Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ben Howard - Oats In The Water

Innymi słowy Hershel's Theme

[video=youtube;h3vY3pPY8-s]https://www.youtube.com/watch?v=h3vY3pPY8-s[/video]

Coś nie potrafię scenarzystom wybaczyć jego uśmiercenia, pewno dlatego, że to moja ulubiona postać.
 

Jaram się dalej i coraz mocniej ;D
 
HTML:
Moja teoria o tym, kto umrze w W3 staje się coraz bardziej prawdopodobna. Najpierw ten utwór pt. "Farewell, old friend", teraz te płacze w trailerze, medalion w dłoni Geralta... :hmm: Chociaż z drugiej strony to może być jego medalion.

A może nie chodzi o Vesemira, a medalion Geralta to jego, bo np.: zastanawia się czy ścieżka którą podążył jest słuszna skoro jego przyjaciel umarł, a on go nie ochronił. Chociaż lepiej tego nie roztrząsać, bo zaraz ktoś zaspoiluje.
 
@adventus.991 Mam nadzieję, że on nie będzie jedyną postacią która odejdzie w niebyt. Liczę na coś bardzo emocjonalnego, a niestety takiego stosunku do niego nie mam. Chciałbym porządnego kopnięcia w paszczę.
 
O tym samym pomyślałem. Geralt
albo przykłada nie swój medalion do głowy (w geście rozpaczy), albo sam go zakłada (nie wiadomo, czy to jego). Scena jest przerwana, więc ciężko dojrzeć. A łzy Ciri? Może to scena, kiedy Geralt i Ciri spotykają się po raz pierwszy?
.
 
Zakłada, ale jednak jest w tym jakaś inna emocja, przymyka przy tym oczy i nabiera powietrza.
Może w celu oddania komuś czczi... Ciri też może być w tej scenie.Chociaż płacz scena z płaczem Ciri może być związana z pierwszym spotkaniem z Geraltem.
@TerraRanta
Medalion jest zawsze nad zbroją.
 
Last edited:
@kacperking
Mówisz o scenie gdzie jest jeszcze Yennefer? To raczej inna sytuacja, bo Yenna odwraca głowę płacząc i atmosfera nie ta, tam ewidentnie coś się stało.
 
Tak wam powiem że nowy trailer o wiele lepiej wygląda z muzyką Grechuty. @Marcin Momot Dlaczego nie zrobiliście jak twórcy This War is Mine i nie daliście jakiegoś polskiego utworu do trailera?

 
Top Bottom