Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Główne minusy polskich recek "oszukane zwiastuny - poziom graficzny" xD

Dobrze, że każda gra grafiką stoi i więcej nie oferuje. Beka, że zagraniczne portale bardziej doceniają gre niż polscy napinacze, których Redzi potraktowali chyba lekko gorzej (eventy) niż zagranice media - widać obraza majestatu.

Kpiną jest recka GOL'a narzekająca na mankamenty technicznie kiedy to właśnie oni dali Unity najwyższą ocenę w Polsce.
 
Główne minusy polskich recek "oszukane zwiastuny - poziom graficzny" xD

Dobrze, że każda gra grafiką stoi i więcej nie oferuje. Beka, że zagraniczne portale bardziej doceniają gre niż polscy napinacze, których Redzi potraktowali chyba lekko gorzej (eventy) niż zagranice media - widać obraza majestatu.
Kpiną jest recka GOL'a narzekająca na mankamenty technicznie kiedy to właśnie oni dali Unity najwyższą ocenę w Polsce.


Tak samo jako Rome 2 Total war... 9,5/10 . Zdaje mi się, że to był nawet ten sam gościu co popełnił reckę Wiedźmina 3.
 
Jedna recka przeczytana i starczy, aby sobie gry nie spojlować :D
Jak patrze na oceny rożnych redakcji to GOL dał najniższą ocenę z wszystkich...
 
Last edited:
Nawet nie próbuję tego czytać. Po pierwsze są to oceny na podstawie wersji gry, której prawdopodobnie na oczy nawet nie zobaczę, gdyż ja planuję zacząć grę za dwa, trzy miesiące, gdy już zostanie odpowiednio połatana i skompletowana o dlc i oczywiście na pececie. Wychodzenie na herbatę w trakcie wgrywania poziomu raczej mi nie grozi. A po drugie są pisane głównie przez osoby, które nie mają zielonego nawet pojęcia o świecie wiedźmina i całym złożonym tle stojącym za czystą rozgrywką, więc albo poczekam na opinie ludzi nieco bieglejszych w temacie, albo w końcu sam sprawdzę, jeśli się nie doczekam.
 
Porównanie
GS - Recenzent przegrał ponad 100h (przeszedł grę, co w dobie ówczesnych recenzji nie jest takie oczywiste). Przeczytał wcześniej książkę, przygotował się do napisania tekstu. Zresztą Gamespot to bardzo szanowany serwis - rzadko daje 10, nawet bardzo rzadko! Teraz porównajcie Ocene GOL'a jak i sam hype tekst w recenzji - http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=10092 9/10

A recenzje Unity w Gamespot
http://www.gamespot.com/assassins-creed-unity/reviews/ 7/10

Także tego..
 
Główne minusy polskich recek "oszukane zwiastuny - poziom graficzny" xD

Dobrze, że każda gra grafiką stoi i więcej nie oferuje. Beka, że zagraniczne portale bardziej doceniają gre niż polscy napinacze, których Redzi potraktowali chyba lekko gorzej (eventy) niż zagranice media - widać obraza majestatu.

Kpiną jest recka GOL'a narzekająca na mankamenty technicznie kiedy to właśnie oni dali Unity najwyższą ocenę w Polsce.

Na ppe grafika grafika gry została oceniona na 6 (sic!). Aby udowodnić swoją tezę redaktor Gołąb napisał min. "Kompresja obrazków ściąganych przyciskiem Share na padzie sprawia, że otoczenie wygląda na screenach lepiej, niż w rzeczywistości, gdy siedzimy przed ogromnym telewizorem". Na neogafie natomiast od kilku miesięcy w wielu tematach trwa narzekanie na robienie screenów na ps4 ponieważ zaniżają poziom graficzny. Zresztą na chłopski rozum jak kompresja może upiększać grę?
Tak czy inaczej gra jest wspaniała i nic mi nie jest w stanie popsuć humoru dzisiaj :)
 
A nie zidentyfikował nikt aby plików odpowiedzialnych za pracę kamery? Gdyby to rozgryźć już teraz, to mod na premierę byłby mozliwy (może).
Wiesz, jest taka masakra, że nawet do tekstur się nie da dostać. Lipa konkretna, nie wiem co teraz.
 
W ogóle dlaczego wiedźmin na PC nie jest na płytach BD wszedłby na jedną i nie byłoby problemu... każdy by se zainstalował i tyle przecież napędy BD ją standardem nawet na PC...

Mamy fajniejsze etui na trzy opakowania, a nie jakieś chude pudełeczko.
 
Pudełka były fajne do teraz, kiedy GTA V zajmuje tyle miejsca na półce co 3 pudełka poprzednich części.
 
Wiesz, jest taka masakra, że nawet do tekstur się nie da dostać. Lipa konkretna, nie wiem co teraz.

Dlaczego? Jakiś nieedytowalny format plików czy cuś? Serio CDP RED ma zamiar utrudniać, a wręcz uniemożliwiać modowanie? To jak niby mam grać, skoro z domyślną kamerą jest to dla mnie po prostu niemożliwe?
 
Top Bottom