PC, to nie byłoby takiej sytuacji.
Wrzucasz płytkę do konsoli, i jak nie ściągniesz patcha to nie uruchomisz gry.. Patcha CDP Red wrzuca 19maja i tyle, po temacie. Nie da się tak na konsolach zrobić?
 
Przed chwilą z tego co widziałem znowu był stream, ale bardzo bardzo szybko Twitch dzisiaj reaguje :) . Ogólnie tragedii nie ma, bo ponoć tylko jeden sklep zawalił więc wiele kopii nie sprzedali.. Tak swoją drogą jak sobie przypomne to narzekanie na to że PC będzie miał plik do pobrania w celu aktywacji, to sobie teraz wyobraźcie co by się działo gdyby nie miał. Duzo dużo wcześniej gra by wyciekła i to nie do kilkudziesięciu/kilkuset szczęśliwców w Dubaju, a do miliona osób co najmniej na całym świecie którzy by ściągneli gre z torrentów. Więc jak teraz ludzie panikują, to nie wyobrażam sobie tego co by się działo gdyby faktycznie nie było tego zabezpieczenia. Oceniłbym tą wczorajszą sytuacje w stylu z dużej chmury mały deszcz. Choć przyznać trzeba że wyglądało to groźnie. :D
 
Last edited:
Takie tam wystawówki w jednym ze sklepów ;)


To tylko wystawa, czy do zakupu? Bo byłem w galerii ostatnio i widziałem podobną półeczkę.
 
Top Bottom