Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Właśnie chciałem wrzucić prezentację Nvidii Gameworks do tematu z linkami ale ktoś mnie uprzedził (jak zwykle hehe :D). Niektórzy to chyba śpią na biurku i przez sen klikają odśwież byle by jakąś nowość wrzucić.

Nie wciskam polityki. Dyskutuje o artykułach i mediach, a że taką, a nie inną osobistość gościli to skomentowałem pobyt Premier w studiu. :p
 
W dobie tego politycznego szamba to nie wiem czy to dobrze czy źle.
Odnośnie pani premier u Redów.
Ja bym jej tam nie zaprosił :smiling:
 
Trailer jest świetny, poruszający a muzyka nadaje mu fantastyczny klimat! Któryś z przedmówców kręcił nosem, że wolałby muzykę Percivala.
Ja osobiście cieszę się, że Redzi postawili tutaj na inny klimat. Uwielbiam Percivalowy wkład w ścieżkę dźwiękową gry (nawet kobiece wstawki wokalne, na które tyle osób narzekało :)), ale co za dużo, to niezdrowo.
Nie mogę się już doczekać mojej kolekcjonerki, będę się cieszył jak dzieciak z prezentu pod choinką! ;D Oby tylko kurier jutro dotarł!

Odnośnie trailera nurtuje mnie tylko jedna rzecz:
Mianowicie, czy ...
Starszy, siwowłosy mężczyzna na stosie nie wygląda wam niepokojąco podobnie do Vesemira, tyle że ze związanymi włosami??
 
Starszy, siwowłosy mężczyzna na stosie nie wygląda wam niepokojąco podobnie do Vesemira, tyle że ze związanymi włosami??

Nie, no, bez przesady... nos faktycznie podobny, reszta już mniej. Wątpię też, czy Redzi pokazaliby coś takiego w trailerze przed premierą.
 
Last edited:
Spójrzcie na jego oczy. Jeżeli @SamsonMiodek ma rację, to nie wiem na kogo wkurzać się bardziej- na REDów za umieszczenie tego w LAUNCH trailerze, czy na tego kto zwrócił mi na to uwagę :p (Warto też rzucić okiem na włosy, kiedy kamera łapie go z tyłu).
 
Ja mam wielką prośbę. Jeżeli któryś z fanów nie wytrzymał i zaczął oglądać stereamy/ gameplaye z gry to bardzo proszę o informację, czy na którymś widać postać
Iorvetha
 
Dlaczego akurat ten trailer i postacie w nim występujące dorobiły się nakazu konspiry? Nie przypominam sobie, by w przypadku poprzednich coś takiego występowało. Może niech po prostu ta dyskusja się przeniesie do odpowiedniego tematu, wówczas dla każdego będzie oczywiste, że skoro czyta, to się dowie to i owo.
 
Top Bottom