Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Yep. W końcu tym graczom się znudzi i przestaną robić streamy. Wtedy albo poczekają na premierę, albo będą sobie sami grać. I tu pojawia się ryzyko pojawienia się jakichś chamskich spoilerów na moment przed premierą.

BTW. Na YT pojawił się już pierwszy unboxing wersji PS4. Pytanie czy to warte zgłoszenia, czy dać człekowi spokój :p
 
Yep. W końcu tym graczom się znudzi i przestaną robić streamy. Wtedy albo poczekają na premierę, albo będą sobie sami grać. I tu pojawia się ryzyko pojawienia się jakichś chamskich spoilerów na moment przed premierą.

BTW. Na YT pojawił się już pierwszy unboxing wersji PS4. Pytanie czy to warte zgłoszenia, czy dać człekowi spokój :p

Hajp na gre jest niezły skoro ludzie się jarają "Gerald'em" i figurką w której "Gerald" ubija "Smoka"

Z ciekawości spojrzałem na rozpakowanie figurki przez jakiegoś emiretańczyka ( nie wiem jak z poprawnością potyliczną :D ) Raczej nie ma co zgłaszać, to nie jest materiał spojlerujący grę a figurka już była dokładnie pokazywana przez CDP;
 
Hajp na gre jest niezły skoro ludzie się jarają "Gerald'em" i figurką w której "Gerald" ubija "Smoka"

Z ciekawości spojrzałem na rozpakowanie figurki przez jakiegoś emiretańczyka ( nie wiem jak z poprawnością potyliczną :D ) Raczej nie ma co zgłaszać, to nie jest materiał spojlerujący grę a figurka już była dokładnie pokazywana przez CDP;

To nie ten, tamten o którym mówi @adventus.991 jest autorstwa tego pana:



E: Jak nie chowam w spoilery, to dostaje upomnienia(słowne, bo te czerwone to za niechowanie w spoilery wypowiedzi innych osób) o to żebym chował obrazki w spoilery, jak chowam to dostaje że przesadzam ze spoilerami :D
 
Last edited:
Rozmawianie o zawartości nielegalnie upublicznionych materiałów na forum jest naprawdę kiepskim pomysłem. Posty poleciały.

Szczerze? Nie wiem co oni pisali ale dlaczego mają o tym nie rozmawiać? Zakrawa to na cenzurę, a to, że lokalny dystrybutor i sprzedawcy dali dupy nie powinno być raczej powodem do cenzurowania nas tutaj... Pomijając oczywiście element spoilerów które są niefajne zawsze ceniłem tutejszą wolność słowa ale coraz częściej się to zmienia.... Gdyby CDPR sobie nie życzyło takich rozmów to wystosowaliby jakiś oficjalny komunikat. No chyba, że @Keth Wam coś powiedział o czym nie wiemy to wtedy przepraszam najmocniej co nie zmieni faktu, że taka polityka mi się nie podoba...

Ed: Wiem, wiem - dyskutowanie z Niebieskimi tylko via PW ale uważam, że to temat w którym więcej osób chce mieć jasność więc zdecydowałem się wyjątkowo na taką formę ustosunkowania się do zaleceń Niebieskich.

Ed2: Zresztą to raczej nie jest oficjalne upomnienie, bo te zawsze były czerwone i tylko takowe za takowe traktuje. :cheers:

@Rustine Tego nie widziałem.
 
Last edited:
Gdyby CDPR sobie nie życzyło takich rozmów to wystosowaliby jakiś oficjalny komunikat.
Wystarczy?
It is unfortunate that a store someplace looks to have accidentally sold a few copies early. Mistakes do happen and we hope to have taken care of the problem. Our team has been in contact with retailers in the area as well as the fine folks at Twitch to help us rectify the problem. Currently there is nothing being shown on Twitch and we will continue to keep the content off Twitch until the game officially releases. We also hope that fans do not discuss the content or try to spoil it for others if they know (or think they know) any details until the game launches. Anyone deliberately trying to spoil the game for others may be spoken to by staff or moderators

If anyone sees a new Twitch stream, we appreciate you letting us know about it ASAP. Please send Marcin Momot or me a message if you spot any Twitch streaming. Together we'll work to keep spoilers to a minimum until the game truly launches for everybody. Thanks all :)
 
Myślicie, że jak będę wracał 19 maja po 16stej z pracy, to będzie jeszcze jakiś Wiedźmak dostępny w Empiku? :p
 
A coż to ?

10 dni do premiery i gra promowana jest obrazkiem promocyjnym przedstawiającym nieosiągalny już dzisiaj poziom grafiki.

O 19 czasu polskiego do sklepów w ZEA ma trafić nowa dostawa Wiedźmina, bo poprzednia się już rozeszła. Nakład ma być dwukrotnie większy.
 
Last edited:
10 dni do premiery i gra promowana jest obrazkiem promocyjnym przedstawiającym nieosiągalny już dzisiaj poziom grafiki.

Świeże wiadomości od informatora z Dubaju.
LS2 Pluto, czyli wydawca Wiedźmina w krajach Bliskiego Wschodu obiecał CDPR, że sprzeda w swoim regionie sporą ilość kopii gry, a najlepszym sposobem na zrealizowanie takiego celu będzie przedpremierowa sprzedaż gry oraz import do stref wolnego handlu w krajach Bliskiego Wschodu i Azji.
O 19 czasu polskiego do sklepów w ZEA ma trafić nowa dostawa Wiedźmina, bo poprzednia się już rozeszła. Nakład ma być dwukrotnie większy.

Jeżeli to prawda to, ech, nawet nie mam słów by to skomentować. Tragedia.
 
10 dni do premiery i gra promowana jest obrazkiem promocyjnym przedstawiającym nieosiągalny już dzisiaj poziom grafiki.

O 19 czasu polskiego do sklepów w ZEA ma trafić nowa dostawa Wiedźmina, bo poprzednia się już rozeszła. Nakład ma być dwukrotnie większy.

Mógłbyś podawać źródło swoich informacji, proszę?
 
Wiem, wiem - dyskutowanie z Niebieskimi tylko via PW

Jeśli wiesz, to proponuje się stosować. Temat uważam za zamknięty (czyli tak, jeśli czujesz potrzebę odpowiedzi, to zapraszam na PW, komentarze w wątku będą usuwane)
 
Świeże wiadomości od informatora z Dubaju.
LS2 Pluto, czyli wydawca Wiedźmina w krajach Bliskiego Wschodu obiecał CDPR, że sprzeda w swoim regionie sporą ilość kopii gry, a najlepszym sposobem na zrealizowanie takiego celu będzie przedpremierowa sprzedaż gry oraz import do stref wolnego handlu w krajach Bliskiego Wschodu i Azji.
O 19 czasu polskiego do sklepów w ZEA ma trafić nowa dostawa Wiedźmina, bo poprzednia się już rozeszła. Nakład ma być dwukrotnie większy.

Selethen, czemu skasowałeś sporą część wypowiedzi? Tą, zacytowaną powyżej?
 
O 19 czasu polskiego do sklepów w ZEA ma trafić nowa dostawa Wiedźmina, bo poprzednia się już rozeszła. Nakład ma być dwukrotnie większy.
Na Peruna! No to teraz się zacznie... :sad:
 
Selethen, czemu skasowałeś sporą część wypowiedzi? Tą, zacytowaną powyżej?

Nie jestem pewien, czy to odpowiedni temat na takie dyskusje. Wydaje mi się, że i tak już zdecydowanie za dużo napisałem. Poza tym nie chciałbym być osądzony o powielanie dezinformacji, gdyby okazało się to nieprawdą. Jeszcze raz powtarzam, że opieram się na informacjach przekazywanych mi przez mieszkańca Dubaju.

Założenie jakoby LS2 Pluto umyślnie rozsyła kopię gry do przedpremierowej sprzedaży, aby zwiększyć ilość sprzedanych kopii jest tylko założeniem. Wydaje mi się, że nie ma sensu roztrząsać tej sprawy, tym bardziej, że w dużej mierze przekazując informację opieram się na przypuszczeniach mieszkańca Dubaju i Indii.
 
Najgorsze jest to że około premiery mogą już pojawiać się ninja streamy i materiały na youtube z samego epilogu i zakończenia gry.....
 
Najgorsze jest to że około premiery mogą już pojawiać się ninja streamy i materiały na youtube z samego epilogu i zakończenia gry.....

Sami dali dupy ;) Mi to ogólnie wisi, po co te streamy blokują? Ludzie kupili uczciwie grę, sam kupuję gry przed premierą i to ma znaczyć, że nie mogę się nią dzielić? Żałosne ;)
 
Top Bottom