Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Orientuje się ktoś kiedy zostaną wysłane edycje standardowe W3 w cdp.pl? Wysyłają standardowo dzień przed premierą, czy może już w piątek coby jeden dzień przed premierą dostać? Kolega się niecierpliwi, bo moja kolekcjonerka już spakowana w magazynie czeka...na wysyłkę :(
 
Ja kończę pani jeziora ale wątpię że z ostatnią częścią wyrobie się przed W3 chyba że bym przysiadł do książki :D
 
Jak ktoś chce walnąć książkowego speedruna to poleciłbym audiobooki Rocha Siemianowskiego. Słuchawki na uszy i można jechać cały dzień :p A najlepiej przy zasypianiu.
 
Wydaje mi się, że czytam szybciej niż czytają w audiobookach :) Trylogię Władcy Pierścieni połknąłem kiedyś w dwa dni... Ile to było stron? Gdzieś przeszło 2tys.
 
Kurde, ale podsunęliście mi pomysł! Przecież mogę puścić audiobooka podczas spacerów z psem! 4 razy dziennie po 20-30 min to zawsze coś.
 
@Swooneb
@Ivraas
Mając kumpla co kupuje wszystko na premierę wystarczy mi opinia "to jest zj***ne nie kupuj, totalny gniot" i takim sposobem nawet nie pobrałem dema Assasins Creed Unity bo wystarczyło mi jego zdanie i 5 minut zabawy u niego na kompie.
W głowie mi się nie mieści jak można opierać swoje zdanie o wrażenia znajomych, mam kilku dobrych znajomych, ale każdy ma inny gust i każdemu co innego się podoba. W takich sprawach sam muszę sprawdzić co mi się podoba a co nie, a Unity, pomimo swoich wad to świetna gra. Ubisoft zwyczajnie dał ciała z wypuszczeniem nieprzetestowanej gry. Gdybym czytał opinie z internetu, czy słuchał znajomych, którzy też nie szczędzili gorzkich słów, to nie przeżyłbym naprawdę fajnych chwil z nowym asasynem.
 
9 dni...

A jutro będzie 8 dni, 7 dni i tak dalej aż do 19 ;)
 
Top Bottom