Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Killing Monsters się chowa.
To CGI to jest kwintesencja wiedźmina i wiedźmiństwa w ogóle.
Nie wspominając o kapitalnym wykonaniu, momentami wygląda to jak normalny film.

Kopara mi opadła, po prostu.

No widzisz, a mi się Killing Monsters bardziej podobał. Ten trailer też jest super, ale KM powodował u mnie gęsią skórkę :)
Ten może jest kwintesencją wiedźmiństwa, ale tamten był bardzo dobrym przedstawieniem świata Sapkowskiego, bo pokazywał że największymi potworami są ludzie.
 
Piękny trailer. Radzę wsłuchać się w tekst. Jest świetny i podkreśla dyskusyjną moralność zleceń wiedźmińskich (nie wszystkich).
 
Czy CDPR już na stałe zrezygnował ze współpracy z Platige Image?

A może to PI zrezygnowało ze współpracy z CDPR. Chociaż tak naprawdę o żadnej rezygnacji nie może być mowy. W końcu ich współpraca była związana z wykonaniem konkretnych projektów (przynajmniej tak mi się wydaje). Może akurat w ostatnich miesiącach nie mieli wolnych terminów i trzeba było wybrać inną firmę. Po cichu liczę na to, że Platige Image jest w tej chwili pochłonięte przy pracach nad filmem Bagińskiego o Wiedźminie ;)
 
Wydaje mi się, że nie ma, bo naprawdę ciężko byłoby przerobić piosenkę na polską. Cała linia melodyczna musiałaby być zmieniona, przez to też muzyka części trailera...
Inaczej wyszłoby to bardzo słabo.

Wreszcie jakieś rozsądne słowa, a nie "A czemu nie polskiej wersji?". Pewnie jakby była to pojawiły by się komentarzy typu : Czemu piosenka nie pasuje, czemu animacje nie pasuja itd.
 
No widzisz, a mi się Killing Monsters bardziej podobał. Ten trailer też jest super, ale KM powodował u mnie gęsią skórkę :)
Ten może jest kwintesencją wiedźmiństwa, ale tamten był bardzo dobrym przedstawieniem świata Sapkowskiego, bo pokazywał że największymi potworami są ludzie.

To prawda, tamten trailer był bardzo... wymowny, pięknie pokazywał świat, w jakim przyszło Geraltowi żyć.
Co nie zmienia jednak faktu, że NTR jest co najmniej równie dobry, chociaż w inny sposób. Tutaj aż kipi od nawiązań do książek i W1. Poza tym, jak sam napisałeś, tutaj mamy samą kwintesencja wiedźmiństwa.
Nie będę oceniał, który trailer jest lepszy, oba prezentują najwyższy poziom :hatsoff:

EDIT:

Mój post nr. 100! Po tylu latach.. ;)
 
Wreszcie jakieś rozsądne słowa, a nie "A czemu nie polskiej wersji?". Pewnie jakby była to pojawiły by się komentarzy typu : Czemu piosenka nie pasuje, czemu animacje nie pasuja itd.
doot, spokojnie - covery to normalna sprawa, często się udają i nie raz przebijają oryginał.
 
Ja tam jestem dumny, że Wiedźmin jest już marką międzynarodową. Im więcej go w języku angielskim - tym lepiej dla nas. A z tą polską wersją językową.. wyobraźcie sobie serial o Wiedźminie na HBO, gdzie gra go dla przykładu Kevin Costner. Chcielibyście usłyszeć głos pana Rozenka zamiast Costnera ?:p
 
wyobraźcie sobie serial o Wiedźminie na HBO, gdzie gra go dla przykładu Kevin Costner

 
Top Bottom