Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Komentarze na youtube pod tym trailerem to jedna wielka hypowa histeria ;)
REDZi to potrafią zarządzać emocjami fanów.
 
Moje pytanie brzmi - co się stało z twarzami niektórych (większości?) postaci?!?!?!?!

Chryste, najpierw naćpany Radowid, siksa Triss, teraz Vernon-chłopek z kluskami w buzi, Talar młodszy o 20 lat (ale wyprzystojniał trzeba powiedzieć, więc może to i zmiana na dobre będzie :D), to co siedzi na tronie mam nadzieję, że nie jest Eredinem, bo załamka - łysol koksu, i najgorsze - FILIPPA. Filippa w wersji szczyl-Pocahontas, nieeeeeeee! Tego nie wybaczę, bo jej lekko dojrzały model w W2 był idealny i idealnie, perfekcyjnie oddawał tą postać i pasował do głosu. A idźcie mi stąd z tą gówniarą no. Jedynie Letho i Ves wyglądają tak, jak powinni i najbardziej przypominają swoje wersje z W2.

Ale ogólnie cieszę się, że ich wszystkich znowu zobaczę. Moje mordeczki! :)
Nie, to nie Eredin, jemu wystawały czarne włosy spod hełmu, zresztą z długimi włosami przedstawiany był już w W2 na rysunkowej cutscence. Też myślałem w pierwszej chwili że to on ale zbroja mówi że to ktoś inny. Wiem masło maślane...
Nie chciałbym już kolejnego łysego koksa w formie głównego antagonisty ;]
 
Jezu O_O
to jakiś trolling CDPRED?
Gra wygląda coraz gorzej na tych trailerach... WTF? Klimat i ujęcia super fajne ale grafika jak sprzed W2 :|
 

Attachments

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    61.3 KB · Views: 53
IMO za bardzo przesadzasz. Wszystko dobrze wygląda

Ja nie mówię, że wygląda źle - nahajpowana jestem ostro, ciary i w ogóle, tylko stwierdzam, że trochę za mocno odmłodzili niektóre postaci, a niektórym przeniesienie na nową grafikę W3 zdecydowanie nie wyszło na dobre, i tyle ;) Dla mnie model
Filippy
z W2 był idealny, chodząca perfekcja wyjęta z książki, niemalże jak świętość, także trochę się będę irytować szczególnie jeśli o tą postać chodzi :D
 
Zwiastun, mega!!! jedyne co mi się nie podobało ,że pewna postać pomłodniała o jakieś 15-20 lat tak jak wcześniej ktoś pisał ;) ale tak to mega!
 
Fakt że gen. Imrelith ma własny leśny burdel w którym sobie najzwyczajniej w świecie siedzi i dogląda przybytku mi osobiście pachnie grubo Snem Nocy Letniej i oby REDzi w to poszli - króla Auberona już Ciri viagrą zaciukała, trzeba i resztę dorżnąć.
 
Bardzo poruszający zwiastun. Podejrzewam, że wszyscy którzy czytali Sapkowskiego i czują chociaż odrobinę sentymentu do sagi i opowiadań, będą poruszeni. Sam uroniłem łzę, bo materiał bardzo- powtórzę się- wzruszający. A sam zwiastun wywołuje więcej emocji niż wszystkie gry Davida Cage'a razem wzięte (a te wywołują ich całą masę). Gratuluję.

Jeden tylko mankament- muzyka. Utwór jest świetny, bardzo pasuje do tematyki, ale... liczyłem na coś do Percivala. Obejrzałem jeszcze raz z wyłączonym dźwiękiem, a w tle leciał Whispers of Oxenfurt, bo pierwszy przyszedł na myśl. Zdecydowanie lepiej. A z pewnością dałoby się znaleźć jeszcze lepszy podkład. Mimo wszystko- czapki z głów.
 
Top Bottom