Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Tłumaczenie:
Po 3 długich latach Wiedźmin 3 jest gotowy do startu.
Recenzje są gotowe i odbiór jest niesamowity.
Nie możemy się doczekać, żeby oddać Wam nasze dziecko.
To bardzo ważny (kamień milowy?) dla wszystkich z Nas.
Zaczynaliśmy od 50 ludzi przy Wiedźminie 1, do 200 tworzących ogromny, otwarty świat Dzikiego Gonu.
Gra ma wielki rozmach, ale dusza i smaczki pozostały nie naruszone.
Nie mogliśmy inaczej.
To dla Naszych fanów, którzy wspierali Nas cały czas.
Dla tych co czekali na każdy rodzaju fantasy (dop.w naszej grze).
Jedno jest pewne, gra jest mroczna, niepokojąca i osobista.
To dla ukojenia Wam chwil do premiery.
To "Noc dla zapamiętania".
To krótkie, spoilerujące CGI.

PS.Pod względem skali, pozwólcie że Wam powiemy że w Novigradzie jest 2000 drzwi do otwarcia. Wyobraźcie sobie ile, by się to ładowało w Wiedźminie 1.

Gdzieniegdzie, może być coś nie tak, ale to tak na szybko :)
 
Last edited:
@adventus.991 Przeca panienka to akurat jako żywa wyszła, Beowulf nie ma w ogóle do niej startu jeśli chodzi o zbliżenie się do realizmu. Polecam odświeżyć sobie ten film, bo choć w dniu premiery robił ogromne wrażenie, to dziś jego oprawa wygląda inaczej niż mogłoby się wydawać, że wygląda.
Sprawdziłem fotki z Beowulfa, porównałem -Beowulf realistyczniejszy :p Zwłaszcza postać Geralta wypada przy tej produkcji blado. Też polecam sobie porównać.



 
Last edited:
Reklamę też nie robili w PI, a Geralt wygląda bardziej podobnie do poprzednich materiałów i do tego, którego możemy zobaczyć w grze.
Może to kwestia oświetlenia? :p.

Na moje oko ten z TV spotu wygląda tak samo, jak ten z dzisiejszego teasera. Zapewne wynika to z tego, że obydwa CGI robili Ci sami ludzie. Zatrzymaj sobie spot np. w 21 sekundzie i popatrz na Geralta, porównaj do dzisiejszego, to ta sama facjata. No i medalion ma jedynkowy, taki sam na obydwu materiałach.

E: Tutaj jeszcze lepiej to widać, końcówka spotu:
 
Last edited:
Pozwoliłem sobie przetłumaczyć list:
Po trzech długich latach "Dziki Gon" wreszcie jest gotowy.
Recenzje już się ukazały - gra została przyjęta bardzo ciepło.
Nie możemy doczekać się chwili, w której oddamy nasze dziecko w Wasze ręce.

"Wiedźmin 3" jest dla nas niezwykle ważnym kamieniem milowym.
Zespół rozrósł się z zaledwie 50 osób przy tworzeniu Wiedźmina 1 do ponad 200.

Jest to gra o wielkiej skali, ale niuanse i dusza serii pozostały nienaruszone.
Nie mogłoby być inaczej.

Zrobiliśmy to dla fanów, którzy wspierali nas przez cały ten czas.
Dla tych, którzy czekają na inny rodzaj fantasy.
Taki, który jest mroczny, niesprawiedliwy i osobisty (wiem, dziwne tłumaczenie, ale nie mogłem wpaść na nic lepszego :p - dop. Kuboniusz). Oto coś, co umili wam te ostatnie dni oczekiwania.
Oto "Pamiętna noc" - krótki cinematic bez spoilerów.

PS. A co do skali - w Novigradzie znajdziecie ponad 2000 możliwych do otwarcia drzwi! Wyobrażcie sobie masę loadingów, które wygenerowałoby to w Wiedźminie 1 ;).
 
Sprawdziłem fotki z Beowulfa, porównałem -Beowulf realistyczniejszy :p Zwłaszcza postać Geralta wypada przy tej produkcji blado. Też polecam sobie porównać.



Zwracam honor, Geralcio wygląda słabiej.
Ale tak czy inaczej, rudzielec z teasera ftw, cała obsada Beowulfa wymięka. :D
 
Co do tych drzwi, to gdyby w W1 tyle było w Wyzimie to to byłaby najdłuższa gra w historii jeszcze przez wiele, wiele lat :D
 
No ja nie wiem co w niej takiego realistycznego, Ekspress Polarny zrobił na mnie porównywalne wrażenie :p



Ta "miękkość" i "plastyczność" twarzy od razu zdradza animację.
 
Może źle zrozumiałem pojęcie, ale plastyczność to chyba zaleta. :p
Tak czy inaczej, nie ma co już analizować tak krótkiego fragmenciku. Tak czy siak urywa rzyć. A to tylko teaser, jutro pełna wersja. Miejmy nadzieję, z większą dawką rudowłosej dziewoi. :p
 
No ja nie wiem co w niej takiego realistycznego,
Ruch. Animacja.
I nie tylko. Gdy patrzę nawet na ten Twój wybledzony nieco obrazek, to dziewczyna wydaje mi się bardziej naturalna od tej laski z Beowulfa, która była ładna tylko dzięki ostremu kontrastowi i oświetleniu. Zresztą pamiętaj, że to jest materiał z jutubową kompresją, która wszystko psuje.
W każdym razie, oglądałem Beowulfa 2 razy i zawsze czułem jakąś taką sztuczność. W teaserze od Redów tego nie ma, wszystko wygląda od A do Z jak prawdziwy film aktorski. W ruchu. Bo gdyby łapać scenki to może faktycznie byłoby nieco gorzej.
Btw, czuję overhype :)
 
Zabrzmię może zaraz jak jakis fanboy czy coś, ale... Dopiero przeglądając ten temat dowiedziałem się, że ten teaser to CGI. Byłem przekonany, że, prócz ostatniej sceny, wszystko jest nagrywane, a Geralt ma soczewki/postprocessing oczu. SERIO.
 
Ruch. Animacja.
I nie tylko. Gdy patrzę nawet na ten Twój wybledzony nieco obrazek, to dziewczyna wydaje mi się bardziej naturalna od tej laski z Beowulfa, która była ładna tylko dzięki ostremu kontrastowi i oświetleniu.
Mówisz o Angelinie Jolie?
 
Top Bottom